• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat što veći 60 m2 do 120000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći 60 m2 do 120000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat što veći 60 m2 do 120000 eura Zadnjih 7 dana porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat što veći 60 m2 do 120000 eura zadnjih 7 dana porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+20%

Promena cene sa 100.000 € na 120.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 58,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 100.000 €
10.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Kragujevcu -  naselje Centar. .

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 91.520 € na 98.560 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LESKOVAC, 98.560 €, 64,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 84.480 €
29.04.2026 - 91.520 €
13.05.2026 - 98.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni kompleks nudi širok spektar stanova različitih struktura i površina od 29m2 - 80m2, pružajući kvalitetan sadržaj za sve generacije. Posvećenost....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 111.400 € na 114.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 111.400 €
10.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan stan u novom naselju, u neposrednoj blizini Hrama Sv. Mateja i sportskog centra „Milan Gurović. Stambeno poslovni objekat poseduje 13 jedinica i izgrađen je po visokim standardima kvaliteta – prvoklasna italijanska keramika, Woodura parket, granitne pločice,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 62,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.10.2024 - 550 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Stan u zakup na traženoj lokaciji. idealan je kako za porodicu tako i za mlade , poseduje dve odvojene spavaće sobe , dnevni boravak sa trpezarijom , odvojenu kuhinju , kupatilo. Stan se nalazi na drugom spratu i dvostrano je orjentisan. Za više informacija pozovite na 066844227 Slobodan....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 98.600 € na 101.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 98.600 €
13.05.2026 - 101.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan na lepoj lokaciji na Paliluli. Površine je 58m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade. Stan je veoma komforan sa dobrim i funkcionalnim rasporedom i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 850 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 850 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan sa garažom - Vračar, Sime Igumanova, 55 m2, 1000 euraIzdaje se potpuno opremljen dvoiposoban stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u blizini Južnog bulevara.Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom, odmah je useljiv i ima podno grejanje na toplotne pumpe, što....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs što veći 60 m2 do 120000 eura zadnjih 7 dana porasla cena (10)
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći do 120000 eura zadnjih 7 dana porasla cena (2)
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći 60 m2 do 120000 eura porasla cena (3)
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći 60 m2 do 120000 eura zadnjih 7 dana (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com