• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 polunamešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 polunamešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 polunamešten

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 polunamešten" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.715 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRANJE, 67.000 €, 51,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novo na tržištu! U prilici smo da vam ponudimo stan koji se nalazi u samom centru Vranja, na prestižnoj adresi Dr. Dimitrija Jovčića 16. Ovaj komforan stan od 45 kvadratnih metara je odmah useljiv i pruža idealan prostor za udoban, urbani način života.Stan se nalazi na 3.spratu,od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 185.000 €, 51,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Iz ponude izdvajamo odličnu nekretninu Lux dvosoban stan na Voždovcu Na trećem spratu uredne zgrade, u mirnom delu urbanog dela grada, nalazi se ovaj svetao i trostrano orijentisan stan koji odiše toplinom i komforom. Ukupna površina je 51 m2, dok je grejna površina: 36 m a terasa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran dvoiposoban polunamešten stan u centru grada. Stan se nalazi na 3. spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Površine je 51m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Grejanje je centralno, a naknadno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 polunamešten'
148.000 €
280 €
81.000 €
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen na 50m2, mereno 55m2, 2.0, eg, polunamešten, 3/3 sprat, nema lift. Grejanje - električni kotao (radijatori). Stan je u dobrom stanju, izuzetno svetao. Zgrada iz 2009. god. U zgradi nema puno stanova. Prostorije: predsoblje, spavaća soba, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 183.000 €, 51,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Iz ponude izdvajamo odličnu nekretninu – Lux dvosoban stan na Voždovcu ( Trošarini) Na trećem spratu uredne zgrade u Pazinskoj ulici, u mirnom delu urbanog dela grada, nalazi se ovaj svetao i trostrano orijentisan stan koji odiše toplinom i komforom. Ukupna površina je 51 m2, dok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 162.740 €, 52,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo polunamešten dvoiposoban stan na Grbavici Smešten je na 3. spratu u zgradi sa liftom, koja poseduje biciklanu. Sastoji se od dnevnog borvka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Idealan je za porodični život kako zbog svoje lokacije u čijoj su blizini svi neophodni....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 370 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 400 €
20.05.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN POLUNAMEŠTEN PET-FRIENDLY STAN U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9112650.Izdaje se polunamešten dvosoban stan, koji se nalazi na 3. spratu zgrade u Železničkoj ulici, sam centar grada. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci.Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN RENOVIRAN DVOSOBAN STAN KOD STANICE--- Agencijska šifra: 9106783. Izdaje se polunamešten (sa kuhinjskim elementima), renoviran, dvosoban stan od 54m2 na 3.spratu zgrade bez lifta blizu Železničke stanice. Može se i kompletno isprazniti. Useljiv je odmah. Potreban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com