• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 80 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 80 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 80 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 80 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 1.997 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vo��dovac - Vojvode Stepe, trosoban stan, 77 m2, terasa Izdaje se komforan i funkcionalan trosoban stan u novijoj zgradi , na odli��noj lokaciji. Stan ima 77 m2 i nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve spava��e....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.000 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini Čaira. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom tri spavaće sobe kupatila i dodatnog toaleta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 335.840 €, 84,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u ekskluzivnoj novogradnji na Novom Beogradu, Tošin Bunar 3 sprat (od 9), trosoban stan, 83.96 m2, 4000 €/m² , 335840 evra Centralno grejanje Predstavljamo vam prostoran trosoban stan na idealnom 3 spratu u novoizgradjenoj, useljivoj novogradnji na prestižnoj lokaciji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat 80 m2 zadnjih 14 dana'
279.000 €
182.850 €
149.350 €
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 180.000 €, 78,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1329 NS PRO – 3 soban, 78m2, Takovska ulica 3.sprat BEZ lifta 2 terase Zaseban toalet nadogradnja iz 2001. 3 klime Kupatilo renovirano 2022. Stolarija zamenjena 2024. - idealan za život u mirnom i tihom okruženju - uknjižen - bez trereta, moguća kupovina iz kreditnih sredstava....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 400 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lepo namešten stan na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od: dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, spavaća soba, dečja soba, hodnik, kupatilo, toalet, terasa. Centralno grejanje je isključeno pa su troškovi mali. Stan se nalazi na ekstra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PASI POLJANA, 700 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i komforan trosoban stan na Bubnju, smešten u novijoj, manjoj stambenoj zgradi sa svega tri stana, što garantuje mir i privatnost. Zgrada poseduje lift, a stan se nalazi na trećem spratu. Struktura stana je funkcionalna i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.100 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan 3.0 namešten stan na trećem spratu, dobro osvetljen, dvorišno orjentisan, izolovan od buke, u zgradi sa malo stanova. Izuzetno funkcionalan. Agencijska provizija 50% vrednosti prve mesečne zakupnine Agent: Kristofer Šnajder, br. licence: 1171 "Art nekretnine" d.o.o.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 74,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vitezova Karađorđeve zvezde, 3/3, uknjižen-Stvarna površina-74m2 , ugovorna površina-74.00m2, Prodaje se uknjižen 3.0 stan u ulici Vitezova Karađorđeve zvezde. Veoma je svetao, trostrano orijentisan i odlično je povezan sa svim delovima grada.U stanu je etažno grejanje ili na TA peć,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 149.000 €, 74,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se prelepo renoviran, u modernom stilu trosoban stan u urbanoj vili u lepom delu Peterovaradina. Stan je dvostrano orijentisan i prepun svetlosti. Stan ima dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i iz svih soba se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 200 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u ulici Branka Miljkovića, u Duvaništu. Nalazi se na trećem spratu porodične kuće. Stan je kompletno opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 74 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 249.900 €, 74,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nikodima Milaša, 3/14, uknjižen-Stvarna površina-74m2 , ugovorna površina-69.00m2, Zira, u prilici smo da Vam ponudimo odličan stan na trećem spratu, izvorno 2.0 ali vrlo uspešno adaptiran u 4.0. Ima dve manje spavaće sobe i jednu veliku spavaću sobu sa degažmanom, denvni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.300 €, 74,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju novog trosobnog stana na odličnoj lokaciji za porodičan život. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade sa ukupno 4 sprata i 5 stanova. Idealan za udoban i kvalitetan život. Trostrano orjentisan, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno i luksuzno renoviran stan u Petrovaradinu. Stan se nalazi u maloj, intimnoj stambenoj zgradi sa svega pet stanova, što garantuje privatnost , mir i komšijski sklad. Tokom renoviranja korišćeni su najkvalitetniji materijali : zamenjene su sve instalacije (struja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 377.000 €, 74,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dubrovačka, 3/10, cg, uknjižen-Stvarna površina-74m2 , ugovorna površina-74.00m2, Stan se nalazi na Donjem Dorćolu, na trećem spratu od deset. Stan je četvorosoban sa velikom trpezarijom, dnevnom sobom i kuhinjom u celini, jednom velikom spavaćom sobom i dve dečje. U svakoj se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 181.276 €, 73,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo trosoban stan od 73,99m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 357.000 €, 87,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna prilika na Vračaru prostran, svetao i funkcionalan stan u mirnom okruženju Na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, nudimo vam izuzetno svetao, trostrano orijentisan trosoban stan sa mogućnošću jednostavne adaptacije u troiposoban. Nalazi se u mirnoj ulici, okružen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 800 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan u ulici Vladimira Popovića, u atraktivnom delu Novog Beograda - Blok 19a. Stan se nalazi na trećem spratu uredno održavane zgrade sa ukupno šest spratova.Stan površine 73 m2 odlikuje odličan raspored prostorija i obilje prirodne svetlosti.....