• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 renovirano što jeftin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 renovirano što jeftin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 renovirano što jeftiniji pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 renovirano što jeftiniji pala cena" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.742 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-15%

Promena cene sa 1.300 € na 1.100 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.100 €, 70,00 m2 cca 16 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 1.500 €
01.02.2026 - 1.300 €
06.03.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan za poslovni prostor na odličnoj lokaciji blizu ulice Kneza Miloša i Kliničkog centra. Stan je kompletno renoviran i nalazi se na trećem spratu salonske zgrade od ukupno četiri. Sastoji se od malog predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve sobe,kupatila i....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 1.100 €
01.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno renoviran i kompletno namešten trosoban stan površine 70 m², na 3. spratu, u ulici Gavrila Principa. Stan ima savremeno dizajniran enterijer, kvalitetan nameštaj i belu tehniku. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 243.200 €
08.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija Gagarina, Dušana Vukasovića, Nehruovom i Vojvođanskom. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 renovirano što jeftiniji pala cena'
1.100 €
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 243.200 €
08.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno renoviran trosoban stan u Bloku 62, u ulici Dušana Vukasovića – idealan izbor za porodičan život u mirnom i dobro povezanom delu Novog Beograda. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno četiri, u uredno održavanoj zgradi novije gradnje (2002), bez lifta. Zahvaljujući....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U kvalitetnoj starogradnji nalazi se komforan, izvorno dvoiposoban stan, na trećem spratu uredno održavane zgrade okružene zelenilom. Stan je dvostrano orijentisan, odličnog rasporeda i uz maksimalno iskorišćenje prostora adaptiran u trosoban. Prostor je organizovan po open space....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>