• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 do 140000 eura podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 do 140000 eura podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 do 140000 eura podrum

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 do 140000 eura podrum" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.518 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 115.000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 120.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Stan se nalazi na 200.metara od ulice Zrenjaninski Put kod EDB-a. U blizini su autobuska stajališta, pekare, Marketi, Metro… Grejanje je na norveške radijatore (moguće je grejanje na inverter....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 137.000 €, 55,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacijski odlična pozicija na Karaburmi jer nije na saobraćajno prometnom mestu, već je u tihom i zelenom okruženju, a opet u blizini odlicne saobracajne povezanosti autobusa 16, 23, 25, 32N. Dvostrano orijentisan, veci deo stana zapadno, kuhinja i trpezarija severno. U stanu su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica - Marička 3.0, 64m2(terasa 4m2), 3/3, EG, parking, podrum, interfon, klima. Namešten trosoban stan na trećem spratu od tri, dvostrano orijentisan sa dve terase, podrumom, parking mestom ispred zgrade. Vrlo dobra infratrukturna povezanost sa centrom grada, blizina doma zdravlja,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 do 140000 eura podrum'
147.000 €
76.000 €
73.000 €
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Porodičan stan u mirnom delu Rakovice, površine 64 kvm, funkcionalan, na trećem spratu. Dodatna prednost stana su dve galerije koje nisu uključene u kvadraturu, kao i parking mesto ispred zgrade. Svetao i dvostrano orijentisan sa dve terase. U blizini škola, prodavnica, vrtić, mala....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 89.900 €, 55,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 57.000 €, 58,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.indomio.rs

- Prodaje se KOMPLET RENOVIRAN stan na trećem spratu, nema lift. - Površine 58m2 + terasa.Sastoji se iz TRI SOBE, kuhinje, kupatila, špajza i terase - Podovi su parket i laminat.Grejanje preko TA peći - Ima podrum u zgradi - IZUZETNA LOKACIJA, sve je u blizini, marketi, parkići, vrtići,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i odmah useljiv dvosoban stan površine 60m², koji se nalazi na odličnoj i mirnoj lokaciji u naselju Nova Detelinara, Pasterova ulica, Novi Sad. Stan je smešten na 3. spratu od ukupno 6 u zgradi sa liftom. U pitanju je kvalitetna starija gradnja, a stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 350 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, radne sobe, kupatila, toaleta, balkona i ulaznog hodnika. Klimatizovan je a grejanje je centralno. Opremljen je novim nameštajem, tehničkim i kuhinjskim aparatima, svim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni