• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 150 m2 lift što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 150 m2 lift što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 150 m2 lift što manji

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 150 m2 lift što manji" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 816 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 345.000 €, 137,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan, šestosoban stan na fantastičnoj lokaciji u blizini Kalenić pijace. Stan je uknjižen na 137 m2 + 7 m2 terasa. Ovaj stan nudi brojne mogućnosti adaptacije za različite potrebe i želje. Uz malo ulaganja možete imati predivan stan na jednoj od najtraženijih lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 136,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dupleks stana u centru Novog Sada U ponudi je prostran dupleks stan površine 136 m², smešten u samom centru Novog Sada, na trećem spratu zgrade bez lifta. Na donjoj etaži stana nalazi se kuhinja, velika dnevna soba, kupatilo i jedna spavaća soba, dok gornji nivo obuhvata tri....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi funkcionalan i prostran stan na fantastičnoj lokaciji, kod Kalenić pijace. Na 3 spratu u zgradi od 4 sprata ukupno, trostrano orjentisan, bez lifta. Stan ima 144m2 (137m2 uknjiženo + 7m2 terasa) i nudi mnoštvo mogućnosti za prilagođavanje raznim potrebama. Postoji mogućnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat 150 m2 lift što manji'
1.400 €
2.662 €
1.600 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600.000 €, 138,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Terazijski plato, Lomina, 138m2, šestosoban, 3/3, EG, dva ulaza, dva kupatila, dva toaleta, četiri terase, uknjižen. Šestosoban stan salonskog tipa, nalazi se na pešačkoj distanci od Terazija, Trga Republike i ulice Kneza Mihaila. Stan zauzima ceo treći sprat, ima unutrašnu visinu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.400 €, 138,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u sivoj fazi koji možete u potpunosti prilagoditi svom biznisu! Nalazi se u užem centru grada. Površina prostora je 138m2. Sastoji se iz četiri kancelarije, open space dela, dva toaleta i dve velike terase. Poslovni prostor je na trećem spratu u stambeno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.990 €, 144,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan poslovni prostor od 144 m2, smešten na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini restorana Madera i Tašmajdanskog parka. Salonski prostor, elegantan i funkcionalan. Potpuno renoviran, velike prostorije, svetao, u dobro održavanoj zgradi. Prostorije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.700 €, 144,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan od 144 m2, smešten na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini restorana Madera i Tašmajdanskog parka. Salonski prostor, elegantan i funkcionalan. Potpuno renoviran, velike prostorije, svetao, u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Prostorije:....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 319.000 € na 290.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 290.000 €, 145,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 319.000 €
20.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Centar, 145 m2, 4.0, 3/4, duplex, LUX. Donji nivo 101 m2: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i toalet, dve terase. Gornji nivo 45 m2: Dnevni boravak, spavaća soba, ostava, kupatilo. Kvalitetna novogradnja iz 2021 god. Drvo aluminijum stolarija,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 147,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.500 €
08.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje poslovni prostor površine 147 m2, na trećem spratu zgrade sa liftom. Prostor je renoviran, polunamešten i pogodan za različite poslovne delatnosti. Raspored: kupatilo, dva toaleta, kuhinja, ostava i dve terase sa pogledom na ulicu i dvorište. Prostor je opremljen internetom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.950 €, 150,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor na trećem spratu poslovne zgrade više kancelarija plus open space 2 mokra čvora četiri lifta od toga jedan teretni, www.agencijavila.rs Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima poslovanja. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 700 €, 150,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada u TPC Radnički, površine 150 kvm, na trećem spratu, sa centralnim grejanjem , lift u zgradi. Sastoji se od hodnika, kuhinje, kupatila, ostave, pet prostorija i zatvorena terasa.Obavezna kirija kao depozit. cena: 700 eura +komunalije .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 185.500 €, 151,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se duplex na Vašarištu kod restorana Neptun na trećem spratu. Stan je iz dva nivoa i ima 151m2.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlaskom na veliku terasu koja je orjentisana prema Velikom parku, izvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, jedne spavaće sobe , predsoblja,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 3.100 €, 153,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje poslovnog prostora Beograd – Kneza Miloša i Durmitorska, treći sprat, odlična lokacija, kancelarije + sala za sastanke Izdaje se poslovni prostor na trećem spratu renovirane poslovne zgrade, na uglu Durmitorske i Kneza Miloša. Prostor je funkcionalan i prostran, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 155,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo lux kancelarije, 2 nivoa, 155m2, na 3.spratu nove zgrade. zgrada ima lift, cg. Uz prostor ide jedno garažno mesto. Više informacija na www.agencijavila.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 800 €, 155,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se petosoban stan u samom centru Kragujevca, površine 155 m2, na trećem spratu stambeno poslovnog objekta koji ima lift. Stan koji je korišćen kao polsovni prostor za IT sector, sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje, ostave i pet prostorija, pogodan je za obavljanje raznih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.660 €, 160,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Vračar u neposrednoj blizini Hrama, 160m2,3.0,open space,u poslovnoj zgradi,3 sprat,lift,klima,CG,telefon,internet,IT mreža. ID 14567-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja i cneovnikom na našem sajtu. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.900 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno namešten komforan dupleks stan u mirnoj ulici na odličnoj lokaciji, kod DZ Vračar u zgradi novije gradnje sa malim brojem stanova za stanovanje ili za poslovni prostor. Izuzetno funkcionalan prostor, potpuno namešten i opremljen kvalit etnim nameštajem i tehnikom, posuđem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 590.000 €, 160,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Crveni krst - luksuzan dvoetažni penthouse, 160 m2, 3 parking mesta + za placanje U ponudi je izuzetno luksuzan dvoetažni penthouse u samom srcu Crvenog krsta, ukupne merene površine 160 m2. Ova jedinstvena nekretnina predstavlja savršen spoj elegancije, komfora i funkcionalnosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.000 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban stan za izdavanje - Vračar Površina: 160 m2 Broj soba: 4 Broj kupatila: 3 Garaža: 1 mesto Grejanje: Centralno (CG) Sprat: 1/4 Izuzetan, prostran i svetao stan, potpuno luksuzno namešten. Zgrada je dobro održavana, sa malo stanova, a lift ima posebnu identifikaciju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>