• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat što veći" pronađeno 1 669 nekretnina - prosečna cena 1.525 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • interfon
    • 4.sprat
    • luksuzan
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 1.600 €, 300,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u Kragujevcu - naselje Centar Sastoji se od tri velike celine u dva nivoa - 2. i 3. sprat. Četiri toaleta, tri kuhinje, četiri terase, dva parking mesta. Nameštaj koji je na fotografijama nije predmet zakupa. Pogodno za IT industriju. Mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 3.900 €, 300,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam reprezentativan poslovni prostor za izdavanje, smešten u širem centru Beograda , u Takovskoj ulici, u neposrednoj blizini Botaničke bašte Jevremovac . Ova lokacija spaja sve ključne prednosti centralne gradske zone odličnu saobraćajnu povezanost, blizinu glavnih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 3.336 €, 278,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kancelarijski prostor Novi Beograd, u neposrednoj blizini Airport Citya. Fleksibilan raspored, mogućnost zakupa parking mesta i odlični uslovi za savremeno poslovanje. Funkcionalan kancelarijski prostor nalazi se u reprezentativnoj poslovnoj zgradi, smeštenoj u prometnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 460.000 €, 271,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2022.,

www.indomio.rs

BEOEXPERT zastupa prodaju odlično pozicioniranog poslovnog prostora na Banovom Brdu. Zauzima kompletan treći sprat (lift) poslovne zgrade u Požeškoj ulici. Javni parking prostor (van zona) je u neposrednoj blizini. Neto površina ove nepokretnosti iznosti 271 m2 a čine je: ulazni hodnik,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BELE VODE, 1.700 €, 271,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2022.,

www.indomio.rs

BEOEXPERT zastupa zakup odlično pozicioniranog poslovnog prostora na Banovom Brdu. Zauzima kompletan treći sprat (lift) poslovne zgrade u Požeškoj ulici. Javni parking prostor (van zona) je u neposrednoj blizini. Neto površina ove nepokretnosti iznosti 271 m2 a čine je: ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.5, 270m2 (tri terase od kojih je jedna krovna od 100m2), 2/2, triplex, CG/podno, interfon, internet, ktv, video nadzor, dva parking mesta. U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno luksuznu, vanserijsku nepokretnost koncipiranu kao triplex u ulici Luke Vojvodića na obodu Košutnjaka.....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Duvaništu(Duvanište)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 252,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u mirnom delu Mirijeva, funkcioniše kao kuća u nizu. Nalazi se u mirnom delu u blizini okretnice, škola, vrtića. Na prvom nivou se nalazi prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu i dvorište. Prvi sprat se sastoji od prostrane sobe koja izlazi na terasu,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Lipov Gaj, 3.000 €, 250,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2023.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Novom Sadu u blizini Lipovog gaja Uknjižen Poslovni Prostor 250 m2 na TOP LOKACIJIProstor je Nenamešten iz Dve Etaže 140+110 m2 na drugom i trećem spratu,dvostrane orijentacijeuz Prostor se dobija i 10 Parking Mesta a postoji mogućnost Zakupa 400 m2 Placapotreban....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 219.000 €, 250,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlična pozicija kuće,sama na placu u samom centru Ripnja,preko puta Crkve,Osnovne škole, auotbuskog stajališta,u blizini više marketa,kao i lokala uslužno-komercijalnog karaktera.Kuća se prostire na tri etaže. Prvi sprat: Dnevni boravak,kuhinja sa trpezarijom,kupatilo,ostava Drugi....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 2.700 € na 2.500 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 2.500 €, 250,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 2.700 €
27.04.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Dostupna mogućnost centralnog grejanja. GREJANJE - Etažno, sprat 3/3, SALONAC Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43136. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 3.500 €, 245,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Svetlo, linija, horizont. Život u tri dimenzije. Dedinje, 245 m² / 4 spavaće sobe / 4 kupatila + 2 toaleta / 2 garažna mesta / dve terase / treći sprat / zgrada sa bazenom i teretanom U najintimnijem uglu Dedinja, u zgradi zatvorenog karaktera sa bazenom i teretanom, nalazi se stan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Staro Sajmište, 3.653 €, 244,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor u poslovnoj zgradi na trećem spratu 243.51m2 ,četiri kancelarija,otvorenoi prostor,vlasnici o svom trošku po zahtevima klijenata sklanjaju odredjene pregradne zidove,menjaju itison i krece.Cena zakupa bez PDV-a ,servisni troškovi iznose 4.65 eura po m2 u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 941.000 €, 223,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Jedna od najluksuznijih ponuda naše agencije nalazi se na prestižnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, sa prelepim pogledom na ovu beogradsku ikonu. Stan je potpuno nov, nikada useljivan (godina gradnje 2024.), sa izuzetno kvalitetnom završnom obradom i modernim sistemima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 3.200 €, 221,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan petosoban stan, pogodan za poslovni prostor, na trećem spratu u stambeno-poslovnoj zgradi u neposrednoj blizini Kalenić pijace, u Ljubostinjskoj ulici. Funkcionalnog rasporeda, sa svim prostorijama u istom nivou, dvostrano orijentisan jug-zapad, osunčan tokom čitavog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 648.900 €, 210,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*Dupleks 210 m2 sa Velikom krovnom Terasom od 220 m2*Prodajemo na Telepu Veliki Petosoban Dupleks stan 210 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJIStan je Useljiv nalazi se na Trećem spratu zgrade, ima odvojene četiri spavaće sobe i dve Lepe Terase,dvostrano je orijentisan,ističe se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 352.000 €, 207,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju šestosoban penthouse 207 m2, na trećem spratu u zgradi sa liftom u ulici Heroja Pinkija, Telep. Strukturu stana čine ulazni hodnik sa stepeništem kojim se pristupa u stan , prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom cca 55m2 iz kod se izlazi na veliku krovnu terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 390.000 €, 207,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovačka crkva - Kostolačka 6.0, 207m2(terasa 18m2), 1+Pk, U mirnoj ulici, dvoetažni stan sa sopstvenim ulazom, u stambenom objektu sa ukupno 3 stana. sa korišćenjem pripadajućeg dela dvorišta i garažom. II sprat: dnevno-trpezarijski deo od oko 60m2 sa kaminom i bibliotekom kao....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju tripleks na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se u neposrednoj blizini Delta Planeta i parka Svetog Save. Odličan je za porodično stanovanje, jer se nalazi u mirnoj ulici, koja nije izložena saobraćajnoj gužvi, a svakako je pristupačna i dobro pozicionirana. U blizini su mnogobrojni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 3.500 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan na druži vremenski period za namenu stanovanja ili poslovnog prostora. Stan orijentisan ka parku sa velikim staklenim površinama. Ukupno 6 prostorija, od toga jednu centralnu u vidu dnevne sobe, i 5 spavaćih. Na raspolaganju su takodje dva predprostora za odlaganje stvari....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.000 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

PROSTRAN ŠESTOSOBAN PET-FRIENDLY PENTHOUSE U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 9111351.Izdaje se prostran šestosoban penthaus od 200m2 na 3. spratu zgrade u Petrovaradinu. Stan se sastoji od dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, 1 radne sobe, 2 kupatila i 3 terase. Kućni ljubimci su dozvoljeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.850 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Skadarlija - LUX penthouse, 200m2, privatni lift, 4 spavaće sobe Izdaje se luksuzan, kompletno namešten stan od 200m2 , smešten u mirnom delu centra grada, u neposrednoj blizini Skadarlije Stan se nalazi na 3. spratu od 3 , zauzima celu etažu i poseduje privatni lift sa direktnim....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 235.000 €, 200,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća od 200 m2 sa zemljištem od oko 70 ari, okućnica i još dve parcele. Izgrađena sa dozvolama i uknjižena. Na dva nivoa. PRIZEMLJE 2,0 stan i ostava. SPRAT 3,0 stan sa 2 terase. Klima, TA grejanje, a priključak na gas na 20 metara od kuće, sa priključkom na gradsku vodu, trofaznu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.500 €, 196,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, jako lepo sre��en i nedavno kvalitetno renoviran stan, dupleks u zgradi gra��enoj 2012. godine. Stan je izuzetno komforan, a ��ine ga open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ��etiri spava��e sobe od kojih je jedna soba master i poseduje sopstveno kupatilo, dodatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 960.000 €, 195,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux petosoban stan na trećem spratu novije zgrade sa liftom na Novom Beogradu. Stan pruža vrhunski komU savremenoj stambenoj zgradi na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Sava Centar, nalazi se petosoban stan površine 195 m², koji se po svom rasporedu i arhitektonskom....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 215.000 €, 180,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Lipovačka Šuma (Guncati), kompletno renovirana uknjižena kuća na uređenom placu od 20 ari sa pomoćnim objektima. Struktura: 1.suteren - pomoćna prostorija (ostava, letnja kuhinja, soba sa zabavu.), toalet 2. prizemlje: ulazno predsoblje, dnevna soba, terasa, kuhinja, kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Namesten i odmah useljiv. Idealan za porodice. GREJANJE - CG, sprat 3/3, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON ID oglasa: 43124. .

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 796.500 €, 177,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo fenomenalan petosoban stan površine 177m2 u srcu Vračara, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save i Slavije, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta. Stan je dvostrano orijentisan, većim delom suprotno od glavne ulice, prema mirnom dvorištu. Sastoji od hodnika, degažmana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 794.700 €, 177,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao petosoban stan površine 176,60 m², na trećem spratu moderne stambene zgrade sa liftom i recepcijom sa čuvarom, na izuzetnoj lokaciji – Bulevar Oslobođenja, u neposrednoj blizini Slavije (opština Vračar). Stan se nalazi u novoj zgradi sa ukupno 26 stambenih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.200 €, 176,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dupleks na Voždovcu. Stan se nalazi u manjoj porodičnoj zgradi u mirnoj ulici iza bioskopa "Voždovac". Nalazi se na drugom i trećem spratu i čini jedinstvenu celinu. Zakupac stana je duži vremenski period bila firma, tako da može da bude pogodan za firme....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 511.550 €, 175,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Veeliki Petosoban Dupleks 175 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Trećem spratu zgrade,lepe orijentacije,stan ima četiri spavaće sobe,četiri kupatila, Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 2.800 €, 175,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

3 garažna mesta uz doplatu. GREJANJE - CG, sprat 3/4, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43228. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 280.000 €, 174,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Petosoban stan 174m Duplex kod Bul. oslobođenja Lokacija: Bulevar oslobođenja (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 174m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 261.000 €, 174,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1255 NS PRO – 5 soban, dupleks, 174 m2, ul. Novosadskog sajma, 3.sprat BEZ lifta. 4 spavaće sobe u gornjem delu dupleksa, dva kupatila. Ostava u potkrovnom delu iznad gornjeg dela stana. Garažni prostor uz doplatu od 15000 e. Prodajna cena stana: 261.000 e. (1500 / m2)....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 269.700 €, 174,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115131, III/III, terasa, uknjižen. Prodaje se petosoban tripleks u ulici cara Uroša od 174m2 + terasa 4m2. Uz stan se prodaje i garaža i jedno parking mesto ispred nje za 15.000 eura. Treći sprat bez lifta. Uknjižen, bez tereta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.700 €, 166,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan 166m2, na trećem spratu, zgrada sa liftom i obezbeđenje. Stan je iz 2008 godine, Savski Venac, Resavska. Po strukturi Stan ima 2 spavaće sobe jednu master sa svojim kupatilom, ima još jedno veliko kupatilo sa jacuzzi kadom i saunom, tuš kabinom i gostinjski toalet u kome je vešeraj.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.800 €, 165,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 165m2(dve terase), 3/5, lift, LUX, CG/Gas, interfon, internet, klima, ktv, podrum, video nadzor Ulica kneza Višeslava nalazi se na opštini Rakovica. Prostire se od raskrsnice Ulice pilota Mihaila Petrovića i Patrijarha Joanikija pa nastavlja se do Ulice Požeške. Od Ulice Blagoja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 968.888 €, 163,00 m2 cca 5940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je elegantan i pažljivo osmišljen stan u prestižnoj zgradi BW Topaz, smešten na 3. spratu, ukupne površine163.06 m, sa dve terase koje dodatno obogaćuju životni prostor. Stan je severoistočno orijentisan.Stan se sastoji odopen space dnevne sobe sa trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.660 €, 160,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Vračar u neposrednoj blizini Hrama, 160m2,3.0,open space,u poslovnoj zgradi,3 sprat,lift,klima,CG,telefon,internet,IT mreža. ID 14567-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja i cneovnikom na našem sajtu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 590.000 €, 160,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Crveni krst - luksuzan dvoetažni penthouse, 160 m2, 3 parking mesta + za placanje U ponudi je izuzetno luksuzan dvoetažni penthouse u samom srcu Crvenog krsta, ukupne merene površine 160 m2. Ova jedinstvena nekretnina predstavlja savršen spoj elegancije, komfora i funkcionalnosti.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 754)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>