• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 140 m2 lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 140 m2 lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 140 m2 lift

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 140 m2 lift" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 1.128 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.400 €, 138,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u sivoj fazi koji možete u potpunosti prilagoditi svom biznisu! Nalazi se u užem centru grada. Površina prostora je 138m2. Sastoji se iz četiri kancelarije, open space dela, dva toaleta i dve velike terase. Poslovni prostor je na trećem spratu u stambeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 345.000 €, 137,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan, šestosoban stan na fantastičnoj lokaciji u blizini Kalenić pijace. Stan je uknjižen na 137 m2 + 7 m2 terasa. Ovaj stan nudi brojne mogućnosti adaptacije za različite potrebe i želje. Uz malo ulaganja možete imati predivan stan na jednoj od najtraženijih lokacija....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 2.662 €, 142,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na svega par minuta od Trga Slavija u srcu Vračara nalazi se moderna poslovna zgrada sa 6 etaža od 7000m2. U ponudi imamo 2 poslovna prostora na 1. spratu površine 142m2 i 392m2 koji su deljivi, ceo 3. sprat se izdaje kao nedeljiva celina od 644m2 i prostor na 4. spratu od 427m2 koji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat 140 m2 lift'
345.000 €
1.700 €
310.000 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600.000 €, 138,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Terazijski plato, Lomina, 138m2, šestosoban, 3/3, EG, dva ulaza, dva kupatila, dva toaleta, četiri terase, uknjižen. Šestosoban stan salonskog tipa, nalazi se na pešačkoj distanci od Terazija, Trga Republike i ulice Kneza Mihaila. Stan zauzima ceo treći sprat, ima unutrašnu visinu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.600 €, 143,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić pijaca, Požarevačka; 143m2+12m2 tri terase, 4.0, III/6, cg, klima, lift, interfon, internet, kablovska, ostava, garažno mesto; U ponudi je kompletno namešten četvorosoban stan na trećem spratu izuzetne zgrade u Požarevačkoj ulici. Struktura: hodnik, dnevno-trpezarijski....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.990 €, 144,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan poslovni prostor od 144 m2, smešten na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini restorana Madera i Tašmajdanskog parka. Salonski prostor, elegantan i funkcionalan. Potpuno renoviran, velike prostorije, svetao, u dobro održavanoj zgradi. Prostorije....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 319.000 € na 290.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 290.000 €, 145,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 319.000 €
20.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Centar, 145 m2, 4.0, 3/4, duplex, LUX. Donji nivo 101 m2: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i toalet, dve terase. Gornji nivo 45 m2: Dnevni boravak, spavaća soba, ostava, kupatilo. Kvalitetna novogradnja iz 2021 god. Drvo aluminijum stolarija,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 173.000 €, 134,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan ( PENTHAUS ) u izgradnji , u naselju Vašarište površine 134 kvm ( 65 kvm stan + 70 kvm krovna terasa ), na trećem spratu, sa grejanjem na gas ( podno) , nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 147,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.500 €
08.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje poslovni prostor površine 147 m2, na trećem spratu zgrade sa liftom. Prostor je renoviran, polunamešten i pogodan za različite poslovne delatnosti. Raspored: kupatilo, dva toaleta, kuhinja, ostava i dve terase sa pogledom na ulicu i dvorište. Prostor je opremljen internetom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 133.000 €, 133,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u strogom centru. Površina stana je 133m2 plus dva manja balkona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, 4 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dva ulaza u stan. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi bez lifta. Uz stan ide parking mesto....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 11707 – 4-soban, dupleks, 130 m2, Vračar, Sokolska ulica 3.sprat BEZ lifta Parking mesto Useljiv odmah Mesečna cena zakupa EUR.1500.- + depozit. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine. Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.800 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran salonski stan u ulici Braće Jugovića, u samom srcu Gornjeg Dorćola, jedne od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi u prelepoj salonskoj zgradi, a zakupac prvi ulazi u tek renoviran prostor. Ukupna površina iznosi 130 m², od čega je 117 m² grejne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.950 €, 150,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor na trećem spratu poslovne zgrade više kancelarija plus open space 2 mokra čvora četiri lifta od toga jedan teretni, www.agencijavila.rs Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima poslovanja. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.800 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se LUX STAN U novogradnji. IMA tri spavaće sobe-od toga jedna master spavaća, polunamešteni sa opremljenom kuhinjom i ugradnom tehnikom, ugradnim plakarima u predsoblju i ormarima u kupatilu. Svaka prostorija ima svoj klima uredjaj. U stanu se nalazi jedan wc i dva kupatila,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 559.000 € na 552.500 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 552.500 €, 130,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 585.000 €
12.09.2025 - 559.000 €
23.02.2026 - 552.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen LUX četvorosoban stan od 130m2, na trećem spratu od 7 spratova, dve terase, lift, cg sa kalorimetrima, dve klime, interfon, internet, video nadzor. Raspored prostorija : ulazni hodnik, prelep kružni dnevni boravak sa trpezarijom, otvorena kuhinja, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 700 €, 150,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada u TPC Radnički, površine 150 kvm, na trećem spratu, sa centralnim grejanjem , lift u zgradi. Sastoji se od hodnika, kuhinje, kupatila, ostave, pet prostorija i zatvorena terasa.Obavezna kirija kao depozit. cena: 700 eura +komunalije .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan salonac, idelan za poslovni prostor, dva ulaza, pet soba, čajna kuhinja, dva mokra čvora, dve telefonske linije, alarm, video nadzor, sigurnosna vrata, mogućnost zakupa garažnog mesta u javnoj garaži uz doplatu, odličan. Agencijska provizija se naplaćuje u zavisnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 550.000 €, 129,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u zgradi na trećem spratu lepe zgrade i prostire se na 129 m². Sastoji se od dnevne sobe, tri prostrane spavaće sobe, jedne kompletno opremljene kuhinje, kupatila i dodatnog toaleta. Stan je u potpunosti kvalitetno renoviran, kompletno namešten i odmah useljiv. Zgrada....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 185.500 €, 151,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se duplex na Vašarištu kod restorana Neptun na trećem spratu. Stan je iz dva nivoa i ima 151m2.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlaskom na veliku terasu koja je orjentisana prema Velikom parku, izvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, jedne spavaće sobe , predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 180.000 €, 128,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Jajinci - duplex trosoban stan u novogradnji, mirna lokacijaNa prodaju duplex trosoban stan u naselju Jajinci, u neposrednoj blizini spomen parka i Idea marketa. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 3 sprata u novijoj zgradi bez lifta, što garantuje mir i privatnost.Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 3.100 €, 153,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje poslovnog prostora Beograd – Kneza Miloša i Durmitorska, treći sprat, odlična lokacija, kancelarije + sala za sastanke Izdaje se poslovni prostor na trećem spratu renovirane poslovne zgrade, na uglu Durmitorske i Kneza Miloša. Prostor je funkcionalan i prostran, idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 191.500 €, 127,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi Izuzetan, nov duplex stan 127,5 m2 u Jajincima. Na izuzetnoj mirno lokaciji, Izuzetan duplex na trecem spratu. Stan u donjem stanu ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo, terasu. U gornjem delu ima dve spavace sobe, kupatilo, terasu, sve je novo, odmah useljiv. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 180.000 €, 127,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjizen stan, dupleks, u novoj zgradi, u blizini Idea i Blumen garden. Nalazi se na trećem spratu (poslednjem), bez lifta. Na donjem nivou:dnevna soba, kuhinja, a na gornjem nivou 2 spavaće sobe. U stanu postoje 2 terase i 2 kupatila. Parking slobodan, ispred zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 210.000 €, 127,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se verovatno najlepši stan u celom Mladenovcu. Potpuno nov, vrhunski opremljen stan površine 127 m² na trećem spratu moderne zgrade u naselju Tozino voće, najtraženijem delu Mladenovca za porodično stanovanje. Godina gradnje: 2025. Uknjižen. Teretana u zgradi – isključivo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 23)

<< <1> >>