• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat uknjižen Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat uknjižen Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat uknjižen Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat uknjižen oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 96.820 €, 39,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan uknjižen dvosoban stan u novoj zgradi u kompleksu sa više zgrada. Izuzetan raspored sa puno svetlosti i idealna pozicija na drugom spratu. Stan ima svoje parking mesto. U ceni ostaje komplet kuhinja, klima, komplet spavaća soba, plakar u hodniku, sve kvalitetne izrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 229,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 162 m2, na drugom spratu, u urbanoj vili u ulici Ćirila i Metodija na Telepu. Ukupna površina stana je 229 m2 (dve terase od 30m2 I 37m2 nisu ušle u korisnu površinu stana). Stan je na dva nivoa, bez kosina, dvostrano orijentisan. Prodaje se kompletno namešten.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.700 €, 39,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju, uknjižen, dvoiposoban dupleks na Telepu. Stan ima 39m2 grejne površine plus terasa od 7m2. Nalazi se na drugom spratu (nije poslednji, iznad su još dva stana) u maloj zgradi sa 13 stanova. Na donjoj etaži nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i terasom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 115.000 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na drugom spratu sa dva lifta u renoviranoj zgradi.Sastoji se od velike dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. U sve prostorije se ulazi iz prostranog hodnika. Istočno orijentisan sa pogledom na park. U izvornom stanju, parking ispred zgrade. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Tozinom Sokaku Uknjižen Lep Dvosoban stan 64 m2 na Predivnoj TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu u mirnom kraju,dvostrano je orijentisan,svetao je i funkcionalan,stan ima odvojenu kuhinju,terasu,grejanje je centralno gradsko.OBAVEZNO POGLEDAJTE. više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.570 €, 43,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.indomio.rs

Perfektan dvoban stan koji lako može biti dvoiposoban. Uknjižen je . Nalazi se na drugom spratu, okrenut je na dvorišnu stranu sa puno zelenila i parking mesta. U neposrednoj blizini je škola, vrtić, igralište za decu, gradske linije za ceo grad, šetalište na Bulevaru Evrope i Cara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 109.180 €, 53,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lep, svetao, funkcionalan dvoiposoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla, na 2. spratu novije stambene zgrade sa liftom. Grejanje je na gas, tako da se plaća samo tokom sezone. Stan poseduje terasu i ulično je orijentisan. Uknjižen je i bez tereta. U ceni je i ugradna kuhinja, a moguća....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 139.000 €, 245,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen poslovni prostor površine 245 m² u TC Danica, u blizini gradske bolnice i centra grada. Lokal se nalazi na drugom spratu poslovne zgrade, izuzetno je funkcionalan, trostrano orjentisan. Zbog svoje pozicije pogodan je za različite delatnosti (teretana, medicinska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan 78m2, vodi se kao poslovni prostor, na jednoj od najtraženijih lokacija, u blizini crkve Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa liftom. Stan se sastoji od jedne veće prostorije, gde se nalazi kupatilo i kuhinja i druge komforne prostorije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno atraktivan, kompletno renoviran salonski stan površine 86 m², smešten na drugom spratu uredne i mirne zgrade sa svega šest stanova. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i prozračan tokom celog dana. Sastoji se od prostranog predsoblja, dve komforne spavaće....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat uknjižen (531)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>