• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji Zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji Zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji Zadnjih 14 dana uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji zadnjih 14 dana uknjižen" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 2.631 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten četvorosoban stan u centru grada u ulici Generala Milojka Lešjanina u zgradi starije gradnje sa liftom, na trećem spratu uknjižene površine 71m2, sa grejanjem na struju (etažno grejanje sa kotlom na struju). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Majke Kujundžića, 3/3, cg, uknjižen-Stvarna površina-55m2 , ugovorna površina-51.00m2, Započnite novu avanturu u ovom divnom dvoiposobnom stanu, smeštenom u ulici Majke Kujundžić, blizu Doma zdravlja, Cvetkove pijace i Beo Shop-a! Dobrodošli u svet svetlosti i udobnosti! Ovaj prostrani....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sokolska, 3/3, cg, uknjižen-Stvarna površina-130m2 , ugovorna površina-93.00m2, Ekskluzivan duplex sa garažom - Sokolska ulica U ponudi je reprezentativan duplex stan na trećem spratu, smešten u jednoj od traženijih gradskih ulica - Sokolskoj. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji zadnjih 14 dana uknjižen'
279.000 €
95.000 €
110.000 €
  Stan, NIŠ, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine 30m2. Nalazi se na trećem spratu u novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, manje dnevne sobe, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj želji. Uknjižen je na 55m2 s tim da da je ukupna površina 108m2. U neposrednoj blizini su svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen 1,5-soban stan na margiti na trećem spratu od 4. sprata, novogradanja, i garažno mesto u dvorištu. Stan se nalazi u širem centru u blizini hotela Tamiš. .

 
 
 
  Stan, BANJA, 134.999 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan od 45 m², smešten na trećem spratu zgrade sa liftom, u tihom i lepo uređenom delu naselja. Idealan izbor za pojedince, parove ili kao investicija za izdavanje. Stan je veoma praktično organizovan. Sastoji se od hodnika, udobnog dnevnog boravka povezanog sa....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 136.000 € na 135.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 136.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Vjekoslava Afrića, 3/5, cg-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-33.00m2, Prodaje se jednoiposoban uknjižen stan na najekskluzivnijoj tački Mirijeva, na jednoj od najtraženijih lokacija, u mirnoj ulici Vjekoslava Afrića, kod pijace u Mirijevu, bez saobraćaja, sa dosta parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo funkcionalan jednoiposoban stan na veoma dobroj lokaciji u Mirijevu. Neposredna blizina škole, pijace, Doma zdravlja, prevoza. Nalazi na trećem spratu. Zgrada dobro održavana, sa novom fasadom i lifrom. Stan je svetao i u solidnom stanju. Uknjižen, odmah useljiv. Preporuka.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno i luksuzno renoviran stan u Petrovaradinu. Stan se nalazi u maloj, intimnoj stambenoj zgradi sa svega pet stanova, što garantuje privatnost , mir i komšijski sklad. Tokom renoviranja korišćeni su najkvalitetniji materijali : zamenjene su sve instalacije (struja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici Ostoje Živkovića (bivša Novogradska), na trećem spratu održavane zgrade iz 2007.godine, nalazi se ovaj lepi dvoiposoban stan, koji svojim šarmom neodoljivo potseča na Pariske mansarde. U 45 m2 (zbog kosina u katastru uknjižen na 30 m2), nalazi se sve što treba za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Kanarevom brdu, uknjižene površine 49m2 , renoviran i polunamešten. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade i sastoji se od: Odvojene spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila, male terase. Stan je funkcionalan i svetao, idealan za život ili kao....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 149.000 €, 74,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se prelepo renoviran, u modernom stilu trosoban stan u urbanoj vili u lepom delu Peterovaradina. Stan je dvostrano orijentisan i prepun svetlosti. Stan ima dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i iz svih soba se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Pere Ćetkovića, 3/3, ta, uknjižen-Stvarna površina-55m2 , ugovorna površina-51.00m2, Retko u ponudi! Za svaku preporuku Prodaje se na idealnoj, najlepšoj lokaciji na Novoj Karaburmi, uknjižen, odmah useljiv , dvosoban, lako adaptilan u trosoban, renoviran stan, bez ulaganja . Ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 74,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vitezova Karađorđeve zvezde, 3/3, uknjižen-Stvarna površina-74m2 , ugovorna površina-74.00m2, Prodaje se uknjižen 3.0 stan u ulici Vitezova Karađorđeve zvezde. Veoma je svetao, trostrano orijentisan i odlično je povezan sa svim delovima grada.U stanu je etažno grejanje ili na TA peć,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 180.000 €, 78,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1329 NS PRO – 3 soban, 78m2, Takovska ulica 3.sprat BEZ lifta 2 terase Zaseban toalet nadogradnja iz 2001. 3 klime Kupatilo renovirano 2022. Stolarija zamenjena 2024. - idealan za život u mirnom i tihom okruženju - uknjižen - bez trereta, moguća kupovina iz kreditnih sredstava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi uknjižen, dvosoban stan na Bulbuderu od 50 m2 (mereno 54m2), na trećem spratu od 4.spratova, cg sa kaloritmetrima, inverter klima, internet (optika), interfon. Raspored prostorija: Ulazno predsoblje, dnevna soba odvojena šankom od kuhinje, spavaća soba sa velikim ugradnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 190.000 €, 33,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Cara Dušana-Stari grad, 3/5, podno grejanje, uknjižen-Stvarna površina-33m2 , ugovorna površina-27.00m2, Prodaje se moderan i luksuzno opremljen salonski stan površine, smešten na 3. spratu u zgradi od ukupno 4 sprata, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i dizajnerski uređen, sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 216.500 €, 106,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija poslovni prostor, 106m2, 3/3, norveški radijatori, lift, telefon, parking Poslovni prostor od 106m2 na trećem spratu, sa dva ulaza - što omogućava lakšu organizaciju rada. Sastoji se od tri zasebne prostorije, dve kuhinje i dva toaleta.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 212.000 € na 216.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 212.000 €
08.05.2026 - 216.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131708, III/III. Na prodaju uknjižen poslovni prostor površine 106 m², smešten na trećem spratu poslovne zgrade sa liftom. Prostor je funkcionalno organizovan i pogodan za različite delatnosti.Sastoji se od tri odvojene kancelarije,dve kuhinje i dva toaleta. Dodatnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 249.900 €, 74,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nikodima Milaša, 3/14, uknjižen-Stvarna površina-74m2 , ugovorna površina-69.00m2, Zira, u prilici smo da Vam ponudimo odličan stan na trećem spratu, izvorno 2.0 ali vrlo uspešno adaptiran u 4.0. Ima dve manje spavaće sobe i jednu veliku spavaću sobu sa degažmanom, denvni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 295.000 €, 136,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Salvadora Aljendea, 3/3, eg, uknjižen-Stvarna površina-136m2 , ugovorna površina-127.00m2, Retko u ponudi . Lep. Renoviran. Deljiv na dve celine. Prodaje se na najlepšoj lokaciji na Novoj Karaburmi, uknjižen, petosoban stan. Stan ima 127m2 korisne povrsine + dve lodje ukupne površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 377.000 €, 74,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dubrovačka, 3/10, cg, uknjižen-Stvarna površina-74m2 , ugovorna površina-74.00m2, Stan se nalazi na Donjem Dorćolu, na trećem spratu od deset. Stan je četvorosoban sa velikom trpezarijom, dnevnom sobom i kuhinjom u celini, jednom velikom spavaćom sobom i dve dečje. U svakoj se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 405.000 €, 97,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja iz 2023 god. sa reprezentativnim ulazom na Crvenom krstu u blizini prevoza, marketa, škola. Lux, 4.0, od 97m2, na 3 spratu. Sastoji se prostranog dnevno-trpezariskog prostora povezanog sa kuhinjom, 3 sspavaće sobe, 2 kupatila i terase. Stan je luksuzno opremljen i ne zahteva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 490.000 €, 117,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nebojšina, 3/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-117m2 , ugovorna površina-117.00m2, U ponudi luksuzan četvorosoban stan od 117m2 u jednoj od najlepših ulica na Vračaru - Nebojšinoj, smešten na trećem spratu od ukupnih pet, održavane zgrade novije gradnje sa modernim liftom. Ovaj dom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 26)

<< <1> >>