• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 zadnjih 14 dana što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 zadnjih 14 dana što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 34 nekretnina - prosečna cena 1.360 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u jednoj od najtraženijih lokacija na Čukarici, u ulici Obalskih radnika. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade, jugozapadne orijentacije, izuzetno svetao i funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od ulaznog predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 279.000 €, 76,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Hotel Jugoslavija, Bulevar Nikole Tesle, 76m2 76m2, 2.5, 3/4, CG, lođa, izvorno, uknjižen. Odličan dvoiposoban stan preko puta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PASI POLJANA, 700 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i komforan trosoban stan na Bubnju, smešten u novijoj, manjoj stambenoj zgradi sa svega tri stana, što garantuje mir i privatnost. Zgrada poseduje lift, a stan se nalazi na trećem spratu. Struktura stana je funkcionalna i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 zadnjih 14 dana što veći'
241.400 €
182.850 €
145.000 €
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 333.400 €, 76,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ukoliko tražite kvalitetan, komforan i dugoročno isplativ dom na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – ovaj stan je pravi izbor! Lokacija: Vukov spomenik – mirna ulica, sve na dohvat ruke Stan se nalazi na III spratu kvalitetne zgrade od ukupno IV sprata. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - Queen's Park nalazi se u blizini Savskog parka, kao i rekonstruisanog Savskog trga. Pruža mogućnost života po najvišim standardima kvaliteta i komfora. Svojim terasastim arhitektonskim izgledom omogućava....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 149.350 €, 74,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se prelepo renoviran, u modernom stilu trosoban stan u urbanoj vili u lepom delu Peterovaradina. Stan je dvostrano orijentisan i prepun svetlosti. Stan ima dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i iz svih soba se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 371.850 €, 74,00 m2 cca 5030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su kori����eni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 260.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan trosoban i kompletno namešten stan u naselju Galenika u Zemunu, poznatom po zelenilu, igralištima i dobroj infrastrukturi. Stan je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja i predstavlja retku priliku na tržištu. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 181.276 €, 73,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo trosoban stan od 73,99m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 800 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan u ulici Vladimira Popovića, u atraktivnom delu Novog Beograda - Blok 19a. Stan se nalazi na trećem spratu uredno održavane zgrade sa ukupno šest spratova.Stan površine 73 m2 odlikuje odličan raspored prostorija i obilje prirodne svetlosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 850 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov stan u Zemunu (Altina), u novijoj zgradi sa liftom. Stan ima 72 m² i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, posebne prostorije za veš (mašina za pranje i sušenje), kao i prostrane terase. Stan je kompletno opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten četvorosoban stan u centru grada u ulici Generala Milojka Lešjanina u zgradi starije gradnje sa liftom, na trećem spratu uknjižene površine 71m2, sa grejanjem na struju (etažno grejanje sa kotlom na struju). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX TROSOBAN STAN NA JUGOVIĆEVOM---Agencijska šifra: 9112657.Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na 3. spratu zgrade sa liftom na Jugovićevom naselju. U stanu su dozvoljeni manji psi. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spaveće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 450 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula, Apelovac – izdaje se prelep 2.5 stan od 70m² u novogradnji odmah iznad pivare. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 7, u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupatila i mokrog čvora. Iz dnevne sobe izlazi....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 146.300 €, 70,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA – TROSOBAN STAN U PANČEVU – ODLIČNA PRILIKA! Prodaje se moderan i funkcionalan trosoban stan u jednom od traženijih delova Pančeva, u mirnom i lepo povezanom naselju. Stan ima 70,41 m² i nalazi se na idealnom 3. spratu od ukupno 4 – savršen balans između privatnosti i pristupačnosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 700 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja odličan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Banovo brdo! U ponudi je prostran, komforan i svetao stan površine 70 m², smešten na 3. spratu u urednoj i održavanoj zgradi. Stan je kompletno namešten i opremljen, poseduje TV i sve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Majke Jevrosime Na trećem spratu stambeno - poslovne zgrade u ulici Majke Jevrosime, za izdavanje stan površine 70m2. Stan se sastoji od predsoblja sa ugrađenim plakarom, centralne velike sobe iz koje je ulaz u sve prostorije i izlaz na terasu, kompletno nameštene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.000 €, 69,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan povr��ine 69m2 u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji, na tre��em, povu��enom spratu. Stan je bli��e predstavljen na skicama i tabelarnom prikazu veli��ina prostorija. Grejanje ��e biti EG, podno. Zgrada ��e posedovati lift. U izra��enu cenu nije ura��unat pdv, a....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan, kompletno renoviran, potpuno namešten, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, dvostrano orijentisan (pogled na Ušće i park), novi liftovi u održavanoj zgradi, podrum, video nadzor, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 68m², smešten na 3. spratu nove zgrade sa liftom, u Čairu Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo, dodatni WC i terasu. U potpunosti je moderno namešten i opremljen svim potrebnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE---Agencijska šifra: 9112689.Izdaje se moderno opremljen trosoban stan na 3. spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Evrope. Postoji mogućnost iznajmljivanja garaže u dvorištu zgrade, uz doplatu od 100e.Stan je useljiv od 01.06.2026. godine. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 800 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno opremljen dvoiposoban stan površine 67m², smešten na trećem spratu zgrade sa liftom u ulici Pavla Ivića. Stan će biti useljiv od sredine maja i izdaje se na duži vremenski period. Stan je veoma svetao i prijatan za život zahvaljujući trostranoj orijentaciji koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 165.800 €, 66,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 66,32m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BANJA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban duplex stan – 66 m² – Sunnyville Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban duplex stan površine 66 m², smešten na 3/3 spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi iz 2016. godine, u neposrednoj blizini naselja Sunnyville. Stan je samo za kes kupce. Stan se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten trosoban stan površine 66m2 na Novoj Detelinari. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, dva spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Na trećem spratu zgrade sa liftom. Odmah useljivo! Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno, jako lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu dvorišno orijentisanu, mirnu, bez buke. CG je po utrošku, a garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep nov 2,5 stan, 65m2, 3 sprat, EG, inverter klima, licno parking mesto na pocetku Visnjicke banje 5km od Trga republike. Stan ima 2 spavace sobe, koncept dnevnog boravka sa kuhinjom, komforno kupatilo i kompletno je namesten. Slobodan. Minimalni zakup 6 meseci. Niski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao 2.0-soban stan na Vračaru, u ulici Prote Mateje, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta i svih važnih gradskih sadržaja. Stan ima 65m² i nalazi se na 3. spratu održavane starogradnje sa liftom. Po strukturi je dvosoban, veoma funkcionalnog rasporeda i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan stan na Voždovcu, na samoj granici sa Vračarom, u Ulici Veljka Milićevića, u blizini Druge ekonomske škole. Zgrada je novije gradnje, uredno je održavana i poseduje lift, pružajući komfor i sigurnost stanarima. Lokacija se izdvaja kao izuzetno mirna,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1644 – 2-soban, kompletno opremljen, 65m2 centar, Trg Ferenca Fehera, 3.sprat Odlična lokacija ! Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 550 e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine. Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u Naselju Čalije. Nalazi se na trećem spratu u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 64 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 176.500 €, 64,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, potpuno opremljen stan, poseduje dve spavaće sobe, ostavu 8m2 koja nije uračunata u kvadraturu stana, trostrano orijentisan, dva parking mesta u dvorištu zgrade sa prvom korišćenja. Postoji mogućnost otkupa nameštaja. Agencijska provizija se plaća u iznosu od....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 243.200 €
08.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno renoviran trosoban stan u Bloku 62, u ulici Dušana Vukasovića – idealan izbor za porodičan život u mirnom i dobro povezanom delu Novog Beograda. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno četiri, u uredno održavanoj zgradi novije gradnje (2002), bez lifta. Zahvaljujući....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 33)

<< <1> >>