• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat što veći 170 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći 170 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat što veći 170 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat što veći 170 m2" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 1.219 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 57000 eura
    • do 72000 eura (prosečna cena)
    • do 86000 eura
    • do 721 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • polunamešten
    • parking
    • ekskluzivan
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 270.000 €, 157,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

- Bocke, Sremska Kamenica - Porodična kuća od uknjiženih 157m2, površina placa 828m2 - kuća je u 3 etaže: 1. suteren - garaža, letnja kuhinja i ostava 2. visoko prizemlje - dnevna soba, kuhinja, ostava, toalet, terasa 3. sprat - 3 spavaće sobe, kupatilo, terasa - dvorište sredjeno,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 215.000 €, 180,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Lipovačka Šuma (Guncati), kompletno renovirana uknjižena kuća na uređenom placu od 20 ari sa pomoćnim objektima. Struktura: 1.suteren - pomoćna prostorija (ostava, letnja kuhinja, soba sa zabavu.), toalet 2. prizemlje: ulazno predsoblje, dnevna soba, terasa, kuhinja, kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Namesten i odmah useljiv. Idealan za porodice. GREJANJE - CG, sprat 3/3, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON ID oglasa: 43124. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat što veći 170 m2'
1.400 €
794.700 €
1.200 €
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 796.500 €, 177,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo fenomenalan petosoban stan površine 177m2 u srcu Vračara, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save i Slavije, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta. Stan je dvostrano orijentisan, većim delom suprotno od glavne ulice, prema mirnom dvorištu. Sastoji od hodnika, degažmana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 511.550 €, 175,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Veeliki Petosoban Dupleks 175 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Trećem spratu zgrade,lepe orijentacije,stan ima četiri spavaće sobe,četiri kupatila, Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 2.800 €, 175,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

3 garažna mesta uz doplatu. GREJANJE - CG, sprat 3/4, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43228. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 261.000 €, 174,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1255 NS PRO – 5 soban, dupleks, 174 m2, ul. Novosadskog sajma, 3.sprat BEZ lifta. 4 spavaće sobe u gornjem delu dupleksa, dva kupatila. Ostava u potkrovnom delu iznad gornjeg dela stana. Garažni prostor uz doplatu od 15000 e. Prodajna cena stana: 261.000 e. (1500 / m2)....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 269.700 €, 174,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115131, III/III, terasa, uknjižen. Prodaje se petosoban tripleks u ulici cara Uroša od 174m2 + terasa 4m2. Uz stan se prodaje i garaža i jedno parking mesto ispred nje za 15.000 eura. Treći sprat bez lifta. Uknjižen, bez tereta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 280.000 €, 174,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Petosoban stan 174m Duplex kod Bul. oslobođenja Lokacija: Bulevar oslobođenja (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 174m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.700 €, 166,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan 166m2, na trećem spratu, zgrada sa liftom i obezbeđenje. Stan je iz 2008 godine, Savski Venac, Resavska. Po strukturi Stan ima 2 spavaće sobe jednu master sa svojim kupatilom, ima još jedno veliko kupatilo sa jacuzzi kadom i saunom, tuš kabinom i gostinjski toalet u kome je vešeraj.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.800 €, 165,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 165m2(dve terase), 3/5, lift, LUX, CG/Gas, interfon, internet, klima, ktv, podrum, video nadzor Ulica kneza Višeslava nalazi se na opštini Rakovica. Prostire se od raskrsnice Ulice pilota Mihaila Petrovića i Patrijarha Joanikija pa nastavlja se do Ulice Požeške. Od Ulice Blagoja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 968.888 €, 163,00 m2 cca 5940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je elegantan i pažljivo osmišljen stan u prestižnoj zgradi BW Topaz, smešten na 3. spratu, ukupne površine163.06 m, sa dve terase koje dodatno obogaćuju životni prostor. Stan je severoistočno orijentisan.Stan se sastoji odopen space dnevne sobe sa trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.660 €, 160,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Vračar u neposrednoj blizini Hrama, 160m2,3.0,open space,u poslovnoj zgradi,3 sprat,lift,klima,CG,telefon,internet,IT mreža. ID 14567-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja i cneovnikom na našem sajtu. .

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 2.150 € na 1.800 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 2.150 €
20.02.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1141 Više informacija o samoj nekretnini i prezentaciji iste možete dobiti pozivom na broj: 0693322626 Izdaje se izuzetno prostran i svetao poslovni prostor u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, tik uz ulicu Stojana Protića. Prostor se nalazi na trećem spratu moderne zgrade,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.900 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno namešten komforan dupleks stan u mirnoj ulici na odličnoj lokaciji, kod DZ Vračar u zgradi novije gradnje sa malim brojem stanova za stanovanje ili za poslovni prostor. Izuzetno funkcionalan prostor, potpuno namešten i opremljen kvalit etnim nameštajem i tehnikom, posuđem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 2.000 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan na Čukarici - Filmski gradCena: 2.000 eura mesečno Lokacija: Beograd - Čukarica, Filmski grad, ulica Kneza Višeslava Površina: 160 m2 Struktura: 5.0 - prostran dnevni boravak, četiri spavaće sobe, kuhinja, kupatila, terasa Sprat: 3/5 (zgrada sa liftom) Grejanje: Centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 590.000 €, 160,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Crveni krst - luksuzan dvoetažni penthouse, 160 m2, 3 parking mesta + za placanje U ponudi je izuzetno luksuzan dvoetažni penthouse u samom srcu Crvenog krsta, ukupne merene površine 160 m2. Ova jedinstvena nekretnina predstavlja savršen spoj elegancije, komfora i funkcionalnosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.000 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban stan za izdavanje - Vračar Površina: 160 m2 Broj soba: 4 Broj kupatila: 3 Garaža: 1 mesto Grejanje: Centralno (CG) Sprat: 1/4 Izuzetan, prostran i svetao stan, potpuno luksuzno namešten. Zgrada je dobro održavana, sa malo stanova, a lift ima posebnu identifikaciju....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 420.000 € na 430.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BELI POTOK, 430.000 €, 156,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 420.000 €
06.03.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici, u neposrednoj blizini tržnog centra Stadion, što joj pruža savršenu ravnotežu između mirnog porodičnog okruženja i blizine svih gradskih sadržaja. U okruženju se nalaze vrtić, osnovna škola, prodavnice i kafići, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 155,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo lux kancelarije, 2 nivoa, 155m2, na 3.spratu nove zgrade. zgrada ima lift, cg. Uz prostor ide jedno garažno mesto. Više informacija na www.agencijavila.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 800 €, 155,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se petosoban stan u samom centru Kragujevca, površine 155 m2, na trećem spratu stambeno poslovnog objekta koji ima lift. Stan koji je korišćen kao polsovni prostor za IT sector, sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje, ostave i pet prostorija, pogodan je za obavljanje raznih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Staro Sajmište, 2.302 €, 154,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor u poslovnoj zgradi na trećem spratu 153.48m2 ,četiri kancelarija,otvorenoi prostor,vlasnici o svom trošku po zahtevima klijenata sklanjaju odredjene pregradne zidove,menjaju itison i krece.Cena zakupa bez PDV-a ,servisni troškovi iznose 4.65 eura po m2 u....