• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs 3.sprat - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat" pronađeno 1 740 nekretnina - prosečna cena 1.536 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • polunamešten
    • useljiv
    • 4.sprat
    • interfon
    • duplex
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban duplex stan na TOP lokaciji, Grbavica, ulica Tolstojeva, površine 66m2. Uz stan se prodaje i garaža površine 18m2 i ona je uračunata u cenu. Prodaju se isključivo zajedno. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz dnevne sobe, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 167.770 €, 88,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 88.3 m2. Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugoistok-jugozapad-severozapad. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 175.000 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan-apartman 98m2+15m2 terasa na odlicnoj lokaciji. Nalazi se u naselju Durlan , blizu Benetona i OŠ Njegoš. Sastoji se od ulaznog hodnika, izdvojenih 4.apartmana. Na 3.spratu je bez lifta. Svaki apartman ima svoju sobu, kupatilo i terasu. Na podu je veoma kvalitetan laminat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 600 €, 62,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026. - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Daničićevoj ulici veličine  62 kvm - III sprat + 40 kvm potkrovlje , grejanje na gas, nema lifta u zgradi. Sastoji se od 62 kvm ( predsoblje, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i dve terase; 40 kvm ( predsoblje, dve sobe, kupatilo i ostava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju se nudi uknjižena nekretnina površine 50m2, registrovana kao poslovni prostor, ali po rasporedu i izgledu u potpunosti funkcioniše kao udoban dvosoban stan. Ovakav status nekretnine može biti značajna prednost za kupce koji traže fleksibilnost u korišćenju prostora. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 79.450 €, 45,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, i terase.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 72.600 €, 44,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno završen i odmah useljiv stan u kvalitetnoj novogradnji, savršenog rasporeda i maksimalno iskorišćenog prostora. Na odličnoj lokaciji,blizu svih sadržaja potrebnih za svakodnevan život, u Crkvenoj ulici , naselje Tozino voće. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN JEDNOSOBAN STAN NA MILJAKOVCU ZA IZDAVANJE! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 350 EURA Lokacija: Beograd, Rakovica, Miljakovac, sprat 3, Dimitrija Koturovića Površina: 35 m2 Struktura: Jednosoban stan, koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa trpezarijom kuhinjom;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 182.850 €, 74,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji na Telepu, u Novom Sadu, u mirnom i traženom delu grada. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od ukupno tri sprata i prostire se na 73.13 m². Struktura stana obuhvata dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kupatilo i terasu, što ga čini funkcionalnim i pogodnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelep stan od 40 m2 u centru grada, na početku (gornjeg dela) Skadarlije, udaljen samo 100 metara od Narodnog pozorišta, Knez Mihajlove. Na mirnom i tihom mestu, pogled ka lepom dvorištu. U neposrednoj blizini su prodavnice, restorani, i razni drugi gradski sadržaj (autobuske stanice,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo polunamešten stan u Aleksandrovoj zradi . Stan je po strukturi dvosoban, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Dvorišno orijentisan, ima terasu. Odmah useljiv. Za više informacija pozovite 066/8442266. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osunčan 2.5 stan sa parkingom u centru Vračara, u blizini Kalenić pijace. Dvostrano je orijentisan, odličnog rasporeda, na 3.spratu uredno održavane zgrade sa liftom iz 60-ih....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 1.300 € na 1.250 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.250 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.300 €
17.05.2026 - 1.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno, jako lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu dvorišno orijentisanu, mirnu, bez buke. CG je po utrošku, a garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao dvostrano orijentisan stan na uglu sa terasom, sa pogledom na hram Svetog Save, 60 kvadrata, namesten, mogucnost parkiranja u zajednickom dvoristu za stanare GREJANJE - CG, sprat 3/5, LIFT, TERASA, INTERFON ID oglasa: 43126. .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 190.000 €
22.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran jednoiposoban stan na prodaju - Cara Dušana, Dorćol, 33 m2, 170.000 EURNa prodaju kompletno renoviran i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 33 m2, smešten na trećem spratu stambene zgrade u ulici Cara Dušana, u samom srcu Dorćola, opština Stari grad. Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan na Vračaru, pogodan za porodicu. Nalazi se na trećem spratu i ima zastakljenu terasu koja je zapadno orijentisana, tako da je stan osvetljen tokom celog dana. Prostorije: 1x dnevna soba 3x spavaća soba 1x kuhinja 1x kupatilo. U cenu je uračunato parking mesto....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 66,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran stan u Vrnjačkoj Banji, 66m², sa parking mestom! Pronađite svoj idealni dom u srcu Vrnjačke Banje! Na prodaju je atraktivan stan od 66m², lociran na trećem spratu stambene zgrade. Stan je potpuno opremljen i spreman za useljenje, sa centralnim grejanjem na gas....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Zakup stan od 70m2 na odličnoj lokaciji u blizini Suda. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Renoviran. Dve sobe, dnevna soba, kuhinja odvojena. Useljiv odmah! Informacije na broj telefona: 065 385 88 88. www.status-nekretnine.com A57-21409. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 127.600 €, 58,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA Iz ponude stanova u stambeno -poslovnom kompleksu , na Bulevaru Nemanjića, izdvajamo odlično organizovan dvosoban stan 58 m2, na 3.spratu., koji se lako može adaptirati u dvoiposoban po projektu. Stanovi su različite spratnosti . Stanovi su neuseljavani. Izuzetna prilika da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.000 €, 45,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stran 45m2 na Somborskom bulevaru, kod Hitne pomoći, 3. sprat, lift u zgradi, nije poslednji. Stan je održavana, u dobrom stanju, uknjižen, zastakljena terasa. Cena 139 000eu. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju tripleks na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se u neposrednoj blizini Delta Planeta i parka Svetog Save. Odličan je za porodično stanovanje, jer se nalazi u mirnoj ulici, koja nije izložena saobraćajnoj gužvi, a svakako je pristupačna i dobro pozicionirana. U blizini su mnogobrojni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 285.000 €, 106,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se 5,0 stan na odličnoj lokaciji u naselju Sava Kovačević,Zemun gornji grad.Nalazi se na 3. spratu zgrade od tri sprata i zauzima celu povšinu tog sprata.tako da je lako deljiv na dve stambene jedinice sa mogućnošću proširenja ili nadogradnje postojećeg stana. Visina plafona....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 650 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 00682 NS - 3 soban LUX, 76 m2, ul. Jovana Subotića , 3. sprat, Useljiv odmah Zastakljena terasa.. Stan nema parking mesto. Mesečna cena zakupa: 650e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 299.999 €, 96,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan 96m Telep Heroja Pinkija Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Heroja Pinkija Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 96m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, UB, 92.000 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Trosoban stan 80m2 u centru Uba Nalazi se kod pošte 80m2 uknjiženo, veća korisna površina Treći sprat Javni parking ispred zgrade, iza zgrade u dvorištu parking mesto Zgrada rađena 2000. godine, TENT investitor Ulaz u zgradu sa dve strane 2 spaveće sobe, veliki dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 224.624 €, 62,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar grada, 61.88m2, trosoban stan, moguća kupovina garažnog mesta i ostave. Ova nekretnina je ulično orijentisana i nalazi se na prvom spratu zgrade. Postoji isti stan (identične kvadrature, strukture) na trećem spratu. Ova fantastična nekretnina, nalazi se u neposrednoj blizini:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 153.000 €, 95,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČAN POLUSALONSKI STAN SA GARAŽOM U CENTRU GRADA KOD RIBLJE PIJACE Naš komitent prodaje troiposoban stan na TOP lokaciji po povoljnoj ceni! Stan ima 95m2 dvostrano je orijentisan i sastoji se od dve komforne spavaće sobe (22m2), jedne manje polusobe (12m2), predsoblja, odvojene....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 95.000 €, 29,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

KOPAONIK, STARA PLANINA, apartman, 38m2 (29m2). Prodajemo izuzetan, kompletno namešten i moderno opremljen stan apartmanskog tipa, površine 38 m² (uknjžen na 29m2), smeštajnog kapaciteta za 4 odrasle osobe, koji se nalazi na trećem spratu u sklopu novog apartmanskog kompleksa “Srebrna....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 66.340 €, 23,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Top ponuda ! Odličan uknjižen stan sa odvojenom kuhinjom. Nalazi se na idealnom trećem spratu u zgradi sa liftom. Sveže je okrečeno i parket je hoblovan, tako da je odmah useljivo i bez ikakvih ulaganja. U ceni je kompletan nameštaj. Okrenut je na dvorišnu stranu. Nalazi se u blizini....

 
 
 
  Stan, VINIK, 46.000 €, 26,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo više manjih stanova u novoj zgradi. Ovaj stan je na trećem spratu,sastoji se od sobe sa kuhinjom ,spavaća soba,kupatilo i terasa Zgrada je ozakonjena i može kupovina putem kredita. Za više informacije pozvati:065/222 3922. Libo agencija upisana u registar....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 260 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Smešten je na trećem spratu nove stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u ulici Sestara Baković, na izuzetnoj lokaciji, odmah pored gradskog parka Čair, sa prelepim pogledom na park. Po strukturi je jednoiposoban a sastoji se iz dnevnog boravka, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 56,00 m2 cca 5700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran salonski stan - Strahinjića Bana Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u ulici Strahinjića Bana, nalazi se ovaj šarmantan salonski stan koji spaja autentičan duh starog grada i savremeni komfor. Stan je smešten na trećem spratu uredne zgrade sa liftom i reprezentativnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan na Margeru. Stan je površine 120m2, u kući na trećem spratu bez lifta. Sastoji se od dva nivoa. Prvi nivo se sastoji od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Drugi nivo se sastoji iz velike dnevne sobe,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 139.000 € na 144.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 54,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2025 - 139.000 €
27.02.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvoiposoban stan, Nova Detelinara. Treći sprat, lift, terasa. Odličan raspored, iz hodnika u sve prostorije,prelepa terasa. Brzo useljiv. Šifra stana 1000059 (Aleksandar Petrović, tel.: 021/382-68-30, 063/77-76-233, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br, posrednika: 802, web-sajt:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 143.200 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Grbavici-89m2 (uknjiženih+dodatni prostor korsne površine) U stan se ulazi u hodnik odakle se stepenicama penje i stan je u jednoj etaži: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja odvojena (prirodna ventilacija), dve spavaće sobe, ostava i kupatilo Cena stana sa uračunatom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 126.000 €, 35,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan 35m2, na trećem spratu u zgradi sa liftom u ulici Laze Kostića, Spens. Strukturu stana čine ulazni hodnik, soba sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se prodaje opremljen nameštajem i tehnikom. Zgrada se nalazi na izuzetnoj lokaciji u blizini svih sadržaja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u samom centru grada, na trećem spratu stambene zgrade. Sastoji se iz dva nivoa: na prvom se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dok se na drugom nivou nalaze spavaće sobe. Nivoi su međusobno povezani stepeništem. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.050 €, 45,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Na prodaju funkcionalan i potpuno opremljen stan na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla. Nalazi se na 3. spratu u novijoj zgradi sa liftom, što ga čini idealnim kako za život, tako i za investiciju. Stan se prodaje namešten, bez dodatnih ulaganja – uselite se odmah!....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

PRELEP DVOSOBAN STAN, PET FRIENDLY, PETROVARADIN---Agencijska šifra: 9104104.Izdaje se prelep, kompletno namešten dvosoban stan od 48m2, sa djakuzi kadom, na 3. spratu bez lifta u Petrovaradinu. Stan je useljiv odmah. Kućni ljubimci su dozvoljeni uz doplatu od 50e po ljubimcu. U sklopu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na duži rok izdaje se dvosoban, komforan, namešten i opremljen apartman, površine 53 m2, na trećem spratu stambene zgrade sa centralnim grejanjem i parking mestom na Crvenom krstu za 600 EUR mesečno. AG PROVIZIJA 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 24,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fantastičnu garsonjeru na odličnoj lokaciji. Stan je bez ulaganja, nalazi se na trećem spratu od četiri. Stan je odlično povezan autobuskim prevozom sa ostatkom grada. U blizini se nalazi sve potrebno i neophodno za život, od marketa, kafića, menjačnice, igraonica.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 135.960 €, 80,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41541, 061 234 30 11 Stefanela, Uknjižen odličan trosoban stan u blizini Futoške pijace, u mirnoj ulici. Kuhinja sa svojim prozorom, trpezarija sa dnevnim boravkom, iz hodnika u 2 sobe i 2 mokra ćvora, 2 terase. Treći sprat, nema lift. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 814)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>