• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 4.sprat 170 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 4.sprat 170 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 4.sprat 170 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 4.sprat 170 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRANJE, 174.000 €, 174,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetan, luksuzan, kompletno namešten duplex - porodičan stan u užem centru grada, u odličnoj zgradi novije gradnje, opremljen po visokim standardima. Stan ima 174m2, nalazi se na 4. spratu, novoigrađene zgrade (zgrada ima lift). Veoma komforan stan, idealan za višečlanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 218.000 €, 174,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U epicentru naselja Grbavica u Novom Sadu, stan površine 174m2, korisne površine oko 200m2 rekonstruisan za hostel ili poslovni prostor. Sve je u jednoj etaži. Stan se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu, na svega 100m od Bulevara Oslobođenja, u starijoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 160.000 €, 175,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dupleks stan u Durlanu u neposrednoj blizini pijace. Stan je troiposobne strukture i nalazi se na trećem i četvrtom spratu zgrade sa liftom, čija se ugradnja očekuje do kraja aprila. Ukupna površina stana je 175m2 i sastoji se od dve etaže. Prva etaža je površine 45m2 i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 565.000 €, 172,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93207, IV/IV, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, parking, podrum, ostava, deljiv, stambena zgrada. Stan IMA parking mesto u zajednickom dvoristu zgrade. Nalazi se na 4. spratu u zgradi BEZ Lifta. (Moguce je ugraditi lift, par komšija....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 185.000 €, 167,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena prilika!!! U prilici smo ponuditi STAN površine 167 m2, koji se nalazi u Prijepolju, ul.Brana Dučića 6. Sastoji se iz dve etaže: Prva etaža- površine 102 m2 ( stambeni prostor 92 m2 i terasa 10 m2) koja ima sledeće prostorije: predsoblje, komforan dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 687.000 €, 163,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban stan u izgradnji na četvrtom spratu u stambeno-poslovnom kompleksu na prestižnoj lokaciji u centru Beograda na Vračaru. Stan predstavlja sinonim za luksuz jer nudi sve što i najzahtevniji kupac može da poželi. Projekat prati najviše standarde kvaliteta izgradnje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.000 €, 163,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.01.2019.,

www.indomio.rs

Izdaje se 4.5 stan u blizini TC Rajićeva. Stan ima 163 m2, 2 terase, 3 kupatila i 1 wc, 3 spavaće sobe, od toga trenutno je uređen tako da su 2 spavaće a jedna radna, veliku dnevnu sobu, salon za odmaranje, kujinju i malu sobicu za poslugu koja ima galeriju za spavanje. Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.500 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep salonski stan površine 160 m², smešten na 4. spratu od ukupno 6, u zgradi sa liftom, u samom centru grada. Stan ima 5.0 strukturu, izuzetno je svetao i prostran, sa visinom plafona 3.2 m. Raspolaže sa dva kupatila, od kojih je jedno sa jakuzzi kadom, kao i terasom.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.800 €, 180,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo odlican poslovni prostor, koji je sam na spratu, u novijoj zgradi na Starom gradu! Veoma svetao i odmah useljiv! Idealan je za IT kompaniju, advokatske kancelarije i bilo koju delatnost, kojoj je potrebno jako puno odvojenih prostorija. Poslovni prostor koji izdajemo, sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.300 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan u zgradi pod zastitom . Svetao, salonski sa tri spavaće sobe, dva kupatila od kojih je jedno sa hidromasažnom kadom, IV sprat, lift, cg, 3 klime, obezbedjeno parking mesto. Moze i bez namestaja za poslovni prostor po ceni od 2700 eur. ag provizija 50 % ID5252 .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.