• GoHome Professional
www.indomio.rs 200 m2 pala cena interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 200 m2 pala cena interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 200 m2 pala cena interfon

  • Za upit "www.indomio.rs 200 m2 pala cena interfon" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 681 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 760 eura
    • do 950 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • podrum
    • lift
    • klima
    • 2.sprat
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 560.000 € na 540.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 540.000 €, 200,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 620.000 €
12.09.2025 - 580.000 €
30.01.2026 - 560.000 €
22.03.2026 - 540.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica - Banovo brdo (Golf naselje) kuća, 200m2, terasa, tehničke prostorije 25m2, SUT+PR+I+PTK, GAS/EG, telefon (tri linije), interfon, podrum, tri parking mesta, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 1 ar U blizini Košutnjaka i bazena, u ponudi je renovirana vertikala....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 2.600 € na 2.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.500 €, 200,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 2.700 €
01.04.2026 - 2.600 €
06.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Po ceni od 13,50 po KV ,PP od 200 KV po ceni od 2.700E. Odličan Poslovni prostor, na super lokaciji. PARKING SLOBODAN,NIJE ZONIRAN, sa obe strane zgrade! Postoji i mogućnost dogovora za parking mesto pod rampom uz nadoknadu. Prostor je na prvom spratu od 3, funkcionalan i lep, 6 kancelarija,prva....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 1.500 €
08.04.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i luksuzno opremljen petosoban stan površine 200m², na 2. spratu od ukupno 6 spratova u zgradi iz 1997. godine. Stan je potpuno namešten i spreman za useljenje. Stan poseduje četiri spavaće sobe i dva kupatila, komforan dnevni prostor i funkcionalan raspored koji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 200 m2 pala cena interfon'
1.300 €
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 1.500 €
06.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan na drugom spratu stambene zgrade u centralnom delu Novog Beograda. Nalazi se nedaleko od Starog Merkatora, Dunavskog keja i opštine Novi Beograd. Stan poseduje veliki dnevni boravak, četiri spavaće sobe, potpuno opremljenu kuhinju i dva kupatila. Video nadzor, 5 klima,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>