• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 do 120000 eura 1.spra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 do 120000 eura 1.spra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 do 120000 eura 1.sprat što jeftiniji pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 do 120000 eura 1.sprat što jeftiniji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 94.000 € na 85.500 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 85.500 €, 57,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.10.2025 - 91.200 €
02.11.2025 - 104.000 €
23.11.2025 - 94.000 €
13.03.2026 - 85.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan porodični stan od 57 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, u prestižnom i zatvorenom kompleksu "Crnjanski". Stan sadrži: Dve komforne spavaće sobe Prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom Kupatilo Terasu idealnu za odmor,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 350 €, 62,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 420 €
16.01.2026 - 400 €
17.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekrentina, prazan stan, idealan za kancelariju (poslovni prostor), ali i stanovanje, u samom centru grada, u blizini Doma Vojske. Nalazi se na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade. Uknjižena površina stana iznosi 62m2 i sastoji se od ulaznog dela, kupatila, toaleta,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 430 € na 390 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 390 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 430 €
22.04.2026 - 390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo lep, dvosoban, namešten stan u najlepšem delu Novog Naselja, u ulici Đorđa Nikšića Johana. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade okružene zelenilom, u neposrednoj blizini vrtića, škole, supermarketa… Odmah je useljiv! .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 400 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 500 €
15.02.2026 - 450 €
27.02.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan za izdavanje u Novom Sadu, u blizini hotela "Novi Sad", autobuske i železničke stanice. Odlična lokacija omogućava mu povezanost sa svim delovima grada, a izolovan je od buke što ga čini idealnim za život. Nalazi se na prvom spratu....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 400 €, 60,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 450 €
10.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor sa garažom,sa tri prostorije, kupatilom, kuhinjom. Nalazi se u zasebnoj kući, sa malim dvorištem, na čijem prvom spratu se nalazi identičan prostor, takođe za izdavanje. Prostor zahteva seđivanje, ali u dogovoru sa vlasnikom to je moguće uz korekciju kirije.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 500 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 600 €
22.03.2026 - 550 €
08.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Takovska , kod hotela Euro Garni Na duže vreme, izdaje se dvosoban,komforan, namešten stan površine 60m2, sa terasom,na 1.spratu zgrade bez lifta,sa dvorištem, uvučena od ulice, ta grejanje,sa sobama orijentisanim suprotno ulice, sa malim troškovima režije. Odmah useljiv.Nisu dozvoljeni....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 700 € na 680 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 680 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 700 €
26.04.2026 - 680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Ruzveltovoj ulici kod Vukovog spomenika, 56 kv, trosoban, totalno opremljen, na prvom spratu. Grejanje je na norveške radijatore a stan ima i inverter klimu. Stan ima dnevnu sobu i dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, hodnik. Bez ljubimaca. Visina kirije 700€. Useljiv.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 750 € na 680 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 680 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 750 €
19.04.2026 - 680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan stan od 57 kvadrata u odličnoj zgradi iz 2010. godine. Stan se nalazi na 1. spratu i poseduje lift. Struktura: dnevna soba sa trpezarijom dve spavaće sobe (jedna sa francuskim ležajem, druga sa singl ležajem) kuhinja terasa Stan je kompletno namešten....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 800 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 850 €
17.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan površine 52m2 u ulici Svetozara Markovića, u neposrednoj blizini Cvetnog trga. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 3 sprata u dvorišnoj zgradi i odmah je useljiv.Stan je renoviran 2025. godine i odlikuje se visokim....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.000 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.100 €
03.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Kej - Luksuzan salonski stan na odličnoj lokacijiIzdaje se luksuzno opremljen, kompletno renoviran dvosoban salonski stan na izuzetnoj lokaciji, na samom keju u Zemunu. Nalazi se u starogradnji, na prvom spratu od ukupno dva, dvostrano je orijentisan, svetao i miran. Idealan....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 60 m2 do 120000 eura 1.sprat što jeftiniji pala cena (14)
  • www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 do 120000 eura što jeftiniji pala cena (16)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>