• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat barem 60 m2 što skuplji baz - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat barem 60 m2 što skuplji baz - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat barem 60 m2 što skuplji bazen

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat barem 60 m2 što skuplji bazen" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 2.513 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.300 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za izdavanje - Resavska, Centar, Vračar Izdaje se svetao i komforan trosoban stan površine 70 m2 , smešten na 3. spratu kvalitetne, renovirane zgrade sa liftom, u prestižnom delu Beograda, na početku Resavske ulice, u blizini Bulevara Kralja Aleksandra, Crkve Svetog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.350.000 €, 300,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica - Košutnjak kuća, 300m2 (7 terasa) PR+I+II+III, gas/kotao, klima, KATV, internet, interfon, podrum, parking, 3 garaže, plac 1ar Jedinstvena kuća u nizu sa dvorištem 1,8a i direktnim pogledom na Košutnjak U ponudi je ekskluzivna vila u nizu na prestižnoj lokaciji u Košutnjaku,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.250.000 €, 377,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac - FON - Konstantina Filozofa 377m2, bazen, IV nivoa (Su+P+1+Pk), CG, 4,2a plac Na atraktivnoj lokaciji, u rezidencijalnom i najlepšem Voždovca, smeštena je prostrana porodična kuća ukupne površine 377 m2, na placu od 4,2 ara. Nekretnina se nalazi u mirnom i prijatnom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat barem 60 m2 što skuplji bazen'
550 €
374.888 €
371.850 €
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 980.000 €, 375,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 375m2(dve terase 67m2, plus 60m2 u potkrovlju), 3/4, lift, EG-podno, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, garažno mesto. Ulica Mite Cenića povezuje Bulevar oslobođenja sa ulicom Vojvode Stepe. Deo opštine Voždvac koji spada u veoma tražene delove za stanovanje, u neposrednoj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 425.000 € na 410.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 410.000 €, 71,00 m2 cca 5780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 425.000 €
20.05.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan na jednoj od najprestižnijih adresa u Beogradu na vodi, u zgradi BW Perla, prepoznatljivoj po elegantnoj fasadi i izuzetnoj lokaciji uz reku i Sava Promenadu. Pored vrhunske pozicije, zgrada BW Perla poseduje wellness centar, bazen i teretanu namenjene isključivo stanarima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 299.000 €, 108,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dobroj lokaciji, izuzetan stan na trećem spratu u dobro održavanoj zgradi iz 1999.godine sa lepom fasadom, mermernim stepeništem. Stan veoma prostran, funkcionalan, svetao. Poseduje velike sobe, dve kuhinje, dva kupatila, dve terase. Adaptiran je i može da se koristi kao dve stambene....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 272.160 €, 63,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

Kopaonik, centar - Repu 3.0, 63m2, 6/6, EG, lift, video nadzor, telefon, interfon, garaža U neposrednoj blizini staze “Malo jezero”, na 200m od centra Kopaonika (“Konaka”), u ponudi je apartman novije gradnje iz 2017. godine, u konačištu “Župa apartmani”. Sastoji od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 269.000 € na 259.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 299.000 €
16.01.2026 - 269.000 €
15.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u luksuznom kompleksu "Vojvoda Residence", lamela 2, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno šest, u novoj, blistavoj zgradi sa 2 lifta. U okviru kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 247.500 €, 99,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 99m², smešten na 3 spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci, na samo 500m od Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 215.000 €, 180,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lipovačka Šuma (Guncati), kompletno renovirana uknjižena kuća na uređenom placu od 20 ari sa pomoćnim objektima. Struktura: 1.suteren - pomoćna prostorija (ostava, letnja kuhinja, soba sa zabavu.), toalet 2. prizemlje: ulazno predsoblje, dnevna soba, terasa, kuhinja, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep trosoban stan na Zlatiboru, smešten u luksuznom naselju Kapije Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini budućeg kompleksa Park Zlatibor, gde je planirana izgradnja luksuznog hotela Crowne Plaza, restorana, padel centra, košarkaških terena, zatvorenog....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 3.500 €, 245,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Svetlo, linija, horizont. Život u tri dimenzije. Dedinje, 245 m² / 4 spavaće sobe / 4 kupatila + 2 toaleta / 2 garažna mesta / dve terase / treći sprat / zgrada sa bazenom i teretanom U najintimnijem uglu Dedinja, u zgradi zatvorenog karaktera sa bazenom i teretanom, nalazi se stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport City-ja. U izgradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.000 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

PROSTRAN ŠESTOSOBAN PET-FRIENDLY PENTHOUSE U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 9111351.Izdaje se prostran šestosoban penthaus od 200m2 na 3. spratu zgrade u Petrovaradinu. Stan se sastoji od dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, 1 radne sobe, 2 kupatila i 3 terase. Kućni ljubimci su dozvoljeni....