• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 1.spra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 1.spra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 1.sprat pala cena do 27000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 1.sprat pala cena do 27000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 25000 eura (malo jeftiniji)
    • 28000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 7.800 € na 7.400 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 7.400 €, 780,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 7.800 €
20.03.2026 - 7.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 780m2 na Novom naselju. Karakteristike prostora: - dva nivoa (prizemlje i prvi sprat) - kancelarije različitih površina - toaleti - kuhinja sa trpezarijom - klimatizovano - REC soba - dvorište - 14 parking mesta - vlasnik pravno lice - useljivo....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 5.800 € na 5.400 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 5.400 €, 700,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 6.000 €
20.03.2026 - 5.800 €
01.04.2026 - 5.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji, u rezidencijalnom delu Dedinja, izdaje se luksuzna vila na 4 nivoa, sa prelepo uređenim dvorištem i tri parking mesta. Sastoji se od prizemlja sa velikom trpezarijom, dnevnim boravkom i salonom, uz jedan gostinski toalet i kuhinju sa trpezarijskim stolom. Izlaz....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 4.500 € na 4.300 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 4.300 €, 423,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2025 - 5.000 €
23.11.2025 - 4.500 €
20.03.2026 - 4.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. U prilici smo da vam ponudimo ekskluzivnu kuću na tri nivoa koja je izgrađena 90 tih godina na Donjem Dorćolu. Kuća je održavana sa video nadzorom. Sastoji od ulaznog hodnika sa garderoberom i kotlarnicom, kuhinjom sa trpezarijom, toaleta,dnevnog boravka i garaže.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.800 € na 1.500 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 1.500 €, 340,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 1.800 €
16.02.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća u Leptirovoj ulici, početak Veternika. -PRIZEMLJE- POSLOVNI PROSTOR (lokal) pogodan za restoran, kafić, ili bilo koju delatnost.. -1.sprat- 3 spavaće sobe, 2 kupatila, dnevna i kuhinja. Svaka soba ima svoju terasu. Prvi sprat je kompletno opremljen....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 3.897 € na 3.700 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 3.700 €, 300,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 3.900 €
06.05.2026 - 3.897 €
10.05.2026 - 3.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Opremljen i renoviran poslovni prostor za izdavanje Lokacija: Beograd - Opština Stari Grad - Centar Cena: 3.700 eura (mesečno) + PDV Površina: 300 m2 (neto 245 m2) Sprat: 1. sprat Broj kancelarija: 6 Tip objekta: Stara gradnja Stanje: Renovirano Grejanje: Centralno (CG) Opis: Poslovni....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 2.600 € na 2.300 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 2.300 €, 300,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 2.600 €
10.05.2026 - 2.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

PRAZAN POSLOVNI PROSTOR OD 300 M2 U POSLOVNOJ ZGRADI SA PARKINGOM NA SALAJCI---Agencijska šifra: 9109705. Izdaje se prazan poslovni prostor od 300 m2 na prvom spratu poslovne zgrade na Salajci. Sastoji se od osam posebnih kancelarija od kojih svaka ima toalet, kuhinje, odvojene....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 2.500 € na 2.300 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 300,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.12.2024 - 3.000 €
21.03.2025 - 2.800 €
20.08.2025 - 2.500 €
10.05.2026 - 2.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.indomio.rs

Izdajemo prostranu i elegantnu kuću na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu, na Dedinju u blizini Belog dvora. Mirna i elitna lokacija na Dedinju, u blizni svih važnih sadržaja, ambasada, škola, prodavnica i restorana, sa odličnom povezanošću sa centrom grada. Kuća ima dva....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.900 € na 1.700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, VIŠNJICA, 1.700 €, 295,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 1.900 €
08.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

JEDINSTVENA PRILIKA ZA IZNAJMLJIVANJE U MESTU SLANCI U ponudi imamo za iznajmljivanje prostranu stambenu zgradu korisne površine od 202 m2 sa pomoćni objektom od 93m2 koji poseduje 3 odvojene prostorije ,od kojih je jedna površine 50 m2 ,višenamenska- pogodna za auto- mehaničarsku....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 2.000 € na 1.950 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 1.950 €, 260,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 2.450 €
13.05.2026 - 2.000 €
15.05.2026 - 1.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1582 – 6-soban LUX, dupleks, 260 m2, 1.sprat - POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR centar, okolina ul.Vojvođanskih brigada / Pavla Simića Gornji deo stana – 140 m2 Donji deo stana – 120m2 4 spavaće sobe u gornjem delu stana Veliki dnevni boravak – salon Radna soba 3 kupatila....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs što veći barem 60 m2 1.sprat pala cena do 27000 eura (75)
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 pala cena do 27000 eura (47)
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 1.sprat do 27000 eura (11)
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 1.sprat pala cena (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com