• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 do 1900 eura/m2 najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 do 1900 eura/m2 najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 do 1900 eura/m2 najnovije što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 do 1900 eura/m2 najnovije što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, OBRENOVAC, 95.140 €, 71,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Trosoban stan 71 m2 u Obrenovcu Stan se nalazi u ulici Kralja Petra I Dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo Treći sprat Zajednički parking Prodaje se polunamešten Centralno grejanje - toplana Stan nije uknjižen, zgrada u procesu legalizacije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 154.000 €, 75,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pravnog i ekonomskog fakulteta, na 200m od pešačke zone. Stan ima 75m2, nalazi se na 3. spratu, u zgradi sa liftom. Po strukturi je trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, špajza, dve spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.900 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo trosoban stan u centru Niša, luksuzno opremljen, površine 72 m2, koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji u najstrožem centru grada, a nedaleko od pešačke zone i šoping centra Forum. Stan se nalazi na trećem spratu, u zgradi sa liftom. Izuzetno funkcionalan, sastoji se od....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 149.350 €, 74,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se prelepo renoviran, u modernom stilu trosoban stan u urbanoj vili u lepom delu Peterovaradina. Stan je dvostrano orijentisan i prepun svetlosti. Stan ima dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i iz svih soba se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.500 €, 73,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - Crveni Pevac, Dom Zdravlja - Prodaje se 3.5 stan 72.2m2, na idealnom 3. spratu od 10. u zgradi sa liftom. Stan je u izvornom stanju, ali perfektne strukture i maksimalne iskorišćenosti. Sastoji se iz ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, 2 velike spavaće sobe, izdvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno i luksuzno renoviran stan u Petrovaradinu. Stan se nalazi u maloj, intimnoj stambenoj zgradi sa svega pet stanova, što garantuje privatnost , mir i komšijski sklad. Tokom renoviranja korišćeni su najkvalitetniji materijali : zamenjene su sve instalacije (struja,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.970 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 76.3 m2. Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugoistočno. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2023.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini vrtića i dve osnovne škole, ima dobru povezanost sa autobuskim stajalištima (ispred zgrade), marketima, bankama, pijacom i poštom. Dvorišno orijentisan, velika zelena površina, mnogo dečijih igrališta u samoj blizini. Tri spavaće....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u novoizgrađenoj, tek završenoj zgradi na trećem spratu, na Tatarskom brdu. Komforna dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, dve terase, iz svih soba se izlazi na terasu. Podno grejanje, plaća se po potrošnji tokom grejne sezone, niski mesečni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 136.000 €, 69,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41525, 061 234 30 11 Stefanela, Odlična lokacija, trosoban stan od 69m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom, ulično orijentisan, ima dve terase. Uredan, održavan i bez većih ulaganja. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 do 1900 eura/m2 što skuplji (156)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>