• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 renovirano što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 renovirano što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 renovirano što manji

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 renovirano što manji" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 1.239 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1100 eura
    • do 1400 eura (prosečna cena)
    • do 1700 eura
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.800 €, 48,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam, izuzetnu nekretninu dvosoban stan u starogradnji. Površina stana je 48m2 na 3 spratu, nije poslednji. Nekretnina u izuzetno dobrom stanju, delimično renoviran stan. Renovirano kupatilo i postavljena PVC stolarija. Uknjižena 1/1, bez ikakvih tereta. Vrhunska ponuda,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 137.700 €, 47,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan u zgradi starije gradnje, bez lifta, na trećem spratu od ukupno četiri, na odličnoj lokaciji na Karaburmi, u neposrednoj blizini škola, vrtića, prodavnica, tržnih centara kao i stajališta više linija gradskog prevoza. Stan se sastoji od ulaznog hodnika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 550 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se sveže renoviran i kompletno opremljen dvosoban stan u Preševskoj ulici, u neposrednoj blizini Đeram pijace, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zvezdari (Lion / Đeram). Stan se nalazi na 3. spratu zgrade stare gradnje sa ukupno tri sprata i prostire se na 47 m2.Stan je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 renovirano što manji'
97.000 €
500 €
148.000 €
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 480 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo sređen i renoviran dvosoban stan u kvalitetno održavanoj zgradi na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je funkcionalan, kompletno namešten i pogodan za radnike, porodice i studente. Stan površine 47m2 nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 370 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u centru grada u ulici Generala Milojka Lešjanina. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 48m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 135.960 €, 50,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i lepo uređen dvosoban stan od 50m², smešten na odličnoj lokaciji na Grbavici, u neposrednoj blizini Medicinske škole. Terasa i ostava, što dodatno doprinosi praktičnosti i komforu prostora. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta, a iznad njega je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u samom centru Beograda, na Dorćolu -700 EUR/mesečno Površina: 50 m2. Lokacija: tiha četvrt u pěšačoj udaljenosti od Kalemegdana i čitave infrastrukture Dorćola. Karakteristike: Stan je potpuno renoviran, svetao, veoma udoban i čist. Prostorije: Odvojene spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Stan je od 50m2. Ima terasu i ostavu na terasi (4m2) koji nisu uračunati u cenu. Ulica je Đorđa Servickog.Potpunoo renoviran (odrađeno je lepljenje i hoblovanje parketa, struja poboljšana, gletovanje i krečenje). Dvorišno orijentisan, treći sprat bez lifta (iznad je potkrovlje)Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.0-soban, eg, 1/3 sprat. Uknjižen na 50 m2. Stan je kompletno renoviran. Uz stan ide i garaža koja nije uknjižena. Nalazi su u blizini Bel Medic bolnice. Grejanje - električni kotao. Prostorije: ulazni hodnik, kuhinja sa trpezarijom, ostava, lođa, dnevna soba, kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odličan stan na Vračaru, u delu Čubura, predstavlja sjajnu priliku za udoban gradski život. Stan je renoviran i nalazi se u novogradnji, na trećem spratu zgrade od ukupno pet spratova. Po strukturi je dvosoban, sa jednom spavaćom sobom i dnevnim boravkom, što ga čini funkcionalnim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 500 €, 51,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran poslovni prostor u centru grada kod hotela Ambasador. Nalazi na 3. spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Površine je 51m2 i sastoji se od ulaznog hondika, dve odvojene prostorije, odvojene kuhinje, kupatila, ostave i terase. Grejanje je centralno, a naknadno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 500 €, 51,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor u centru, u zgradi starije gradnje sa liftom, na trećem spratu, uknjižene površine 51m2. Stan je kompletno renoviran, najnovijom i smart tehnikom (kontrolisanje roletni putem telefona, touch prekidači svetala, u hodniku paljenje svetala na senzor,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran dvoiposoban polunamešten stan u centru grada. Stan se nalazi na 3. spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Površine je 51m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Grejanje je centralno, a naknadno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 51,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Na prodaju dvosoban stan 51 m² + terasa 4 m² (neuknjižena), Stara Detelinara. Nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta (stara gradnja). Stan je renoviran pre 6 godina i prodaje se namešten – useljiv bez ulaganja. Struktura: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, soba, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu od ukupno 8, u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži period. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 52,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO RENOVIRAN DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 1007901. Prodaje se potpuno renoviran dvoiposoban stan na trećem spratu zgrade sa liftom na Grbavici. Idealnog rasporeda gde se u svaku prostoriju ulazi posebno iz hodnika, ovaj stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran stan u zgradi sa liftom, rampom za invalide i parkingom. Opremljen svim kucanskim aparatima (2 tv-a, klima, ves masina, usisavac) i svim potrebnim namjestajem. Veliki ugradni ormari sa mnogo prostora. Podno grejanje, zgrada je spojena na toplanu. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 188.000 €, 52,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban renoviran stan na Južnom bulevaru, VračarNa prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 52 m2, smešten na trećem spratu uredne zgrade sa liftom, u jednoj od traženijih ulica na Vračaru - Južni bulevar. Stan je dvostrano orijentisan, što omogućava obilje prirodne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban, renoviran i nenamesten stan na Limanu 3, u ulici Narodnog fronta 24. Stan ima 52 m2 i nalazi se na 3. spratu od ukupno 8, u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom. Raspored je veoma funkcionalan, jer se iz hodnika ulazi u sve prostorije. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan stan na sjajnoj lokaciji – Slavija. Stan je u potpunosti renoviran i opremljen nameštajem i savremenom belom tehnikom i poseduje sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Prostran je i svetao tokom celog dana. Nalazi se na trećem spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran dvoiposoban stan Veljka Dugoševića, Severni bulevar U mirnom dvorišnom okruženju, a samo nekoliko koraka od Severnog bulevara, na trećem spratu uredne zgrade bez lifta, nalazi se funkcionalan stan od 54 m, spreman za useljenje. Stan je potpuno renoviran i dolazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 166.860 €, 54,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan 54m kod Ž.stanice Renoviran Lokacija: Železnička stanica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Save Kovačevića Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 54m2 Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Podrum, ostava,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 750 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan dvosoban (54m2) na odličnoj lokaciji, u dobro održavanoj zgradi iz 2000. godine, u potpunosti namešten i opremljen, uključujući kompletno novi nameštaj i belu tehniku, novo kupatilo i potpuno opremljenu kuhinju. Stan se nalazi na drugom spratu (ali budući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN RENOVIRAN DVOSOBAN STAN KOD STANICE--- Agencijska šifra: 9106783. Izdaje se polunamešten (sa kuhinjskim elementima), renoviran, dvosoban stan od 54m2 na 3.spratu zgrade bez lifta blizu Železničke stanice. Može se i kompletno isprazniti. Useljiv je odmah. Potreban....