• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 180 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 180 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 180 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 180 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 1.992 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 796.500 €, 177,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo fenomenalan petosoban stan površine 177m2 u srcu Vračara, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save i Slavije, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta. Stan je dvostrano orijentisan, većim delom suprotno od glavne ulice, prema mirnom dvorištu. Sastoji od hodnika, degažmana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 794.700 €, 177,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao petosoban stan površine 176,60 m², na trećem spratu moderne stambene zgrade sa liftom i recepcijom sa čuvarom, na izuzetnoj lokaciji – Bulevar Oslobođenja, u neposrednoj blizini Slavije (opština Vračar). Stan se nalazi u novoj zgradi sa ukupno 26 stambenih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat 180 m2'
1.200 €
261.000 €
269.700 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Namesten i odmah useljiv. Idealan za porodice. GREJANJE - CG, sprat 3/3, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON ID oglasa: 43124. .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 215.000 €, 180,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Lipovačka Šuma (Guncati), kompletno renovirana uknjižena kuća na uređenom placu od 20 ari sa pomoćnim objektima. Struktura: 1.suteren - pomoćna prostorija (ostava, letnja kuhinja, soba sa zabavu.), toalet 2. prizemlje: ulazno predsoblje, dnevna soba, terasa, kuhinja, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 511.550 €, 175,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Veeliki Petosoban Dupleks 175 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Trećem spratu zgrade,lepe orijentacije,stan ima četiri spavaće sobe,četiri kupatila, Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 2.800 €, 175,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

3 garažna mesta uz doplatu. GREJANJE - CG, sprat 3/4, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43228. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 280.000 €, 174,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Petosoban stan 174m Duplex kod Bul. oslobođenja Lokacija: Bulevar oslobođenja (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 174m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.700 €, 166,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan 166m2, na trećem spratu, zgrada sa liftom i obezbeđenje. Stan je iz 2008 godine, Savski Venac, Resavska. Po strukturi Stan ima 2 spavaće sobe jednu master sa svojim kupatilom, ima još jedno veliko kupatilo sa jacuzzi kadom i saunom, tuš kabinom i gostinjski toalet u kome je vešeraj.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 960.000 €, 195,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux petosoban stan na trećem spratu novije zgrade sa liftom na Novom Beogradu. Stan pruža vrhunski komU savremenoj stambenoj zgradi na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Sava Centar, nalazi se petosoban stan površine 195 m², koji se po svom rasporedu i arhitektonskom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.800 €, 165,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 165m2(dve terase), 3/5, lift, LUX, CG/Gas, interfon, internet, klima, ktv, podrum, video nadzor Ulica kneza Višeslava nalazi se na opštini Rakovica. Prostire se od raskrsnice Ulice pilota Mihaila Petrovića i Patrijarha Joanikija pa nastavlja se do Ulice Požeške. Od Ulice Blagoja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.500 €, 196,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, jako lepo sre��en i nedavno kvalitetno renoviran stan, dupleks u zgradi gra��enoj 2012. godine. Stan je izuzetno komforan, a ��ine ga open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ��etiri spava��e sobe od kojih je jedna soba master i poseduje sopstveno kupatilo, dodatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 968.888 €, 163,00 m2 cca 5940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je elegantan i pažljivo osmišljen stan u prestižnoj zgradi BW Topaz, smešten na 3. spratu, ukupne površine163.06 m, sa dve terase koje dodatno obogaćuju životni prostor. Stan je severoistočno orijentisan.Stan se sastoji odopen space dnevne sobe sa trpezarijom, tri spavaće....