• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje što veći do 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje što veći do 60 m2" pronađeno 38 nekretnina - prosečna cena 1.366 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan 44 m2 u ulici Topaloviceva, Zvezdara, Beograd. Potpuno renoviran, sa svim novim stvarima i svim malim kucnim aparatima. Interfon, Video nadzor, lift, hodnjik, ulaz ispred zgrade Sprat 3, nije potkrovlje ima lift i terasu Ima jednu zasebnu sobu sa TV i novim francuskim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 66,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran stan u Vrnjačkoj Banji, 66m², sa parking mestom! Pronađite svoj idealni dom u srcu Vrnjačke Banje! Na prodaju je atraktivan stan od 66m², lociran na trećem spratu stambene zgrade. Stan je potpuno opremljen i spreman za useljenje, sa centralnim grejanjem na gas....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetno renoviran stan (zamenjene sve elektro i vodovodne instalacije, spoljna stolarija, moderna led rasveta, kao i sigurnosna ulazna vrata). Stan je svetao, dvostrano orjentisan. Ima zastakljenu terasu, a u stanu je urađeno podno grejanje na struju, dok postoji i mogućnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje što veći do 60 m2'
230.000 €
218.015 €
275.000 €
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 155.000 €, 64,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade starije gradnje bez lifta, od ukupno pet spratova. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim kutkom i izlaskom na lođu, velika spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 176.900 €, 64,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – KOMPLETNO RENOVIRAN DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI – 64m² – TERASA U ponudi je kompletno renoviran dvoiposoban stan na Grbavici u Novom Sadu, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini Braće Ribnikara. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 147.500 €, 61,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda – Stan 61 m², Braće Jerković U ponudi je elegantan i izuzetno svetao stan površine 61 m², smešten na trećem spratu uredne stambene zgrade u jednom od najpoželjnijih delova naselja Braće Jerković. Stan odiše toplinom i potencijalom, sa pažljivo osmišljenim rasporedom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan - Centar, Terazije (Andrićev venac) Izdaje se dvosoban, potpuno opremljen stan površine 55 m2 , smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom , u strogom centru grada - Terazije / Andrićev venac . Izdavanje direktno od vlasnika . Stan je opremljen iznad standarda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

60m2, dve terase, treći sprat od šest. Pored SC Vračar. Ima lift, centralno grejanje, interfon. Plaćanje mesečno. Depozit jedna kirija. Može i za stambeni i za poslovni prostor. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 179.220 €, 58,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov neuseljavan dvoiposoban stan 58m2 u novoj zgradi na Podbari. Vlasnik je fizičko lice, useljivo odmah. Ima terasu, dvorišno orijentisan. Centralno grejanje, kalorimetar. Nalazi se na 3 spratu zgrade sa liftom. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta(kolektivna garaža)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, VELIKA MOŠTANICA, 1.000 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux trosoban stan sa garažom na odličnoj i mirnoj lokaciji - Savski venacIzdaje se luksuzno opremljen trosoban stan od 58 m2, smešten na 3. spratu kvalitetne i lepo održavane zgrade sa liftom, na mirnoj lokaciji na Savskom vencu. U neposrednoj blizini nalaze se Prokop, Autokomanda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Vracaru, novogradnja, 56m2, centralno grejanje, treci sprat. Lux opremljen novim, nekorišćenim nameštajem, dvostrano orijentisan, sunčan. Za više informacija i zakazivanje termina za razgledanje, slobodno nas kontaktirajte! Agencija Alfa Sistem - Vaš pouzdan partner....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 330 € na 300 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 330 €
12.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosaban stan kod šojke, cg, NišIzdaje se stan kod Šojke u blizini "OŠ"Učitelj TasaStan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe sa terasom i kupatila. Ukupna površina stana je 56m2 i nalazi se na trećem spratu u novoj zgradi koja ne poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

namesten stan u Bulevaru Zorana Djindjica na Novom Beogradu pored Politehnicke akademije. Stan je potpuno funkcionalan i renoviran. Poseduje centralno grejanje i veliki javni parking sa prednje i zadnje strane zgrade. Mesecne rezije iznose 120e+EDB po potrosnji. GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u ulici Đordja Jovanovića (pored BITEF-a). Video nadzor, ulaz u zgradu sa šifrovanim inerfonom za svaki stan. Stan 55m2. Stan se nalazi u izuzetno mirnoj i jednosmernoj ulici, prekoputa Skadarlije u blizini Ulice Dzordza Vašingtona, Bajlonijeve pijace, pošte, Osnovne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: R64 Izdaje se stan površine 55 m², smešten na 3. spratu zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija za život u Beogradu – Banovo brdo. Stan je kompletno renoviran – sve je novo, moderno uređeno i u elegantnim, neutralnim tonovima, spremno za zakup. Raspored: — hodnik....

 
 
 
  Stan, RUMA, 71.400 €, 54,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan bez ulaganja, u naselju Kudoš. Ima 54m2, u to spada dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, terasa i kupatilom. Stan je na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prodaje se kompletno namešten, kao na slikama. Mirno i porodično naselje, dosta parking....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 700 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 800 €
06.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

2,5 soban stan u novogradnji kod Mašinskog fakulteta - Ivankovačka ulica Cena: 700 eura | Površina: 53 m2 | Struktura: 3.0 | Lokacija: Palilula - CentarIzdaje se funkcionalan i lepo opremljen trosoban stan u novijoj zgradi u Ivankovačkoj ulici, neposredno uz Mašinski fakultet. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125694, III/VI, lift, terasa. Izdaje se prazan dvosoban stan na Limanu tri. Treći sprat sa liftom. Ima ugrađen plakar u hodniku. Centralno grejanje. Odmah useljiv. Sastoji se od komfornog predsoblja, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebno toalet i lepe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 51,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska; 51m2, 2.0, 3./7, cg, lift, klima, interfon, internet, garažna mesta; Ušuškan, osunčan, dvosoban stan (uknjiženih 51m2) na trećem spratu uredne, nove zgrade u Zemunskim kapijama; Sjajna struktura - iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevno-trpezarijsko-kuhinjski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 250 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan od 45m² sa terason od 6m², na trećem spratu zgrade bez lifta, u blizini Palilulske pijace. Stan ima centralno grejanje i pogodan je za parove ili porodicu. VREDI POGLEDATI Prilikom potpisivanja ugovora o zakupu, obavezan je depozit u visini jedne kirije. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novoj Detelinari, svega 50 metara od Bulevara Evrope, a opet u mirnoj, tihoj ulici. Uknjižen 1/1, kupovina direktno od vlasnika. GLAVNE PREDNOSTI NEKRETNINE Dvostrani dupleks sa odvojenim celinama....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 138.400 € na 132.800 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 132.800 €, 48,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 138.400 €
06.03.2026 - 132.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 552 €, 46,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor 46m2 blizu Bulevara Oslobenja, Sajma, 3. sprat. Sastoji se od dve prostorije koje su povezane vrtatima, a u svaku može da uđe i posebp iz hodnika pa stoga mogu da se iznajme u svaka posebno. Centralno grejanje, odmah useljivo. Zajednički toalet na spratu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan za izdavanje - Vojvode Stepe, VoždovacIzdaje se svetao i funkcionalan jednoiposoban stan površine 45 m2 u ulici Vojvode Stepe, u blizini crkve i fakulteta. Stan se nalazi na trećem spratu novije zgrade sa liftom i ima otvoren pogled, što dodatno doprinosi osećaju prostora....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 88.000 €, 44,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Kragujevcu, na odličnoj lokaciji u blizini centra grada, autobuske stanice i jezera Bubanj. Stan se nalazi na trećem spratu, u mirnom ulazu što obezbeđuje potpunu tišinu i privatnost, bez gradske buke. Ovaj svetao stan ima terasu, odvojeno kupatilo i toalet, kao i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u strogom centru, na trećem spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. U obe prostorije su francuski balkoni., a na krovu zgrade je zajednička terasa. Centralno grejanje je....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Lepo opremljen jednosoban stan 42 m2 - Vračar, Crveni krstIzdaje se prijatan, kompletno namešten jednosoban stan površine 42 m2 u mirnom delu Vračara, u ulici Vojislava Ilića, u blizini Crvenog krsta. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i pruža južnu orijentaciju sa obiljem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 270 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan preko puta Delte, u dobrom stanju, na trećem spratu, u stambenoj zgradi sa liftom. Sastoji se iz hodnika u kom se nalazi komforan plakar, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i dve lodje. U stanu je centralno grejanje,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 350 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 400 €
08.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan 41m2 na 3 spratu zgrade sa liftom. Centralno grejanje, informatika oko 10.000. Useljivo od 05.04.2026. Za ozbiljne zakupce na duži period, bez kućnih ljubimaca. Depozit obavezan u visini zakupa. Kuhinja je odvojena, klima, 2 tv, ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao jednoiposoban stan na početku Mirijeva , na lokaciji koja nudi sve što je potrebno za udoban život. Stan se nalazi na trećem spratu u održavanoj zgradi sa žutom fasadnom ciglom, u kojoj postoje 3 lifta, od toga jedan teretni. Prostorije u stanu: ulazni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na trećem spratu zgrade koja je deo kulturnog nasleđa Beograda, izdaje se opremljen kancelarijski prostor površine 40 m². Prostor salonskog tipa odlikuje se velikom visinom plafona, prostranim prozorima i obiljem prirodnog svetla. Orijentisan ka unutrašnjem dvorištu, prostor je miran....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 98.000 €, 37,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompleks zgrada novije gradnje. Prodaje se stan od 37m2, po strukturi jednosoban ali vrlo adaptibilan. 3. sprat od 6 u zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Interfon i video-nadzor. Ima pripadajući podrum. Odlična pozicija stana odlična lokacija, miran kraj sa dosta zelenila. Blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 149.000 €, 35,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124135, III/VI, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Uredan i očuvan 1.0 stan od 35m2 sa terasom nedaleko od Slavije, prodaje se sa nameštajem i tehnikom. Smešten na 3.spratu stambenog objekta novije gradnje sa liftom. Dvorišno je orijentisan, što mu obezbeđuje....