• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje barem 70 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje barem 70 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje barem 70 m2 do 140000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje barem 70 m2 do 140000 eura" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 578 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2023.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini vrtića i dve osnovne škole, ima dobru povezanost sa autobuskim stajalištima (ispred zgrade), marketima, bankama, pijacom i poštom. Dvorišno orijentisan, velika zelena površina, mnogo dečijih igrališta u samoj blizini. Tri spavaće....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 66,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran stan u Vrnjačkoj Banji, 66m², sa parking mestom! Pronađite svoj idealni dom u srcu Vrnjačke Banje! Na prodaju je atraktivan stan od 66m², lociran na trećem spratu stambene zgrade. Stan je potpuno opremljen i spreman za useljenje, sa centralnim grejanjem na gas....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 148.400 €, 82,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan 82m2, na Crvenom pevcu, u blizini Lutkarskog Pozorišta. Stan se nalazi na trećem spratu, kvalitetne starogradnje sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Na podovima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje barem 70 m2 do 140000 eura'
95.140 €
3.900 €
1.900 €
 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 149.000 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 155.000 €
17.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade starije gradnje bez lifta, od ukupno pet spratova. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim kutkom i izlaskom na lođu, velika spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 5.000 €, 615,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan poslovno-stambeni objekat. Ukupna površina objekta iznosi 615 m², raspoređena na pet etaža, sa prostranim i praktičnim rasporedom idealnim za različite namene. Podrum (115 m²): Podrum uključuje veliku prostoriju, kotlarnicu, mokri čvor i manju prostoriju. Takođe....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 2.150 € na 1.800 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 2.150 €
20.02.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1141 Više informacija o samoj nekretnini i prezentaciji iste možete dobiti pozivom na broj: 0693322626 Izdaje se izuzetno prostran i svetao poslovni prostor u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, tik uz ulicu Stojana Protića. Prostor se nalazi na trećem spratu moderne zgrade,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.600 €, 100,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Eksluzivni poslovni prostor 100 m2 na Vračaru. 4 kancelarije, površina : 100 m2, na adresi : Bulevar Kralja Aleksandra, Na trećem spratu. Poseduje ili ima : Eksluzivni poslovni prostor je uredjen, Centralno grejanje i pet Klima uredjaja, Internet, Obezbedjenje i video nadzor, sa mogućnošću....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.01.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan troiposobni kompletno namešten salonski stan, 93m2. Nalazi se u Pop Lukinoj ulici, u neposrednoj blizini reke, Beograda na vodi, Knez Mihailove ulice i Kalemegdana, u lepo održavanoj zgradi sa interfonom i liftom na trećem spratu. Dvostrano orijentisan, svetao,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.400 €, 100,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ključne karakteristike: Raspored: 4 prostrane i potpuno opremljene kancelarije. Grejanje i hlađenje: Centralno grejanje i 5 klima uređaja. Internet: Brzi internet. Sigurnost: Obezbeđenje 24/7 uz video nadzor. Parking: Mogućnost korišćenja jednog parking mesta. Opis: Ekskluzivan poslovni....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.500 € na 1.400 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 1.400 €, 100,00 m2 cca 14 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 1.500 €
25.03.2026 - 1.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u Zakup - Poslovni Prostor, površina : 100 m2, Na trećem spratu. Poseduje ili ima : Eksluzivni poslovni prostor je uredjen, Centralno grejanje i pet Klima uredjaja, Internet, Obezbedjenje i video nadzor, Garaža je moguća, Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za izdavanje centar Beograda - Resavska, parkingIzdaje se prostran i svetao trosoban stan u centru Beograda, na početku Resavske ulice u opštini Vračar. Stan se nalazi u blizini Bulevara kralja Aleksandra, Crkve Svetog Marka, Tašmajdan parka i Narodne skupštine, na jednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.200 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2025.,

www.indomio.rs

Višegradska ulica, neposredno uz naselje Beogad na vodi. Četvorosoban po strukturi, 3. sprat od ukupno 7, površina 91m2. Uredna i održavana zgrada iz 2010.godine. Opis stana: ulazni hodnik, dnevni boravak i trpezarija, odvojena kuhinju sa ostavom, 3 spavaće sobe, 2 terase, otvoren....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.100 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - luksuzan trosoban stan, 90 m2 Izdaje se odličan, kompletno namešten trosoban stan na Vračaru, u mirnom delu Crvenog krsta. Stan ima 90 m2 i nalazi se na 3. spratu moderne zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Zgrada ima mali broj stanova, što pruža dodatni mir....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.100 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se extra namešten četvorosoban stan u diplomatskom naselju,sa dva kompletna kupatila, centralno grejanje klima, blizu škole Ruđer Bošković, Košutnjaka, Ade Ciganlije .. Treći sprat, lift besuman, video nadzor .Bezbedan i miran kraj. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 900 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se 3.0. stan na trećem spratu, sređen i namešten, useljiv odmah. Centralno grejanje, lift, internet, kablovska TV, klima. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vo��dovac - Vojvode Stepe, trosoban stan, 77 m2, terasa Izdaje se komforan i funkcionalan trosoban stan u novijoj zgradi , na odli��noj lokaciji. Stan ima 77 m2 i nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve spava��e....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
08.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan - Autokomanda, Voždovac, 70 m2Izdaje se namešten i funkcionalan stan površine 70 m2 u Vitanovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Autokomande, na Voždovcu. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, koja je uredna i dobro održavana.Stan je praktičnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 400 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lepo namešten stan na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od: dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, spavaća soba, dečja soba, hodnik, kupatilo, toalet, terasa. Centralno grejanje je isključeno pa su troškovi mali. Stan se nalazi na ekstra....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.