• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 što veći lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 što veći lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 što veći lođa

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 što veći lođa" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 1.784 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 370 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan na Paliluli u blizini Starog groblja. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Stan je površine 60m2 i sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i dve lođe od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 241.400 €, 65,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan trosoban stan u izgradnji površine 65 m² smešten na 3. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca pruža idealan balans između....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan stan, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića Bana, u centru Beograda.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 što veći lođa'
700 €
242.500 €
149.000 €
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 195.717 €, 65,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku , u početnoj fazi izgradnje sa rokom završetka mart 2027 godine. Stan se nalazi na trećem spratu od četiri. Sastoji se od ulaza, kuhinje sa trpezarijom ,dnevne sobe i lođe. Po strukturi je trosoban i dvostrano orijentisan. U izgradnji se....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana poslovni prostor, 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan poslovni prostor, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u Belvilu kompletno opremljen, III sprat, obezbeđen parking ispred zgrade sa rampom uz doplatu , zastakljena lođa, idealna pozicija zgrade. Cena sa garažom Plaćanje prve i poslednje zakupnine unapred+depozit, Ag.provizija 50 % ID6853 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 870 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban salonski stan površine 62 m2, smešten na 3. spratu uredne stambene zgrade sa liftom, u blizini Botaničke bašte. Stan je dvostrano orijentisan i odlično organizovan, a sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 235.000 €, 62,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan troiposoban, funkcionalan, dvostrano orijentisan, potpuno renoviran, moderno namešten i opremljen stan u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, i predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno 73 m², uz dodatnu zastakljenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 870 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten salonski stan, 3.0, eg, 3/5, lift, terasa, lođa. Izdaje se prostran salonski stan površine 62m2, smešten na trećem spratu održavane stambene zgrade sa liftom, u samom centru grada. Stan je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 155.500 €, 61,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan orijentisan na dve strane sa prelepim pogledom na zelenilo sa obe strane. Nalazi se na trećem spratu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe, spavaće sobe, ostave, kuhinje sa trpezarijom i velike zastakljene lođe. Postoji mogućnost adaptacije po sopstvenoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

BEOEXPERT zastupa izdavanje stana u centru Zemuna. Nalazi se u blizini gradskog parka i Zemunske bolnice. U neposrednom okruženju je sva urbana infrastruktura a sam položaj zgrade i stana pružaju intimu stanovanja, bez buke i gradske gužva. Idealna prilika za porodice i studente.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan od 60 m2 u Belvilu (Blok 67). Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem, a sastoji se od: dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i lođe. Stan je skoro potpuno namešten. Od nameštaja i opreme....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, dvoiposoban stan, na atraktivnoj lokaciji, kod Doma Zdravlja i Delte. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je kompletno sređen, sa svim stvarima, kako nameštajem tako i električnim uređajima. Površina stana je 60m2 i odlične je strukture.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 1.000 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, dvosoban stan od 59m2, u novoizgrađenom poslovno-stambenom kompleksu LUX 51, Bežanijska kosa. Stan je na trećem spratu u lameli A, okrenut ka dvorišnom delu kompleksa. Odlikuje se vrhunskim kvalitetom završnih radova (drvo-aluminijumska stolarija, troslojno staklo sa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 305.000 € na 289.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 289.000 €, 59,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 305.000 €
17.05.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, neuseljavan dvosoban stan u luksuznom kompleksu Wellport (IV faza), na izuzetnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Tadije Sondermajera, Blok 65. Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade od ukupno 12 spratova i poseduje dva lifta, kao i video nadzor koji funkcioniše....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Paliluli,u ulici Nikodima Milaša.Stan se nalazi u mirnom okruženju,a na svega od par koraka od TC Zira,Ruzveltove ulice i svih bitnih gradskih sadržaja.Sastoji se od hodnika,kuhinje,dnevne sobe sa trpezarijom,dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan u novogradnji na odličnoj lokaciji. Dobro povezan sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini su Maxi, pošta, zdravstvene i stomatološke ordinacije, brojne zanatske radnje i kiosci brze hrane. Zgrada je nova, uredna, održavana, sa interfonom i liftom. Stan je luksuzno sređen,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.