• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 120 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 120 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 120 m2 pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 120 m2 pala cena" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.669 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • lift
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-18%

Promena cene sa 2.200 € na 1.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.800 €, 122,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 2.000 €
12.04.2026 - 2.200 €
17.04.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno komforan i luksuzno opremljen stan u jednoj od najtraženijih ulica – Krunskoj. Stan ima 122m2, strukture 4.0, i sastoji se od: • prostranog dnevnog boravka • tri spavaće sobe • dva kupatila • terase • ostave Nalazi se na 3. spratu u zgradi sa liftom. Kompletno je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 650.000 € na 635.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 635.000 €, 125,00 m2 cca 5080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 670.000 €
29.04.2026 - 650.000 €
06.05.2026 - 635.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Vračara, nadomak Kalenić pijace, nalazi se izuzetno dizajniran stan sa vrhunskim rasporedom. Smešten je u kvalitetnoj zgradi sa liftom, sa svega pet stanova ukupno, jedan stan po spratu, na trećem spratu od ukupno pet. Stan je u potpunosti renoviran pre šest godina. Sastoji....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 640.000 € na 600.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 600.000 €, 125,00 m2 cca 4800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 640.000 €
26.04.2026 - 600.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostran četvorosoban stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, na Vračaru. Ovaj stan površine 125m nalazi se na trećem spratu zgrade starogradnje koja se odlikuje karakterističnim arhitektonskim stilom. Idealna je prilika za sve koji traže udoban život....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat 120 m2 pala cena'
390.000 €
355.000 €
 
-12%

Promena cene sa 1.300 € na 1.150 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.150 €, 120,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.300 €
18.05.2026 - 1.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran salonac, veoma prostran i komforan, kompletno opremljen, dnevni boravak sa kaminom, dva kupatila i zaseban toalet, dve velike spavaće sobe, soba pogodna za radnu sobu, blind vrata, topla voda, francuski balkon, video nadzor. Mogućnost koriščenja jednog parking mesta....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 247.200 € na 206.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 120,00 m2 cca 1720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 247.200 €
22.02.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo pravi porodični stan u Novom Sadu koji se nalazi na Novoj Detelinari. Nalazi se u mirnoj ulici, u zgradi novije gradnje, na trećem spratu koji je ujedno i poslednji. Stan je triplex i sastoji se od tri nivoa koji su spojeni stepenicama, pa više imate....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 112,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.100 €
17.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan salonskog tipa od 112m2 na trećem spratu zgrade u centru grada, na Slaviji. Sastoji se od četiri velike prostorije sa visinama plafona karakterističnim za salonske stanove, koje pružaju obilje prirodne svetlosti, dva kupatila, kompletno opremljenom kuhinjom, lođom,trostrano orjentisan.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 695.000 € na 632.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 632.000 €, 110,00 m2 cca 5750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 695.000 €
10.04.2026 - 632.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja na Vračaru , blizina Njegoševe ulice, Hrama Svetog Save. Zgrada odlična sa liftom, kvalitetna gradnja. Stan je na drugom spratu koji ima visinu kao treći sprat. Sobna i ulazna vrata Bosal. Ulazna vrata poseduju sigurnosnu bravu sa zaključavanjem u 3 smera i šest tačaka.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>