• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat barem 60 m2 do 1600 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat barem 60 m2 do 1600 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat barem 60 m2 do 1600 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat barem 60 m2 do 1600 eura/m2" pronađeno 488 nekretnina - prosečna cena 375 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1200 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 227.200 €, 142,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan duplex, 142 m2, na trećem spratu novije zgrade. Donja etaža se sastoji od hodnika, prostrane jedinstvene prostorije iz koje se izlazi na terasu i kupatila. Ispod stepeništa je smeštena velika ostava, koja je ograđena staklom. Na podu je keramika, stolarija je PVC a....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 227.200 €, 142,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan četvorosoban duplex u neposrednoj blizini Vojne bolnice. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade. Stan je površine 141m2 i sastoji se iz dva nivoa. Prvi nivo je površine 42m2 i sastoji se od ulaznog dela, jedne prostrane sobe koja ima izlaz na terasu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 144.000 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s425 Otvorite vrata svog novog života u prelepom dupleks stanu površine 90 m2 na Zlatiboru - gde priroda, čist vazduh i nadmorska visina od oko 1.000 metara postaju deo vaše svakodnevice, pružajući osećaj mira i ravnoteže! Stan na drugom i trećem spratu zgrade sa liftom nudi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat barem 60 m2 do 1600 eura/m2'
179.000 €
150.000 €
154.500 €
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 92.600 €, 58,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2022.,

www.indomio.rs

41565, 061 234 30 11 Stefanela, Po projektu dvosoban ali vrlo lako dvoiposoban .Treći sprat i nema lift. Dobar raspored, uknjižen stan. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred stana, veliki pripadajući podrum. Stan je uknjižen na 78 m2, mereno sa terasom 83 m2. Grejanje na norveške radijatore. U zgradi je uvedeno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan porodičan stan na Novom Naselju. Zgrada je rađena žutom fasadnom ciglom, poseduje lift, a stan se nalazi na 3. spratu ove stambene zgrade. Ova lokacija pruža mir, tišinu, porodičnu atmosferu, dosta mesta za parking, radnje, megamarkete i ostale neophodne pojedinosti za....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 159.000 €, 99,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan u Duvaništu. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade. Stan je površine 99m2 i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila i dve terase od kojih jedna prati celu dužinu stana sa zadnje strane.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s480 Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku za kupovinu modernog dupleks stana sa vrhunskom opremom i inovativnim tehnologijama. Ovaj stan se nalazi na 2. spratu i 3. spratu i nudi luksuzan životni prostor u svakom smislu. Prodaje se kompletno namešten stan površine 96 m² u....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 89.000 €, 57,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dupleks na Bubnju površine 57m2. U prizemnom delu se nalazi dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i ostava. Na spratu - dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik.Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od ukupno pet spratova, pružajući vam divan pogled i mirnu atmosferu.Neophodna....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 159.120 €, 102,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

ID 1208 Kontakt za više informacija ili dogovor oko razgledanja 069 3322 626. Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! - Uselljivo za dva, tri meseca. - Idealan stan za one koji vole prostor i komforan život. Kvalitetna gradnja i moderan stil....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.210 €, 71,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2022.,

www.indomio.rs

41556, 061 234 30 11 Stefanela, Stan u mirnoj, slepoj ulici, između 2 bulevara. Mala zgrada od 12 stanova. Sopstveni parking u dvorištu. Grejanje na gas, putem fancoil radijatora, najpovoljniji vid grejana. U ceni stana kompletna kuhinja, kupatilski nameštaj, veliki ugradni plakar....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 269.700 €, 174,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115131, III/III, terasa, uknjižen. Prodaje se petosoban tripleks u ulici cara Uroša od 174m2 + terasa 4m2. Uz stan se prodaje i garaža i jedno parking mesto ispred nje za 15.000 eura. Treći sprat bez lifta. Uknjižen, bez tereta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen dupleks u novogradnji od 78m2 na trećem spratu, prodaje se polunamešten, sa ugradnim plakarom, kompletnom kuhinjom sa tehnikom, kupatilskim nameštajem, rasvetom, tv komodom. Stan je u zgradi novogradnje za koju je izdata i upotrebna dozvola. Sastoji se od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 143.200 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Grbavici-89m2 (uknjiženih+dodatni prostor korsne površine) U stan se ulazi u hodnik odakle se stepenicama penje i stan je u jednoj etaži: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja odvojena (prirodna ventilacija), dve spavaće sobe, ostava i kupatilo Cena stana sa uračunatom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 280.000 €, 174,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Petosoban stan 174m Duplex kod Bul. oslobođenja Lokacija: Bulevar oslobođenja (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 174m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 153.000 €, 95,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČAN POLUSALONSKI STAN SA GARAŽOM U CENTRU GRADA KOD RIBLJE PIJACE Naš komitent prodaje troiposoban stan na TOP lokaciji po povoljnoj ceni! Stan ima 95m2 dvostrano je orijentisan i sastoji se od dve komforne spavaće sobe (22m2), jedne manje polusobe (12m2), predsoblja, odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 252,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u mirnom delu Mirijeva, funkcioniše kao kuća u nizu. Nalazi se u mirnom delu u blizini okretnice, škola, vrtića. Na prvom nivou se nalazi prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu i dvorište. Prvi sprat se sastoji od prostrane sobe koja izlazi na terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 191.500 €, 127,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi Izuzetan, nov duplex stan 127,5 m2 u Jajincima. Na izuzetnoj mirno lokaciji, Izuzetan duplex na trecem spratu. Stan u donjem stanu ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo, terasu. U gornjem delu ima dve spavace sobe, kupatilo, terasu, sve je novo, odmah useljiv. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 261.000 €, 174,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1255 NS PRO – 5 soban, dupleks, 174 m2, ul. Novosadskog sajma, 3.sprat BEZ lifta. 4 spavaće sobe u gornjem delu dupleksa, dva kupatila. Ostava u potkrovnom delu iznad gornjeg dela stana. Garažni prostor uz doplatu od 15000 e. Prodajna cena stana: 261.000 e. (1500 / m2)....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 97.500 €, 65,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, budući dom u izgradnji - idealna prilika za one koji žele da se usele u martu 2026 u potpuno nov, luksuzno uređen prostor!Ovaj elegantan stan sa dve spavaće sobe nalazi se na trećem spratu kvalitetne stambene zgrade u izgradnji. Projektovan je tako da pruži maksimalnu....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prelepo namešten stan , izuzetno kvalitetnim nameštajem po svim lux standardima . Sastoji se od prostrane , svetle dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, velikog kupatila, spavaće sobe i terase. Ukupna površina stana je 66m2.Stan se nalazi na 3. spratu , nove zgrade , koja ima lift....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo dvosoban, funkcionalan stan, površine 54 m2, na 3.spratu stambene zgrade, u strogom centru grada. Stan je dvostrano orijentisan, svetao. Strukturu stana čine hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, ostava, dve spavaće sobe i terasa. Uz stan se, na korišćenje dobija i pripadajući....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 144.690 €, 97,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na trećem spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 96,46 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu,dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 114.980 €, 78,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi u lepo uređenom i tihom okruženju, idealnom za porodičan život, a u neposrednoj blizini se nalaze osnovna škola, pijaca, pošta, crkva, Klinički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 108,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv četvoroiposoban dupleks u zgradi iz 2012. godine u centru grada, u blizini socijalnog. U cenu su uračunati kompletan nameštaj i tehnika, kao i PARKING MESTO u dvorištu zgrade. Na gornjoj etaži mogla bi se izbiti vrata i napravitri velika krovna terasa. Treći sprat, terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 111,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran četvorosobni dupleks, 111m2 ( podne površine 120m2), na Grbavici, 3.sprat bez lifta. Donja etaža 54m2, gornja etaža 67m2. Na gornjoj etaži tri spavaće sobe i kupatilo, donja etaža dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom. Aleksandar Gradnja. Na cenu nekretnine dodaje....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 91.000 €, 62,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Kertvaroš, prodaje se NOV trosoban stan površine 62kvm na trećem spratu (3/3) u novoj zgradi (2025g.) sa liftom. U svom sastavu stan poseduje: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, terasa i kupatilo. Stolarija je PVC sa roletnama i drvena, na podovima....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 105.000 €, 72,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan od 72 m² u naselju Radijalac, u Subotici. Stan je izvorno trosoban, a sada je funkcionalno organizovan kao troiposoban. Raspored čine dnevna soba, odvojena kuhinja, jedna veća i dve manje spavaće sobe. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Odlična....

 
 
 
  Stan, VELIKA MOŠTANICA, 145.000 €, 100,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Ostružnica je naselje u opštini Čukarica, locirano pored reke Save. Udaljenost od glavnih urbanih sadržaja nije velika, ali su zato zagarantovani mir i privatnost. Upravo zbog svog položaja i prirodnog okruženja, smatra se veoma interesantnim i poželjnim krajem Beograda. Ovaj stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.600 €, 97,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se predivan duplex na trećem spratu u centru Kaluđerice, u novogradnji. Sam geografski položaj Kaluđerice diktira strujanje vetrova i omogućava zdrav život okružen zelenilom za sve one koji se odluče da kupe ovaj stan. Zgrada je izgrađena 2020-te. godine od najkvalitetnijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se predivan duplex na trećem spratu u centru Kaluđerice, u novogradnji. Okružen zelenilom i niskospratnicama podseća na naseljene predele Zlatibora. Sam geografski položaj Kaluđerice diktira strujanje vetrova i omogućava zdrav život okružen zelenilom za sve one koji se odluče....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 150.000 €, 104,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u blizini hotela Marica. Nalazi se na dobroj i mirnoj lokaciji, odlična investicija za porodični život i izdavanje. U blizini su hoteli, ambulanta, škola, vrtić. Stan je uknjižene kvadrature 104m2, po strukturi troiposoban. Nalazi se u manjem stambenom objektu, na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 89.400 €, 62,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Liman 2,komforan dvosoban stan na trećem spratu u zgradi sa liftom,odvojena kuhinja ,istočno orijentisan.Izvorno stanje,zgrada ima biciklanu . (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052386 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Paliluli, žute fasadne cigle (vojne zgrade). U neposrednoj blizini vrtića, osnovne škole, gimnazije, DIF-a i FZNR-a, apelacionog suda, paliilulske opštine, kompleksa Novi Niš , pijace, ambulante i brojnih trgovinskih radnji. Stan ima 92m2, po strukturi je četvorosoban.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 180.000 €, 127,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjizen stan, dupleks, u novoj zgradi, u blizini Idea i Blumen garden. Nalazi se na trećem spratu (poslednjem), bez lifta. Na donjem nivou:dnevna soba, kuhinja, a na gornjem nivou 2 spavaće sobe. U stanu postoje 2 terase i 2 kupatila. Parking slobodan, ispred zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 180.000 €, 128,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Jajinci - duplex trosoban stan u novogradnji, mirna lokacijaNa prodaju duplex trosoban stan u naselju Jajinci, u neposrednoj blizini spomen parka i Idea marketa. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 3 sprata u novijoj zgradi bez lifta, što garantuje mir i privatnost.Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 114.300 €, 70,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2022.,

www.indomio.rs

41825, Stefanela 061 234 30 11 Prodaje se odličan trosoban stan na odličnoj lokaciji u ulici Oblačića Rada. Odlična zgrada od fasadne cigle. Stan se nalazi na trećem spratu. Zgrada ima lift. Dve ostane u stanu, dve terase. Uknjižen! .

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 89.900 €, 55,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 95.000 €, 58,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban namešten stan od 58 m2 na 2/3 spratu zgrade bez lifta blizu škole Kizur Ištvan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila sa kadom i dve terase sa pristupom iz dnevnog boravka i kuhinje. Podovi su parket i pločice, prozori....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 125.000 €, 93,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan, trosoban, stan u kući u izuzetno traženom delu grada u Duvaništu. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Blizu su autobusko stajalište, osnovna škola Duško Radović, vrtić, brojni marketi. Po strukturi je trosoban, uknjižene korisne površine 93m2. Nalazi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 486)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>