• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje što veći Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 66,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran stan u Vrnjačkoj Banji, 66m², sa parking mestom! Pronađite svoj idealni dom u srcu Vrnjačke Banje! Na prodaju je atraktivan stan od 66m², lociran na trećem spratu stambene zgrade. Stan je potpuno opremljen i spreman za useljenje, sa centralnim grejanjem na gas....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 5.000 €, 615,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan poslovno-stambeni objekat. Ukupna površina objekta iznosi 615 m², raspoređena na pet etaža, sa prostranim i praktičnim rasporedom idealnim za različite namene. Podrum (115 m²): Podrum uključuje veliku prostoriju, kotlarnicu, mokri čvor i manju prostoriju. Takođe....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 3.900 €, 300,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam reprezentativan poslovni prostor za izdavanje, smešten u širem centru Beograda , u Takovskoj ulici, u neposrednoj blizini Botaničke bašte Jevremovac . Ova lokacija spaja sve ključne prednosti centralne gradske zone odličnu saobraćajnu povezanost, blizinu glavnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.900 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno namešten komforan dupleks stan u mirnoj ulici na odličnoj lokaciji, kod DZ Vračar u zgradi novije gradnje sa malim brojem stanova za stanovanje ili za poslovni prostor. Izuzetno funkcionalan prostor, potpuno namešten i opremljen kvalit etnim nameštajem i tehnikom, posuđem....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 2.150 € na 1.800 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 2.150 €
20.02.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1141 Više informacija o samoj nekretnini i prezentaciji iste možete dobiti pozivom na broj: 0693322626 Izdaje se izuzetno prostran i svetao poslovni prostor u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, tik uz ulicu Stojana Protića. Prostor se nalazi na trećem spratu moderne zgrade,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.100 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se extra namešten četvorosoban stan u diplomatskom naselju,sa dva kompletna kupatila, centralno grejanje klima, blizu škole Ruđer Bošković, Košutnjaka, Ade Ciganlije .. Treći sprat, lift besuman, video nadzor .Bezbedan i miran kraj. Ag provizija 50% .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 650.000 € na 635.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 635.000 €, 125,00 m2 cca 5080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 670.000 €
29.04.2026 - 650.000 €
06.05.2026 - 635.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Vračara, nadomak Kalenić pijace, nalazi se izuzetno dizajniran stan sa vrhunskim rasporedom. Smešten je u kvalitetnoj zgradi sa liftom, sa svega pet stanova ukupno, jedan stan po spratu, na trećem spratu od ukupno pet. Stan je u potpunosti renoviran pre šest godina. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 355.000 €, 101,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonac kod Balkanske ulice, na raskrsnici sa ulicom Milovana Milovanovića. Stan je na 3. spratu od 5 zgrada ima lift i centralno grejanje. Takozvana kraljevska gradnja iz 1937.godine. Stan je četvorosoban, dvostran, sa dva ulaza, dva mokra čvora, ima i terasu koja jednim delom gleda....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.500 € na 1.400 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 1.400 €, 100,00 m2 cca 14 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 1.500 €
25.03.2026 - 1.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u Zakup - Poslovni Prostor, površina : 100 m2, Na trećem spratu. Poseduje ili ima : Eksluzivni poslovni prostor je uredjen, Centralno grejanje i pet Klima uredjaja, Internet, Obezbedjenje i video nadzor, Garaža je moguća, Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.400 €, 100,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ključne karakteristike: Raspored: 4 prostrane i potpuno opremljene kancelarije. Grejanje i hlađenje: Centralno grejanje i 5 klima uređaja. Internet: Brzi internet. Sigurnost: Obezbeđenje 24/7 uz video nadzor. Parking: Mogućnost korišćenja jednog parking mesta. Opis: Ekskluzivan poslovni....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje što veći (77)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.