• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 1.sprat 110 m2 do 190000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 1.sprat 110 m2 do 190000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 1.sprat 110 m2 do 190000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 1.sprat 110 m2 do 190000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 188.000 € na 180.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 180.000 €, 102,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 188.000 €
22.02.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran četvorosoban stan u kući, na prvom spratu, u Borči, ul. Valjevskog odreda, u dobro povezanoj ulici, u blizini pošte, škole, vrtića, dom zdravlja, pijace i autobuske stanice. Trostrano orijentisan, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Stan....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 180.000 €, 120,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Vojvode Stepe Stepanovića-Čair, prizemljie i sprat, uknjižena-Stvarna površina-120m2 , ugovorna površina-67.00m2, Kopaonik-nadmorska visina 1450m. Plac blagi nagib, 100 metara od puta Rudnica-Kopaonik (put asfaltiran) Vikendica u osnovi 9,25x7,25 (prizemlje i sprat). Sendvič zid,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.700 €, 106,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna zgrada u izgradnji na top lokaciji u okolini Cara Dusana.Odličan 4,0 stan savrsenog rasporeda 1.sprat.Miran porodični kraj nadomak svih gradskih desavanja,blizina Limana,Sajma, Medicinskog Farmaceutskog i ostalih fakulteta,klinickog centra,Dunava Obezbedjen parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 183.000 €, 107,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno prijatan četvorosoban stan ukupne površine 107 m², od čega je 87 m² grejna površina, dok terasa zauzima 20 m². Stan se nalazi na prvom spratu stare, čvrsto građene kuće, u najlepšem i najmirnijem delu Banjice – delu koji je praktično zlatna lokacija za život u....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 210.000 € na 180.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 180.000 €, 111,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 210.000 €
19.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi, jako funkcionalan trosoban stan na prvom spratu novije zgrade sa predivnom velikom terasom od 50m2, koja je zbog svoje velicne vise nalik dvoristu. Prava prilika za sladokusce, koji zele iskoristiti prednosti koje pruzaju i stan i kuća na jedva 3km od Trga Republike....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 170.600 €, 103,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

4. juli - NOVOGRADNJA - četvorosoban stan površine 103,42m2 (prizemlje ili prvi sprat). Zatvorena terasa, kupatilo + toalet, podno grejanje na gas, alu stolarija sa elektropomičnim roletnama. Svega tri stana u zgradi. Svaki stan poseduje parking mesto uračunato u cenu. Cena nekretnine....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 170.000 €, 105,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na Ledinama od 105m², smeštena na placu od 4 ara u mirnoj i uređenoj ulici – idealna za porodičan život ili kao sigurna investicija! Kuća je podeljena na dva zasebna stana – dvosoban i trosoban, što pruža mogućnost udobnog stanovanja dve porodice ili kombinaciju stanovanja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 160.000 €, 106,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na prvom spratu, u porodičnoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini ekonomskog i pravnog fakulteta. Stan ima 106 m2,sastoji se od hodnika, stepenišnog prostora, višenamenske dnevne sobe, salona, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Očuvan i održavan, u izvornom stanju,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 160.000 €, 104,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju višenamenska kuća u Staroj Pazovi, idealna za kombinaciju stambenog i poslovnog prostora. Ova trospratna kuća, površine 104 m2 u osnovi, nalazi se na uglu dve prometne ulice, direktno preko puta elektrodistribucije, što joj daje odličnu vidljivost i pristupačnost. U neposrednoj....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 151.500 € na 160.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 108,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 151.500 €
24.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana, Obilićev venac, prodaje se stan od 108m2 u tri nivoa, na odličnoj lokaciji. Sastav stana: vpr) Ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, kupatilo i ostava; suteren) velika dnevna - spavaća soba i podrumska prostorija; 1. sprat) hodnik koji povezuje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 1.sprat 110 m2 do 190000 eura (156)
  • www.indomio.rs 3.sprat 110 m2 do 190000 eura (55)
  • www.indomio.rs 3.sprat 1.sprat do 190000 eura (36)
  • www.indomio.rs 3.sprat 1.sprat 110 m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>