• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 4.sprat što veći 160 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 4.sprat što veći 160 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 4.sprat što veći 160 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 4.sprat što veći 160 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PRIJEPOLJE, 185.000 €, 167,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena prilika!!! U prilici smo ponuditi STAN površine 167 m2, koji se nalazi u Prijepolju, ul.Brana Dučića 6. Sastoji se iz dve etaže: Prva etaža- površine 102 m2 ( stambeni prostor 92 m2 i terasa 10 m2) koja ima sledeće prostorije: predsoblje, komforan dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 160.000 €, 175,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dupleks stan u Durlanu u neposrednoj blizini pijace. Stan je troiposobne strukture i nalazi se na trećem i četvrtom spratu zgrade sa liftom, čija se ugradnja očekuje do kraja aprila. Ukupna površina stana je 175m2 i sastoji se od dve etaže. Prva etaža je površine 45m2 i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 218.000 €, 174,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U epicentru naselja Grbavica u Novom Sadu, stan površine 174m2, korisne površine oko 200m2 rekonstruisan za hostel ili poslovni prostor. Sve je u jednoj etaži. Stan se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu, na svega 100m od Bulevara Oslobođenja, u starijoj zgradi....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 174.000 €, 174,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetan, luksuzan, kompletno namešten duplex - porodičan stan u užem centru grada, u odličnoj zgradi novije gradnje, opremljen po visokim standardima. Stan ima 174m2, nalazi se na 4. spratu, novoigrađene zgrade (zgrada ima lift). Veoma komforan stan, idealan za višečlanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 565.000 €, 172,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93207, IV/IV, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, parking, podrum, ostava, deljiv, stambena zgrada. Stan IMA parking mesto u zajednickom dvoristu zgrade. Nalazi se na 4. spratu u zgradi BEZ Lifta. (Moguce je ugraditi lift, par komšija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.500 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep salonski stan površine 160 m², smešten na 4. spratu od ukupno 6, u zgradi sa liftom, u samom centru grada. Stan ima 5.0 strukturu, izuzetno je svetao i prostran, sa visinom plafona 3.2 m. Raspolaže sa dva kupatila, od kojih je jedno sa jakuzzi kadom, kao i terasom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.300 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan u zgradi pod zastitom . Svetao, salonski sa tri spavaće sobe, dva kupatila od kojih je jedno sa hidromasažnom kadom, IV sprat, lift, cg, 3 klime, obezbedjeno parking mesto. Moze i bez namestaja za poslovni prostor po ceni od 2700 eur. ag provizija 50 % ID5252 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 700.000 €, 159,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Vračara i jednoj od najtraženijih ulica, u mirnoj i otmenoj zgradi izgradjenoj 2008.godine, u prilici smo da ponudimo jedinstven, luksuzno opremljen stan, po strukturi 4.0, sa odlično prostorno organizovanih 160m2 , na 4 spratu od ukupno 5. Stan je dodatno renoviran 2025g.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 550.000 €, 158,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo veoma lep i svetao dupleks stan na 4. spratu održavane zgrade novije gradnje sa liftom, na samo par minuta udaljenosti od Đeram pijace. Stan se sastoji iz dva nivoa. Prvi nivo stana se sastoji iz ulaznog dela, toaleta, spavaće sobe sa kupatilom, prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 385.840 € na 360.500 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 360.500 €, 158,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 385.840 €
05.04.2026 - 360.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Troetažni stan sa garažom u širem centru Novog Sada – retka ponuda---Agencijska šifra 1007928.Prodaje se atraktivan troetažni stan u širem centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Socijalnog – idealna lokacija za porodičan život ili investiciju.Stan se nalazi na 4. spratu novije zgrade....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 4.sprat što veći 160 m2 (27)
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći 160 m2 (35)
  • www.indomio.rs 3.sprat 4.sprat što veći (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>