• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat što veći podrum - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći podrum - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat što veći podrum

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat što veći podrum" pronađeno 95 nekretnina - prosečna cena 2.452 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao jednoiposoban stan na početku Mirijeva , na lokaciji koja nudi sve što je potrebno za udoban život. Stan se nalazi na trećem spratu u održavanoj zgradi sa žutom fasadnom ciglom, u kojoj postoje 3 lifta, od toga jedan teretni. Prostorije u stanu: ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 230.000 €, 40,00 m2 cca 5750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, u blizini Petrogradske ulice, u Mileševskoj imamo u ponudi za prodaju divan jednoiposoban stan. Stan se nalazi na trećem spratu šestosratnice. Zgrada ima lift i centralno grejanje i vrlo je čista i lepo održavana. Raspored prostorija u stanu je iznimno dobar, obzirom da se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ZELENI VENAC – STARI GRAD / SAVSKA ZONA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan, komforan i kompletno namešten stan u samom centru grada, u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji kod Zelenog venca i u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan je....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 98.000 €, 37,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompleks zgrada novije gradnje. Prodaje se stan od 37m2, po strukturi jednosoban ali vrlo adaptibilan. 3. sprat od 6 u zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Interfon i video-nadzor. Ima pripadajući podrum. Odlična pozicija stana odlična lokacija, miran kraj sa dosta zelenila. Blizina....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.000 € na 164.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 164.000 €, 36,00 m2 cca 4560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 175.000 €
12.12.2025 - 169.000 €
20.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 1.0, 36m2, 3/8, CG, lift, podrum Izuzetno svetao i funkcionalan jednosoban stan od 36,41m² sa centralnim grejanjem, nalazi se na idealnom trećem spratu od ukupno osam spratova. Zahvaljujući odličnoj funkcionalnosti, stan pruža mogućnost....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.0, 36.41m2, 3/8, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum. Karađorđeva ulica je na par minuta od Savske promenade sa jedne strane, a sa druge strane iste udaljenosti od epicentra grada odnosno Terazija, Trga Republike, Kalemegdana. Zbog toga su nepokretnosti u....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 138.000 € na 125.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 125.000 €, 35,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 138.000 €
01.03.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen 1.0 soban stan na 3 spratu. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, kupatila, ulaznog hodnika i terase. Stan ima prupadajući podrum. Mogućnost adaptacije u 1.5 soban. Grejanje je TA-norveški radijatori. Ispred zgrade parking sa više mesta. U neposrednoj....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 190.000 €
26.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manji jednoiposoban kompletno renoviran salonski stan od 33m2 (30m2 plus terasa 3m2), na odličnoj lokaciji u centru grada, u ulici Cara Dušana. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 4. Jednostrano je orijentisan, ka ulici. Stan poseduje dnevni boravak otvorenog tipa koji....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 190.000 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu, u ulici Cara Dušana. Kao centralna lokacija, infrastrukturno je kompletno pokrivena u svim aspektima. U neposrednoj blizini je sve što je....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 95.000 €, 31,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Ada Mola, blizina autobuskih stajališta. Uknjižen useljiv stan, moguć kredit za mlade, za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124571, III/, uknjižen, podrum. Prodaje se uknjižen jednosoban stan kod Železničke stanice. U cenu ulazi i nameštaj. Treći sprat bez lifta. Stanu priprada i podrumska prostorija takođe uknjižena. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.....