• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje barem 70 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje barem 70 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje barem 70 m2 pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje barem 70 m2 pala cena" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.704 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 93000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
08.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan - Autokomanda, Voždovac, 70 m2Izdaje se namešten i funkcionalan stan površine 70 m2 u Vitanovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Autokomande, na Voždovcu. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, koja je uredna i dobro održavana.Stan je praktičnog....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.500 € na 1.400 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 1.400 €, 100,00 m2 cca 14 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 1.500 €
25.03.2026 - 1.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u Zakup - Poslovni Prostor, površina : 100 m2, Na trećem spratu. Poseduje ili ima : Eksluzivni poslovni prostor je uredjen, Centralno grejanje i pet Klima uredjaja, Internet, Obezbedjenje i video nadzor, Garaža je moguća, Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 149.000 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 155.000 €
17.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade starije gradnje bez lifta, od ukupno pet spratova. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim kutkom i izlaskom na lođu, velika spavaća....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje barem 70 m2 pala cena'
253.000 €
 
-2%

Promena cene sa 650.000 € na 635.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 635.000 €, 125,00 m2 cca 5080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 670.000 €
29.04.2026 - 650.000 €
06.05.2026 - 635.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Vračara, nadomak Kalenić pijace, nalazi se izuzetno dizajniran stan sa vrhunskim rasporedom. Smešten je u kvalitetnoj zgradi sa liftom, sa svega pet stanova ukupno, jedan stan po spratu, na trećem spratu od ukupno pet. Stan je u potpunosti renoviran pre šest godina. Sastoji....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 2.150 € na 1.800 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 2.150 €
20.02.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1141 Više informacija o samoj nekretnini i prezentaciji iste možete dobiti pozivom na broj: 0693322626 Izdaje se izuzetno prostran i svetao poslovni prostor u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, tik uz ulicu Stojana Protića. Prostor se nalazi na trećem spratu moderne zgrade,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>