• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 klima oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 klima oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 klima oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 klima oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 90.000 €
12.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 3.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 380 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednoiposoban stan u centru, kod Dušanovog bazara. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 50m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe. kupatila i terase. Stan je opremljen nameštajem i svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

KOMFORAN, NAMEŠTEN  DVOSOBAN STAN, GRBAVICA---Agencijska šifra: 9111365.Izdaje se namešten  dvosoban stan (50 m2) na Grbavici. Nalazi se na trećem spratu i dvorišno je orjentisan. Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i izdvojenom trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 104.123 €, 50,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan na trećem spratu stambene sa liftom, zgrade u novogradnji, na Paliluli, u blizini hotela Marica. Stan se sastoji od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, degažmana koji vodi ka spavaćim sobama, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U cenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi uknjižen, dvosoban stan na Bulbuderu od 50 m2 (mereno 54m2), na trećem spratu od 4.spratova, cg sa kaloritmetrima, inverter klima, internet (optika), interfon. Raspored prostorija: Ulazno predsoblje, dnevna soba odvojena šankom od kuhinje, spavaća soba sa velikim ugradnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 84.700 €, 50,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Delijskom visu. Stan je površine 49,81m2 i po strukturi je dvoiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

-Izdaje se dvosoban stan na Limanu 3, u ulici Narodnog Fronta, u Novom Sadu. -Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom i odmah je useljiv. -Stan je funkcionalnog rasporeda, udoban, svetao i prijatan za život, a sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 125.500 €, 51,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvoiposoban stan u u blizini Crkve Svetog Nikole i Mokranjčeve ulice. Stan se nalazi na 3 spratu manje stambene zgrade bez lifta. Stan je površine 51m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 185.000 €, 51,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Iz ponude izdvajamo odličnu nekretninu Lux dvosoban stan na Voždovcu Na trećem spratu uredne zgrade, u mirnom delu urbanog dela grada, nalazi se ovaj svetao i trostrano orijentisan stan koji odiše toplinom i komforom. Ukupna površina je 51 m2, dok je grejna površina: 36 m a terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 51,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska; 51m2, 2.0, 3./7, cg, lift, klima, interfon, internet, garažna mesta; Ušuškan, osunčan, dvosoban stan (uknjiženih 51m2) na trećem spratu uredne, nove zgrade u Zemunskim kapijama; Sjajna struktura - iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevno-trpezarijsko-kuhinjski....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 klima (57)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>