• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat bazen što manji do 210000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat bazen što manji do 210000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat bazen što manji do 210000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat bazen što manji do 210000 eura" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 1.582 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 220.320 €, 51,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

Kopaonik, centar - Repu 3.0, 51m2, 6/6, EG, lift, video nadzor, telefon, interfon, garaža U neposrednoj blizini staze “Malo jezero”, na 200m od centra Kopaonika (“Konaka”), u ponudi je apartman novije gradnje iz 2017. godine, u konačištu “Župa apartmani”. Sastoji od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 95.000 €, 29,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

KOPAONIK, STARA PLANINA, apartman, 38m2 (29m2). Prodajemo izuzetan, kompletno namešten i moderno opremljen stan apartmanskog tipa, površine 38 m² (uknjžen na 29m2), smeštajnog kapaciteta za 4 odrasle osobe, koji se nalazi na trećem spratu u sklopu novog apartmanskog kompleksa “Srebrna....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 79.800 €, 31,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2023.,

www.indomio.rs

KOPAONIK + Kraljevi Čardaci + Vikend naselje Površina stana - Apartmana: 31m2 Jednoipsoban stan / Apartman: + predsoblje + kupatilo + kuhinja + trpezarijski deo + dnevna soba + spavaća soba 3. sprat / od 4 LIFT + Topla veza sa Wellness i SPA Centrom Grejanje na struju - norveški radijatori....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat bazen što manji do 210000 eura'
215.000 €
124.000 €
83.000 €
  Stan, ČAJETINA, 78.000 €, 33,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno opremljen stan u kompleksu Prestige Forest Resort na Zlatiboru. Po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na trećem spratu od ukupno šest. Moderno je opremljen.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 37,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U mirnom i idiličnom delu Zlatibora, prodaje se jednoiposoban stan površine 38m², smešten na trećem spratu modernog kompleksa Zova Magic Hills. Stan je pažljivo osmišljen i sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep trosoban stan površine 41 m², smešten na trećem spratu novije zgrade sa liftom, u okviru luksuznog naselja Kapije Zlatibora. Zgrada je završena 2023. godine, a stan je uknjižen i odmah useljiv. Uz stan dolazi parking mesto koje se vodi na ime kupca. Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

PRELEP DVOSOBAN STAN, PET FRIENDLY, PETROVARADIN---Agencijska šifra: 9104104.Izdaje se prelep, kompletno namešten dvosoban stan od 48m2, sa djakuzi kadom, na 3. spratu bez lifta u Petrovaradinu. Stan je useljiv odmah. Kućni ljubimci su dozvoljeni uz doplatu od 50e po ljubimcu. U sklopu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport City-ja. U izgradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

KOMFORAN TROSOBAN PET-FRIENDLY STAN U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 9111352.Izdaje se odličan trosoban stan od 60m2 na 3. spratu u Petrovaradinu. Kućni ljubimci su dozvoljeni uz doplatu od 50e po ljubimcu. Moguć je zakup parking mesta u sklopu zgrade uz doplatu od 50e. U sklopu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep trosoban stan na Zlatiboru, smešten u luksuznom naselju Kapije Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini budućeg kompleksa Park Zlatibor, gde je planirana izgradnja luksuznog hotela Crowne Plaza, restorana, padel centra, košarkaških terena, zatvorenog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.300 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za izdavanje - Resavska, Centar, Vračar Izdaje se svetao i komforan trosoban stan površine 70 m2 , smešten na 3. spratu kvalitetne, renovirane zgrade sa liftom, u prestižnom delu Beograda, na početku Resavske ulice, u blizini Bulevara Kralja Aleksandra, Crkve Svetog....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.000 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

PROSTRAN ŠESTOSOBAN PET-FRIENDLY PENTHOUSE U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 9111351.Izdaje se prostran šestosoban penthaus od 200m2 na 3. spratu zgrade u Petrovaradinu. Stan se sastoji od dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, 1 radne sobe, 2 kupatila i 3 terase. Kućni ljubimci su dozvoljeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 3.500 €, 245,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Svetlo, linija, horizont. Život u tri dimenzije. Dedinje, 245 m² / 4 spavaće sobe / 4 kupatila + 2 toaleta / 2 garažna mesta / dve terase / treći sprat / zgrada sa bazenom i teretanom U najintimnijem uglu Dedinja, u zgradi zatvorenog karaktera sa bazenom i teretanom, nalazi se stan....