• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 što skuplji centralno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 što skuplji centralno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 što skuplji centralno grejanje

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 što skuplji centralno grejanje" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.153 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 66,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran stan u Vrnjačkoj Banji, 66m², sa parking mestom! Pronađite svoj idealni dom u srcu Vrnjačke Banje! Na prodaju je atraktivan stan od 66m², lociran na trećem spratu stambene zgrade. Stan je potpuno opremljen i spreman za useljenje, sa centralnim grejanjem na gas....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 233.000 €, 67,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana – Novi Beograd, Blok 37a Na prodaju renoviran 2.5 stan u Bloku 37a, Novi Beograd, na odličnoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za porodičan život. Stan ima 56 m² grejne površine i ukupno 67 m² korisne površine. Nalazi se na 3. spratu u zgradi sa ukupno 4 sprata. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetno renoviran stan (zamenjene sve elektro i vodovodne instalacije, spoljna stolarija, moderna led rasveta, kao i sigurnosna ulazna vrata). Stan je svetao, dvostrano orjentisan. Ima zastakljenu terasu, a u stanu je urađeno podno grejanje na struju, dok postoji i mogućnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 što skuplji centralno grejanje'
95.140 €
175.100 €
175.000 €
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 217.000 €, 70,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižen troiposoban stan površine 70mkv sa terasom od 3mkv. Nalazi se na 2/3 spratu zgrade građene 2011g. Centralno grejanje sa ugrađenim kalorimetrima. PVC stolarija. Dva mokra čvora, hidromasažna kada. Visina plafona 2,90m. Sigurnosna vrata. U stanu ostaje kompletna kuhinja i ugradni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 176.900 €, 64,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – KOMPLETNO RENOVIRAN DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI – 64m² – TERASA U ponudi je kompletno renoviran dvoiposoban stan na Grbavici u Novom Sadu, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini Braće Ribnikara. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 155.000 €, 64,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade starije gradnje bez lifta, od ukupno pet spratova. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim kutkom i izlaskom na lođu, velika spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2023.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini vrtića i dve osnovne škole, ima dobru povezanost sa autobuskim stajalištima (ispred zgrade), marketima, bankama, pijacom i poštom. Dvorišno orijentisan, velika zelena površina, mnogo dečijih igrališta u samoj blizini. Tri spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za izdavanje centar Beograda - Resavska, parkingIzdaje se prostran i svetao trosoban stan u centru Beograda, na početku Resavske ulice u opštini Vračar. Stan se nalazi u blizini Bulevara kralja Aleksandra, Crkve Svetog Marka, Tašmajdan parka i Narodne skupštine, na jednoj....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
08.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan - Autokomanda, Voždovac, 70 m2Izdaje se namešten i funkcionalan stan površine 70 m2 u Vitanovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Autokomande, na Voždovcu. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, koja je uredna i dobro održavana.Stan je praktičnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>