• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 4.sprat 240 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 4.sprat 240 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 4.sprat 240 m2 što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 4.sprat 240 m2 što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 3.500 €, 240,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Vuka Karadžića poslovni prostor, 8.0, 240m2, balkon, IV sprat, EG, lift, telefon, interfon Ekskluzivan poslovni prostor nalazi se u salonskoj zgradi, nadomak pešačke zone Kneza Mihaila. Zgrada ima urednu lepu fasadu i renoviran mermerni ulaz. Prostor se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 875.500 €, 224,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2022.,

www.indomio.rs

Želimo da Vam ponudimo prelep petosoban stan od 224m2 u neposrednoj blizini Dunavskog parka u najlepšem delu Novog Sada. Stan je dupleks, na trećem i četvrtom spratu u lepoj i održavanoj zgradi sa liftom. Na prvom nivou se nalazi veliki dnevni boravak, kuhinja iz koje se izlazi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 700.000 €, 230,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Š_erbinova-Zamislite život u prostranom,svetlom stanu gde svaki detalj odiše elegancijom.Na 4. spratu novije zgrade u mirnoj ulici Ščerbinova,nalazi se stan od 230m2 koji nudi savršen balans privatnosti i luksuza. PROSTORIJE: -dva dnevna boravka,idealna za druženje i prijem gostiju....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 699.000 €, 220,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo prelep stambeni prostor u odlično održavanoj zgradi, koja izlazi na Požesku ulicu. Stan se sastoji iz dve spojene jedinice kojima se može pristupati odvojeno - postoje dva ulaza u stan. Samim tim se mogu koristiti odvojeno dečiji i roditeljski blok jer postoje sobna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 463.500 €, 220,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo stan u strogom Centru grada,tržni Centar Lupus,IV sprat,dva nivoa,dva sanitarna čvora,terasa . . . . odlićan,odmah useljiv. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 4.sprat 240 m2 što skuplji (7)
  • www.indomio.rs 3.sprat 240 m2 što skuplji (12)
  • www.indomio.rs 3.sprat 4.sprat što skuplji (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)