• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 170 m2 uknjižen pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 170 m2 uknjižen pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 170 m2 uknjižen pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 170 m2 uknjižen pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 590.000 € na 575.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 575.000 €, 167,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 590.000 €
26.04.2026 - 575.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku na tržištu – izvorni duplex vrhunskog rasporeda, smešten u jednoj od najpoželjnijih lokacija u Zemunu, nadomak Keja i svih sadržaja koji svakodnevni život čine udobnim i kvalitetnim. Ovaj impresivan stan od 167 m² stvarne površine (uknjižen na....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 412.000 € na 370.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KAMENICA, 370.800 €, 167,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 412.000 €
17.04.2026 - 370.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Penthouse sa savršenim pogledom 107 m² + dve terase (po 30 m²) – Royal Residency, Popovica---Agencijska šifra: 1007720. Prodaje se luksuzan penthouse u okviru zatvorenog kompleksa Royal Residency Popovica, svega 4 km od centra Novog Sada. Stan je u završnoj fazi gradnje, kompleks....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 109.000 € na 105.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 105.000 €, 174,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 109.000 €
20.03.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renovirana porodična kuća u Bariču, nadomak Obrenovca, spratnosti Pr+Pk, ukupne površine 174 m² (87+87), na placu pravilnog oblika, ukupne površine 5,77 ari, približnih dimenzija 24m x 24m. Kuća se sastoji od dva nivoa, tj dva zasebna trosobna stana. Donji nivo (prizemlje)....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 620.000 € na 590.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Senjak, 590.000 €, 172,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 620.000 €
20.03.2026 - 590.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je dupleks koji svojim položajem, lokacijom i kvalitetom izgradnje opravdava epitet porodičnog doma, zgrada je izgrađena 1960 godine a dupleks je dozidan 2005 godine, objekat je visine Po+P+1+PK. Uknjižen je na površinu od 83 kvm u građevinskoj dozvoli upisana je površina....

 
 
 
 
-39%

Promena cene sa 850.000 € na 520.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BATAJNICA, 520.000 €, 168,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 780.000 €
06.03.2026 - 850.000 €
15.05.2026 - 520.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

U Batajnici, u ulici Stevana Dubajića, prodaje se razrađena picerija. Objekat čine centralni prostor sa kuhinjom površine 168m2, letnja bašta površine 100m2, dva magacina površine 45m2, manja ostava, muško/ženski toalet za goste, kao i odvojeni toalet za osoblje. Objektu se pristupa....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 226.600 € na 206.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Novi Bulevar, 206.000 €, 174,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 278.000 €
01.02.2026 - 226.600 €
06.03.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude odličan, višenamenski, ulični lokal koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji za poslovanje. U neposrednoj blizini pešačke zone, Dunavskog parka, nekoliko obrazovnih ustanova, šetališta keja Ovaj lokal čine dve etaže, prizemlje i suteren. Prizemlje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 385.840 € na 360.500 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 360.500 €, 158,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 385.840 €
05.04.2026 - 360.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Troetažni stan sa garažom u širem centru Novog Sada – retka ponuda---Agencijska šifra 1007928.Prodaje se atraktivan troetažni stan u širem centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Socijalnog – idealna lokacija za porodičan život ili investiciju.Stan se nalazi na 4. spratu novije zgrade....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 370.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 157,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 390.000 €
10.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Lion, Djevdjelijska, duplex U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan, prostran cetvorosoban stan (adaptibilan u petosoban), duplex, lux. na cetvrtom spratu u zgradi od pet spratova, uknjizen na 157m2, po povoljnoj ceni u odnosu na kvadraturu, strukturu i urbanu lokaciju,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 370.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 370.000 €, 157,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 390.000 €
13.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen dupleks, Zvezdara, 157m2. Na prvom nivou nalazi se dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, kupatilo, ostava, balkon i velika terasa. Na drugom nivou su 2 spavaće sobe, velika garderoba, kupatilo. Stan ima pripadajuću podrumslu ostavu i pripadajuće parking mesto. Mogućnost kupovine....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 170 m2 uknjižen pala cena (16)
  • www.indomio.rs 3.sprat uknjižen pala cena (34)
  • www.indomio.rs 3.sprat 170 m2 pala cena (1)
  • www.indomio.rs 3.sprat 170 m2 uknjižen (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>