• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 1.sprat 120 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 1.sprat 120 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 1.sprat 120 m2 što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 1.sprat 120 m2 što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 667.888 €, 118,00 m2 cca 5660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

BW Victoria je nova ekskluzivna zgrada na samoj obali reke sa direktnim pristupom Sava Promenadi, kao i različitim kulturnim i rekreativnim sadržajima. Svaki stan u zgradi BW Victoria ističe se dizajnom enterijera i završnom obradom najvišeg kvaliteta. Višeslojni drveni parket pokriva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 629.900 €, 130,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Ponuda za najprobirljivije kupce i prava dragocena retkost na tržištu nekretnina. Salonski stan, po strukturi dvoiposoban, apartmanskog tipa. Stan se nalazi na prvom spratu predivne petospratne zgrade sa bogato ukrasenim ulazom. U najlepšem delu starog Beograda, blizu Knez Mihailove,....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 613.805 € na 623.012 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 623.012 €, 124,00 m2 cca 5020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 613.805 €
15.05.2026 - 623.012 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Dedinju, na teritoriji opštine Savski venac, u neposrednoj blizini ulice Mihaila Avramovića, u okviru rezidencijalne zgrade sa manjim brojem stanova. U ponudi su dve identične jedinice istog tipa stana, na različitim etažama: stan S9 na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 600.170 €, 124,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117227, I/III, klima, lift, salonski, terasa, uknjižen, ulaz mermerni, u izgradnji, garaza, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo stan u izgradnji na prestižnoj lokaciji Beograda, na Dedinju. Stan se prostire na ukupnoj površini od 124....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 544.500 €, 120,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan u novogradnji u ulici Nikolaja Hartviga, kod Hrama Svetog Save ukupne površine 120,3 m2 na 1. spratu. Stan je sagrađen u luksuznoj stambenoj zgradi spratnosti Pr+4+Pk. Zgrada je sagrađena od najsavremenijih materijala, moderno koncipirana sa liftom i centralnim grejanjem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 540.000 €, 120,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je autentičan salonski stan u jednoj od najlepših mikrolokacija Palilule, u ulici Čarlija Čaplina, u okviru Profesorske kolonije, između Botaničke bašte i parka Pionir. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade iz perioda kraja 20-ih i početka 30-ih godina i prostire se na 120....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 113,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan i izuzetno komforan stan u elitnom i mirnom delu Dedinja, u ulici Slavka Ćuruvije. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa malim brojem stambenih jedinica, u moderno projektovanom objektu spratnosti P+3, sa privatnim dvorištem i bazenom namenjenim isključivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 522.000 €, 116,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj prelep kompletno renoviran i sredjen stan nalazi se u strogom centru. Na visokom prvom spratu, trostrano orjentisan, izuzetno svetao prozračan i prijatan. Zgrada kao i ulaz zgrade je uredjen sa strogim održavanjem sa video nadzorom. Ceo stan greju i hlade toplotne pumpe sa podnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 499.240 €, 131,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jedinstven četvorosoban salonac površine 131m², smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade u jednoj od najlepših ulica Novog Sada – Ive Lole Ribara. Iz prostrane dnevne sobe izlazi se direktno na terasu s prelepim pogledom na Dunavski park, što ovom stanu daje posebnu čar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 463.500 €, 131,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban salonac na ekskluzivnoj lokaciji – terasa sa pogledom na Dunavski park! Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) u ponudi ima izuzetan četvorosoban salonac na 1. spratu reprezentativne zgrade u samom centru grada, sa terasom koja izlazi direktno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 1.sprat 120 m2 što skuplji (171)
  • www.indomio.rs 3.sprat 120 m2 što skuplji (86)
  • www.indomio.rs 3.sprat 1.sprat što skuplji (56)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>