• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat što veći 1.sprat do 210000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći 1.sprat do 210000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat što veći 1.sprat do 210000 eura 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat što veći 1.sprat do 210000 eura 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 188.000 €, 82,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Renoviran trosoban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom.Stan se sastoji iz dnevne sobe, prostranog kuhinjsko-trpezarijskog dela, odvojenog spavaćeg bloka sa dve sobe, kupatila, gostinjskog toaleta, terase i lođe. Izuzetna funkcionalna struktura, dvostrano orjentisan istok-zapad,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.300 €, 87,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odlican trosoban lux poslovni prostor - salonac na ekskluzivnoj lokaciji, u centru Vracara u Kursulinoj ulici. Prostor se izdaje prazan. Nalazi se na prvom spratu, ima dva odvojena ulaza , 3 kancelarije ulicno orijentisane sa balkonom, cajna kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 165.680 €, 87,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 87.2m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok-severozapad-jugozapad. Stan je po strukturi troiposobani, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 60.000 €, 87,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROIPOSOBAN STAN KOD TRI ŠEŠIRA, NA PRVOM SPRATU. STRUKTURA STANA: DNEVNA SOBA SA KUHINJOM, TOALET, TRI SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, VELIKA TERASA. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 180.200 €, 87,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju su dva dvorišna stana na odličnoj lokaciji na Salajci koji se prodaju isključivo zajedno i predstavljaju izuzetnu priliku kako za život tako i za investiranje Ukupne katastarke površine 86,6m a u prirodi 98m2 Prvi stan je dvosoban a drugi dvoiposoban oba funkcionalna svetla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 202.000 €, 87,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, četvorosoban stan površine 87m2. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Dve terase. Dvostrano orjentisan. Uknjižen, mogućnost kupovine na kredit, kao i povrat PDV-a za kupce prvog stana. U cenu je uračunata agencijska provizija kao i PDV. Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Save Kovačevića - Milana Uzelca 3.0, 87m2 (terasa 5m2), 1/2, EG/gas i struja, klima, telefon, interfon, KATV, internet Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan od 87m2 u naselju Sava Kovačević, u blizini Prvomajske ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, od dva,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 87,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 1.200 €
08.03.2026 - 1.100 €
08.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na prvom spratu u Dobrinjskoj ulici u Beogradu. Stan je renoviran, svetao i odmah useljiv. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve komforne spavaće sobe, odvojene kuhinje koja je potpuno renovirana i opremljena savremenim uredjajima, trpezarije. Na raspolaganju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 850 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam stan u ulici Gosopodara Vučića, trosoban po strukturi, površine 87m2 na idealnom prvom spratu, polunamešten /opremljena kuhinja /, visina plafona 2.7m Struktura: dnevni boravak, 2 spavaće sobe, 1 toalet, 1 kupatilo, gardarober, terasa sa pogledom na ulicu. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 177.427 €, 87,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični život ili kao investicija za izdavanje stanova u Novom Sadu. Ovi stanovi nude savršen spoj udobnosti, privatnosti i funkcionalnosti:....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs što veći 1.sprat do 210000 eura 80 m2 (280)
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći do 210000 eura 80 m2 (156)
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći 1.sprat 80 m2 (3)
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći 1.sprat do 210000 eura (39)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>