• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 150 m2 uknjižen do 2000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 150 m2 uknjižen do 2000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 150 m2 uknjižen do 2000 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 150 m2 uknjižen do 2000 eura/m2" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 1.762 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 319.000 € na 290.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 290.000 €, 145,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 319.000 €
20.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Centar, 145 m2, 4.0, 3/4, duplex, LUX. Donji nivo 101 m2: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i toalet, dve terase. Gornji nivo 45 m2: Dnevni boravak, spavaća soba, ostava, kupatilo. Kvalitetna novogradnja iz 2021 god. Drvo aluminijum stolarija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 227.200 €, 142,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan četvorosoban duplex u neposrednoj blizini Vojne bolnice. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade. Stan je površine 141m2 i sastoji se iz dva nivoa. Prvi nivo je površine 42m2 i sastoji se od ulaznog dela, jedne prostrane sobe koja ima izlaz na terasu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 295.000 €, 136,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Salvadora Aljendea, 3/3, eg, uknjižen-Stvarna površina-136m2 , ugovorna površina-127.00m2, Retko u ponudi . Lep. Renoviran. Deljiv na dve celine. Prodaje se na najlepšoj lokaciji na Novoj Karaburmi, uknjižen, petosoban stan. Stan ima 127m2 korisne povrsine + dve lodje ukupne površine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat 150 m2 uknjižen do 2000 eura/m2'
227.200 €
  Stan, NIŠ, 227.200 €, 142,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan duplex, 142 m2, na trećem spratu novije zgrade. Donja etaža se sastoji od hodnika, prostrane jedinstvene prostorije iz koje se izlazi na terasu i kupatila. Ispod stepeništa je smeštena velika ostava, koja je ograđena staklom. Na podu je keramika, stolarija je PVC a....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>