• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 80 m2 što manji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 80 m2 što manji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 80 m2 što manji Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 80 m2 što manji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.000 €, 75,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.indomio.rs

Grbavica, odličan trosoban stan lepog rasporeda, dvorišno orijentisan, treći sprat, sa dve terase i liftom. Stan se prodaje sa nameštajem i električnim uređajima. U cenu stana je uračunata i garaža koja se nalazi u suterenu zgrade i koja je površine 17 m2 sa visokim plafonima tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osunčan 2.5 stan sa parkingom u centru Vračara, u blizini Kalenić pijace. Dvostrano je orijentisan, odličnog rasporeda, na 3.spratu uredno održavane zgrade sa liftom iz 60-ih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 194.150 €, 73,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno komforan i svetao trosoban stan smešten na trećem spratu kvalitetne zgrade u srcu Novog Naselja. Stan je uknjižen na 73 m², dok stvarna površina iznosi 79 m², od čega je 66 m² grejne površine. Prostor je pažljivo organizovan i pruža izuzetan komfor za porodični....

 
 
 
  Stan, SVILAJNAC, 67.000 €, 73,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Svilajnac – Centar Na prodaju stan u centru Svilajnca, površine 73 m², smešten na 3. spratu. Stan je delimično namešten i sastoji se od kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika, kupatila i dve terase, od kojih je jedna zastakljena. Uz minimalna ulaganja, moguće je preuređenje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 630 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana Mirijevo, 73 m2, 2 spavaće sobe, dnevna, trpezarija, hodnik, kuhinja, kupatilo i velika terasa sa prilazom iz dnevne i spavaće sobe. Kupatilo i kuhinja sa prirodnom ventilacijom. Zgrada sa malo stanova, parking ispred zgrade. Stan je namešten, kvalitetno opremljen,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u novoizgrađenoj, tek završenoj zgradi na trećem spratu, na Tatarskom brdu. Komforna dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, dve terase, iz svih soba se izlazi na terasu. Podno grejanje, plaća se po potrošnji tokom grejne sezone, niski mesečni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 255.650 €, 73,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 73 m2 u IZGRADNJI na Top-Top LokacijiStan se nalazi se na Trećem Spratu dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan,Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 260.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan trosoban i kompletno namešten stan u naselju Galenika u Zemunu, poznatom po zelenilu, igralištima i dobroj infrastrukturi. Stan je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja i predstavlja retku priliku na tržištu. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.500 €, 73,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - Crveni Pevac, Dom Zdravlja - Prodaje se 3.5 stan 72.2m2, na idealnom 3. spratu od 10. u zgradi sa liftom. Stan je u izvornom stanju, ali perfektne strukture i maksimalne iskorišćenosti. Sastoji se iz ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, 2 velike spavaće sobe, izdvojene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan sa garažom na Vračaru, Južni bulevar, 73 m2Izdaje se prostran i funkcionalan dvosoban stan površine 73 m2 na Vračaru, u ulici Mihajla Gavrilovića, u zoni Južnog bulevara. Stan se nalazi na 3. spratu u novijoj zgradi od ukupno 5 spratova (bez lifta) i predstavlja odličan....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 3.sprat 80 m2 što manji (199)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>