• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat uknjižen 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat uknjižen 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat uknjižen 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat uknjižen 70 m2" pronađeno 64 nekretnina - prosečna cena 2.762 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BANJA, 165.000 €, 70,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Višnjička Banja, kvalitetna Energoprojekt gradnja, zgrade od crvene fasadne cigle. Stan odličan, grejne površine 65m2 plus 5m2 dve lođe, dvosoban adaptiran u dvoiposoban, na drugom spratu četvorospratnice sa centralnim grejanjem i toplom vodom. Okružen zelenilom, u blizini vrtića,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, trosoban stan, na drugom spratu, odlično održavane zgrade, bez lifta. Stan je uknjižen na 69m2, sa velikom terasom i pripadajućim podrumom. Centralno grejanje, topla voda, klima, KTV i internet. Stan se sastoji od predsoblja, velikog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 200.100 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Banatić, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju u Banatiću, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja Na prodaju komforan i funkcionalan stan u Gagarinovoj ulici u Novom Sadu, na jednoj od traženijih lokacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat uknjižen 70 m2'
164.800 €
206.000 €
172.000 €
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- Stan je svetao, odličnog rasporeda prostorija, sa dve spavaće sobe, na idealnom drugom spratu, u zgradi bez lifta. - Uknjižen je na 69.5m2, (63.5m2 + terasa 6m2). - Zgrada je kvalitetne stare gradnje, sa atomskim, betonskim skloništem, što daje dodatnu stabilnost i sigurnost. -....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 150.000 €
25.03.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129390, II/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju klasičan dvoiposoban stan na Novom naselju. Stan se nalazi na drugom spratu od četiri bez lifta. Dvostrano je orijentisan. PVC stolarija. U blizini su škola, obdanište, marketi, a oko zgrade ima puno zelenila....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 310.000 € na 296.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 296.000 €, 69,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 310.000 €
24.04.2026 - 296.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo ekskluzivan salonski stan u samom srcu Beograda. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe koja izlazi na terasu, spojene kuhinje sa trpezarisjkim delom i prostranog kupatila. Stan je kompletno renoviran, sa novom spoljnom stolarijom (sa roletnama i komarnicima)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 270.000 €, 71,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Salonski stan u strogom centru Novog Sada, Ul. Ilije Ognjanovića. Nalazi se na drugom spratu trospratne zgrade (bez lifta), CG, interfonom. Po strukturi dvosoban lako adaptibilan u trosoban. Visoki plafoni (h-3.1m), odlična izolacija. Kompletno je renoviran. Uknjižen na 61m2 (mereno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova u Novom Sadu - na odličnoj lokaciji, na samo 10 minuta hoda do centra grada, izdvajamo fantastičan trosoban stan od 71m2. Stan je uknjižen, nalazi se na drugom spratu i orijentisan je na dve strane, što pruža obilje prirodnog svetla tokom celog dana. Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 379.000 €, 69,00 m2 cca 5490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jedinstven stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – u blizini Danube Riverside i ekskluzivne nove marine na Dunavu. 69m2 prvi red uz Dunav, sa 2 parking mesta, 20 m2 podrumom i terasom 9m2 sa otvorenim pogledom na Ratno ostrvo na koje će se stizati novim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 142.600 €, 71,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lep trosoban stan u novogradnji, u naselju Telep, Novi Sad. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno dva, a površine je 71 m². Objekat je useljiv odmah, legalizovan i uknjižen, uz mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Uz stan dolazi i jedno parking mesto, koje je uračunato....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.780 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju, uknjižen, dvoiposoban, prostran, konforan, svetao i topao stan, idealan za porodicu, na veoma traženoj lokaciji, Bul. patrijarha Pavla. Stan je dvostrano orijentisan, 1 spavaca soba gleda na bulevar a ostatak stana na Frušku goru. Novija gradnja, 2018 god. Stan je na 2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 370.000 €, 72,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122314, II/IV, klima, salonski, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo vam prelep i svetao salonski stan koji se nalazi na visokom drugom spratu lepo odrzavane zgrade bez lifta, tik uz pešačku zonu Obilićevog venca.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 103.825 €, 72,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

NOV UKNJIZEN 1/1 dvoiposoban stan u novogradnji na Klisi, drugi sprat, terasa. Moguca kupovina nekretnine putem stambenog kredita. IDS 67451. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 166.600 €, 68,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju, udaljen svega 3 minuta hoda od Limana Stan je funkcionalne strukture, sa komfornim dnevnim boravkom, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila, toaleta i prostrane terase. Nalazi se na 2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 245.140 €, 68,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZNO OPREMLJEN DVOIPOSOBAN STAN U NOVOJ ZGRADI NA DETELINARI---Agencijska šifra: 1007939. Prodaje se moderno opremljen dvoiposoban stan na 2. spratu nove zgrade sa liftom u mirnom kraju Detelinare. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.000 €, 72,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan 72 m2, na drugom spratu u novijoj zgradi bez lifta u Prešernovoj ulici, Telep. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasa sa ostavom. Stan se prodaje prazan, postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban dupleks stan uknjižene površine 68m² a ukupne površine 87m2 u novijoj zgradi na Telepskoj dolini. Stan se nalazi na 2. spratu, uknjižen 1/1 i odmah useljiv. Grejanje je na gas preko radijatora, svaki stan ima svoj kotao i protočni bojler za toplu vodu. Mesečni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 206.000 €, 72,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep, svetao i funkcionalan dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji, u jednom od najprijatnijih delova Novog Sada. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade od 5 spratova, u mirnom okruženju punom zelenila, idealnom za porodični život. Osnovne karakteristike: Površina: 63....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 370.000 €, 72,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u najlepšem delu ulice Maršala Birjuzova, u neposrednoj blizini pešačke zone. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i veoma prijatan za boravak. Nalazi se na drugom spratu lepe i dobro očuvane predratne zgrade iz 1936. godine. Pre nekoliko....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.050 €, 67,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - STAPARSKI PUT, DVOSOBAN STAN 67 M2, II SPRAT - Prodaje se veliki, komforan, stan.Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, hodnika, ostave, kupatila i dve zatvorene terase.Ima cg, podrum.Ima svoj vodomer, PVC stolarija sa troslojnim staklom.U zgradi ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 245.000 €, 67,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno kvalitetan i moderno opremljen dvoiposoban stan površine 67 m², smešten na drugom spratu savremene zgrade iz 2023. godine, u mirnom i lepo uređenom delu Detelinare, u ulici Tarasa Ševčenka. Stan odiše elegancijom, funkcionalnošću i pažljivo biranim detaljima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 241.500 €, 67,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 3,0 stan na Staroj Detelinari,stan se nalazi na drugom spratu u novoj zgradi renomiranog investitora.Prodaje se potpuno opremljen i namešten.Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom,dve spavaće sobe,dva kupatila,hodnika i terase.Uz stan može da se kupi i garažno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 39 m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 73 m2. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 168.000 €, 73,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128776, II/III, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan trosoban stan na Tatarskom brdu u novijoj zgradi na drugom spratu sa liftom. Grejanje na toplotne pumpe. Uz stan se dobija i sopstveno parking mesto. Sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 224.400 €, 67,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux renoviran stan na odličnoj lokaciji. 2 sprat, 3 spavaće sobe, kupatilo + toalet, terasa, podrum. Uknjižen i odmah useljiv. Retko u ponudi. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 128.000 €, 67,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 67m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na drugom spratu sa četri lifta. Stan se nalazi na tri nivoa, na prvom nivou je ulazni hodnik, trpezarija sa kuhinjom, na drugom nivou dnevni boravak sa izlaskom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 450 €, 73,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamšten trosoban stan kao poslovni prostor preko puta Doma zdravlja, u ulici Vojvode Tankosića u zgradi novije gradnje sa liftom na drugom spratu, uknjižene površine 73m2. Stan se sastoji iz hodnika do kog se dolazi do svih prostorija, komforne dnevne sobe koja ima izlaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 67,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124699, II/III, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban salonski stan u neposrednoj blizini Izvršnog veća i Keja na drugom spratu bez lifta. Stan je sa visokim plafonima i u izvornom stanju. Jedna od najboljih lokacija u gradu. Retko u ponudi.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 160.000 €
17.12.2025 - 165.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u porodicom, mirnom kraju na Petlovom brdu. Stan je korisne površine 57m2 + dve lođe ukupno 12.4m2 + podrum. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 180.000 €, 67,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen 67 m2, dvosoban, adaptibilan u dvoiposoban stan. Novije gradnje – 2008. Odmah do naselja Paunov breg. Veoma svetao, dvostrano orijentisan. Na drugom spratu, iznad stana je tavanski prostor. Grejanje je TA ili EG na struju sa kalorimetrima. Bulevar, prevoz, snabdevanje, Paunov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 290.000 €, 73,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan stan u kvalitetnoj vojnoj zgradi, Gospodara Vučića. II sprat, trostrano orijentisan, veoma svetao. Visina plafona 2,7 m. Raspored: dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, spavaća soba sa izlazom na drugu zastakljenu terasu, odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski prostor površine oko 50m2, pa je moguće proširiti stan. Stan je uknjizen, moguca je kupovina putem stambenog kredita. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.000 €, 66,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2023.,

www.indomio.rs

Očuvan stan, centar, uknjižen, drugi sprat, stara gradnja, grejanje na gas, miran deo grada, idealno za odmor, cena 1300 evra po kvadratu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 216.300 €, 66,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. LUX PONUDA - KOMPLETNO NAMEŠTEN, TROSOBAN STAN U NOVOJ ZGRADI! Stan se nalazi u najatraktivnijoj ulici Novog Sada, u novoizgrađenom kompleksu stambenih zgrada na drugom spratu zgrade sa liftom. Odličan stan za izdavanje ili porodicu, po strukturi trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 305.000 €, 74,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 3.5, 74m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, klima, lift, interfon, podrum U ponudi za prodaju odličan, troiposoban stan u kompleksu zgrada u ulici Vojvode Micka Krstića - Dunavske terase. Pozicioniran je na drugom spratu zgrade sa liftom, dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1053612 - Uknjižen trosoban dupleks na Telepu. U cenu je uračunata i montažna garaža u dvorištu. Drugi sprat, dve terase, dva mokra čvora. Grejanje centralno na gas. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 224.000 €, 74,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, svetao, potpuno renoviran, bez ulaganja, odmah useljiv, trostrano orijentisan četvorosoban stan. Stan je površine 74m2, uknjiženo 67m2. Nalazi se na drugom spratu u uredno održavanoj zgradi. Prostorije u stanu: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 224.400 €, 66,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan smešten u ulici Cara Dušana,na jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u Beogradu. Smešten je na drugom spratu dvorišne zgrade sa ukupno dva sprata. Stan pruža retku kombinaciju potpune privatnosti i mira u jezgru Starog grada, u blizini Skadarlije....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan trosoban stan u centralnom mirnom delu Borče. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade u kojoj je deset stanova. Prostorije u stanu: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i lođa. Orijentisan je ka....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u samom centru Subotice 74 m U ponudi je izuzetno lepo održavan i kompletno renoviran stan površine 74 m, smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade u strogoj gradskoj zoni. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, i odmah useljiv. Karakteristike stana: Trosoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 75m2(lođa), 2/4, CG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Vojvode Stepe kao jedna od glavnih saobraćajnica u gradu, spaja Autokomandu sa naseljem Kumodraž. Nepokretnost se nalazi u blizini farmaceutskog fakulteta i instituta Torlak, iznad naselja Stepa Stepanović. Ovaj kraj grada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 162.225 €, 75,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.indomio.rs

41680, 063 547 298 Branka, Trosoban stan odličnog rasporeda, drugi sprat , terasa i lift.Stan je uknjižen a postoji mogućnost kupovine parkirnog mesta u dvorištu. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 62)

<< <1 2> >>