• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje do 1300 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje do 1300 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje do 1300 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje do 1300 eura/m2" pronađeno 38 nekretnina - prosečna cena 76 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1200 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RUMA, 71.400 €, 54,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan bez ulaganja, u naselju Kudoš. Ima 54m2, u to spada dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, terasa i kupatilom. Stan je na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prodaje se kompletno namešten, kao na slikama. Mirno i porodično naselje, dosta parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za izdavanje centar Beograda - Resavska, parkingIzdaje se prostran i svetao trosoban stan u centru Beograda, na početku Resavske ulice u opštini Vračar. Stan se nalazi u blizini Bulevara kralja Aleksandra, Crkve Svetog Marka, Tašmajdan parka i Narodne skupštine, na jednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan - Centar, Terazije (Andrićev venac) Izdaje se dvosoban, potpuno opremljen stan površine 55 m2 , smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom , u strogom centru grada - Terazije / Andrićev venac . Izdavanje direktno od vlasnika . Stan je opremljen iznad standarda....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje do 1300 eura/m2'
95.140 €
1.500 €
900 €
  Izdavanje, Stan, VELIKA MOŠTANICA, 1.000 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux trosoban stan sa garažom na odličnoj i mirnoj lokaciji - Savski venacIzdaje se luksuzno opremljen trosoban stan od 58 m2, smešten na 3. spratu kvalitetne i lepo održavane zgrade sa liftom, na mirnoj lokaciji na Savskom vencu. U neposrednoj blizini nalaze se Prokop, Autokomanda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na trećem spratu zgrade koja je deo kulturnog nasleđa Beograda, izdaje se opremljen kancelarijski prostor površine 40 m². Prostor salonskog tipa odlikuje se velikom visinom plafona, prostranim prozorima i obiljem prirodnog svetla. Orijentisan ka unutrašnjem dvorištu, prostor je miran....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.600 €, 100,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Eksluzivni poslovni prostor 100 m2 na Vračaru. 4 kancelarije, površina : 100 m2, na adresi : Bulevar Kralja Aleksandra, Na trećem spratu. Poseduje ili ima : Eksluzivni poslovni prostor je uredjen, Centralno grejanje i pet Klima uredjaja, Internet, Obezbedjenje i video nadzor, sa mogućnošću....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 550 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan za izdavanje - Vojvode Stepe, VoždovacIzdaje se svetao i funkcionalan jednoiposoban stan površine 35 m2 u ulici Vojvode Stepe, u blizini crkve i fakulteta. Stan se nalazi na trećem spratu novije zgrade sa liftom i ima otvoren pogled, što dodatno doprinosi osećaju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan 44 m2 u ulici Topaloviceva, Zvezdara, Beograd. Potpuno renoviran, sa svim novim stvarima i svim malim kucnim aparatima. Interfon, Video nadzor, lift, hodnjik, ulaz ispred zgrade Sprat 3, nije potkrovlje ima lift i terasu Ima jednu zasebnu sobu sa TV i novim francuskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan za izdavanje - Vojvode Stepe, VoždovacIzdaje se svetao i funkcionalan jednoiposoban stan površine 45 m2 u ulici Vojvode Stepe, u blizini crkve i fakulteta. Stan se nalazi na trećem spratu novije zgrade sa liftom i ima otvoren pogled, što dodatno doprinosi osećaju prostora....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.500 € na 1.400 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 1.400 €, 100,00 m2 cca 14 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 1.500 €
25.03.2026 - 1.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u Zakup - Poslovni Prostor, površina : 100 m2, Na trećem spratu. Poseduje ili ima : Eksluzivni poslovni prostor je uredjen, Centralno grejanje i pet Klima uredjaja, Internet, Obezbedjenje i video nadzor, Garaža je moguća, Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.400 €, 100,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ključne karakteristike: Raspored: 4 prostrane i potpuno opremljene kancelarije. Grejanje i hlađenje: Centralno grejanje i 5 klima uređaja. Internet: Brzi internet. Sigurnost: Obezbeđenje 24/7 uz video nadzor. Parking: Mogućnost korišćenja jednog parking mesta. Opis: Ekskluzivan poslovni....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 700 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 800 €
06.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

2,5 soban stan u novogradnji kod Mašinskog fakulteta - Ivankovačka ulica Cena: 700 eura | Površina: 53 m2 | Struktura: 3.0 | Lokacija: Palilula - CentarIzdaje se funkcionalan i lepo opremljen trosoban stan u novijoj zgradi u Ivankovačkoj ulici, neposredno uz Mašinski fakultet. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.200 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2025.,

www.indomio.rs

Višegradska ulica, neposredno uz naselje Beogad na vodi. Četvorosoban po strukturi, 3. sprat od ukupno 7, površina 91m2. Uredna i održavana zgrada iz 2010.godine. Opis stana: ulazni hodnik, dnevni boravak i trpezarija, odvojena kuhinju sa ostavom, 3 spavaće sobe, 2 terase, otvoren....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 3.900 €, 300,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam reprezentativan poslovni prostor za izdavanje, smešten u širem centru Beograda , u Takovskoj ulici, u neposrednoj blizini Botaničke bašte Jevremovac . Ova lokacija spaja sve ključne prednosti centralne gradske zone odličnu saobraćajnu povezanost, blizinu glavnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u ulici Đordja Jovanovića (pored BITEF-a). Video nadzor, ulaz u zgradu sa šifrovanim inerfonom za svaki stan. Stan 55m2. Stan se nalazi u izuzetno mirnoj i jednosmernoj ulici, prekoputa Skadarlije u blizini Ulice Dzordza Vašingtona, Bajlonijeve pijace, pošte, Osnovne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

60m2, dve terase, treći sprat od šest. Pored SC Vračar. Ima lift, centralno grejanje, interfon. Plaćanje mesečno. Depozit jedna kirija. Može i za stambeni i za poslovni prostor. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.100 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - luksuzan trosoban stan, 90 m2 Izdaje se odličan, kompletno namešten trosoban stan na Vračaru, u mirnom delu Crvenog krsta. Stan ima 90 m2 i nalazi se na 3. spratu moderne zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Zgrada ima mali broj stanova, što pruža dodatni mir....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 552 €, 46,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor 46m2 blizu Bulevara Oslobenja, Sajma, 3. sprat. Sastoji se od dve prostorije koje su povezane vrtatima, a u svaku može da uđe i posebp iz hodnika pa stoga mogu da se iznajme u svaka posebno. Centralno grejanje, odmah useljivo. Zajednički toalet na spratu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.900 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno namešten komforan dupleks stan u mirnoj ulici na odličnoj lokaciji, kod DZ Vračar u zgradi novije gradnje sa malim brojem stanova za stanovanje ili za poslovni prostor. Izuzetno funkcionalan prostor, potpuno namešten i opremljen kvalit etnim nameštajem i tehnikom, posuđem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 900 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se 3.0. stan na trećem spratu, sređen i namešten, useljiv odmah. Centralno grejanje, lift, internet, kablovska TV, klima. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera površine 24m2 u ulici Lasla Gala. Poseduje komfornu terasu. Na trećem spratu zgrade sa liftom. Centralno grejanje. Odmah useljivo. Na odličnoj lokaciji na Grbavici, na svega par minuta hoda do Futoške pijace,TC Biga, Spensa,pešačke zone,u neposrednoj....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 2.150 € na 1.800 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 2.150 €
20.02.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1141 Više informacija o samoj nekretnini i prezentaciji iste možete dobiti pozivom na broj: 0693322626 Izdaje se izuzetno prostran i svetao poslovni prostor u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, tik uz ulicu Stojana Protića. Prostor se nalazi na trećem spratu moderne zgrade,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

namesten stan u Bulevaru Zorana Djindjica na Novom Beogradu pored Politehnicke akademije. Stan je potpuno funkcionalan i renoviran. Poseduje centralno grejanje i veliki javni parking sa prednje i zadnje strane zgrade. Mesecne rezije iznose 120e+EDB po potrosnji. GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Lepo opremljen jednosoban stan 42 m2 - Vračar, Crveni krstIzdaje se prijatan, kompletno namešten jednosoban stan površine 42 m2 u mirnom delu Vračara, u ulici Vojislava Ilića, u blizini Crvenog krsta. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i pruža južnu orijentaciju sa obiljem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vo��dovac - Vojvode Stepe, trosoban stan, 77 m2, terasa Izdaje se komforan i funkcionalan trosoban stan u novijoj zgradi , na odli��noj lokaciji. Stan ima 77 m2 i nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve spava��e....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128056, III/IV, lift, terasa. Izdaje se potpuno namešten jednosoban stan od 32m² u Augusta Cesareca ulici na trećem spratu sa liftom. Izdaje se na duži period i ozbiljnim osobama. Stan je useljiv od 1.02.2026. Centralno grejanje. U blizini su Sinagoga, Futoška pijaca,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
08.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan - Autokomanda, Voždovac, 70 m2Izdaje se namešten i funkcionalan stan površine 70 m2 u Vitanovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Autokomande, na Voždovcu. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, koja je uredna i dobro održavana.Stan je praktičnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: R64 Izdaje se stan površine 55 m², smešten na 3. spratu zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija za život u Beogradu – Banovo brdo. Stan je kompletno renoviran – sve je novo, moderno uređeno i u elegantnim, neutralnim tonovima, spremno za zakup. Raspored: — hodnik....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.100 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se extra namešten četvorosoban stan u diplomatskom naselju,sa dva kompletna kupatila, centralno grejanje klima, blizu škole Ruđer Bošković, Košutnjaka, Ade Ciganlije .. Treći sprat, lift besuman, video nadzor .Bezbedan i miran kraj. Ag provizija 50% .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 350 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 400 €
08.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan 41m2 na 3 spratu zgrade sa liftom. Centralno grejanje, informatika oko 10.000. Useljivo od 05.04.2026. Za ozbiljne zakupce na duži period, bez kućnih ljubimaca. Depozit obavezan u visini zakupa. Kuhinja je odvojena, klima, 2 tv, ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u strogom centru, na trećem spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. U obe prostorije su francuski balkoni., a na krovu zgrade je zajednička terasa. Centralno grejanje je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 5.000 €, 615,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan poslovno-stambeni objekat. Ukupna površina objekta iznosi 615 m², raspoređena na pet etaža, sa prostranim i praktičnim rasporedom idealnim za različite namene. Podrum (115 m²): Podrum uključuje veliku prostoriju, kotlarnicu, mokri čvor i manju prostoriju. Takođe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125694, III/VI, lift, terasa. Izdaje se prazan dvosoban stan na Limanu tri. Treći sprat sa liftom. Ima ugrađen plakar u hodniku. Centralno grejanje. Odmah useljiv. Sastoji se od komfornog predsoblja, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebno toalet i lepe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 270 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan preko puta Delte, u dobrom stanju, na trećem spratu, u stambenoj zgradi sa liftom. Sastoji se iz hodnika u kom se nalazi komforan plakar, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i dve lodje. U stanu je centralno grejanje,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 330 € na 300 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 330 €
12.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosaban stan kod šojke, cg, NišIzdaje se stan kod Šojke u blizini "OŠ"Učitelj TasaStan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe sa terasom i kupatila. Ukupna površina stana je 56m2 i nalazi se na trećem spratu u novoj zgradi koja ne poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 250 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan od 45m² sa terason od 6m², na trećem spratu zgrade bez lifta, u blizini Palilulske pijace. Stan ima centralno grejanje i pogodan je za parove ili porodicu. VREDI POGLEDATI Prilikom potpisivanja ugovora o zakupu, obavezan je depozit u visini jedne kirije. Za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 400 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lepo namešten stan na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od: dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, spavaća soba, dečja soba, hodnik, kupatilo, toalet, terasa. Centralno grejanje je isključeno pa su troškovi mali. Stan se nalazi na ekstra....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?