• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 250 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 250 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 250 m2 što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 250 m2 što veći" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 839 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 92000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • ekskluzivan
    • podrum
    • 1.sprat
    • jacuzzi
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BELE VODE, 460.000 €, 271,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2022.,

www.indomio.rs

BEOEXPERT zastupa prodaju odlično pozicioniranog poslovnog prostora na Banovom Brdu. Zauzima kompletan treći sprat (lift) poslovne zgrade u Požeškoj ulici. Javni parking prostor (van zona) je u neposrednoj blizini. Neto površina ove nepokretnosti iznosti 271 m2 a čine je: ulazni hodnik,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BELE VODE, 1.700 €, 271,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2022.,

www.indomio.rs

BEOEXPERT zastupa zakup odlično pozicioniranog poslovnog prostora na Banovom Brdu. Zauzima kompletan treći sprat (lift) poslovne zgrade u Požeškoj ulici. Javni parking prostor (van zona) je u neposrednoj blizini. Neto površina ove nepokretnosti iznosti 271 m2 a čine je: ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.5, 270m2 (tri terase od kojih je jedna krovna od 100m2), 2/2, triplex, CG/podno, interfon, internet, ktv, video nadzor, dva parking mesta. U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno luksuznu, vanserijsku nepokretnost koncipiranu kao triplex u ulici Luke Vojvodića na obodu Košutnjaka.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat 250 m2 što veći'
3.000 €
219.000 €
2.500 €
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Duvaništu(Duvanište)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 252,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u mirnom delu Mirijeva, funkcioniše kao kuća u nizu. Nalazi se u mirnom delu u blizini okretnice, škola, vrtića. Na prvom nivou se nalazi prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu i dvorište. Prvi sprat se sastoji od prostrane sobe koja izlazi na terasu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 3.500 €, 245,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Svetlo, linija, horizont. Život u tri dimenzije. Dedinje, 245 m² / 4 spavaće sobe / 4 kupatila + 2 toaleta / 2 garažna mesta / dve terase / treći sprat / zgrada sa bazenom i teretanom U najintimnijem uglu Dedinja, u zgradi zatvorenog karaktera sa bazenom i teretanom, nalazi se stan....