• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat uknjižen što veći - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs 2.sprat uknjižen što veći - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat uknjižen što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat uknjižen što veći" pronađeno 460 nekretnina - prosečna cena 2.567 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Spens, 100.790 €, 36,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na još boljoj lokaciji. Idealno za stanovanje kao i za izdavanje. U pitanju je jednoiposoban stan sa odličnim rasporedom u novogradnji, 36m2, uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi, tako da je takođe moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 67.000 €, 36,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen jednoosoban stan sa izdvojenom sobom površine 36m2, nalazi se na drugom spratu zgrade.Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom,kupatilom ,spavaćom sobom i terasom sa koje se pruža plelep pogled na šetalište,inače stan se nalazi na sto metara od šetališta. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 90.000 €, 36,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, okruzen zelenilom i parkom. Nalazi se na drugom spratu zgrade bez lifta. U blizini marketa prodavnic, dok oko zgrade ima dovoljno prostora za parkiranje. Stan je uknjizen i bez tereta sto ga cini pogodnim i za kreditne kupce.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 36,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se predivan stan u samom centru grada. Odličan je za život ali i za izdavanje na mesečnom a i na dnevnom nivou. Nalazi se na drugom spratu u prelepoj zgradi koja je prva u gradu dobila lift. Uknjižen je na 30m2 ali ima terasu od 6m2 koja je pretvorena u sobu tako da ukupno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 36,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN, NAMEŠTEN STAN, NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 1007964.Prodaje se kompletno namešten jednoiposoban stan (36 m2) na drugom spratu stambene zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 148.500 € na 140.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 140.000 €, 36,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 148.500 €
13.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, funkcionalan jednosoban stan površine 36 m2, koji se nalazi u jednom od najtraženijih delova Beograda - Vračar, Čubura. Sprat: 2. sprat (bez lifta) Struktura: ulazni antre, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dnevno-spavaća soba Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 36,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Adicama, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje dvosoban stan na Adicama , u neposrednoj blizini nasipa i Telepa, površine 36m2, na drugom spratu stambene zgrade. Stan je koncipiran tako da je pogodan kako za život para ili za izdavanje. Uknjižen je 1/1 na vlasnika. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 108.150 €, 35,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo namešten, odmah useljiv stan u centru grada. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Odličan je kao investicija, ali i za život. Prostran je i svetao. Redovno je uknjižen. Za više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 229.000 €, 35,00 m2 cca 6540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen salonski stan, 1.5, eg, renoviran, 2/4, francuski balkon. Na prodaju potpuno renoviran, namešten, salonski stan od 43 m2 (mereno), struktura 1.5, koji se nalazi na drugom spratu održavane zgrade bez lifta, u jednoj od najlepših ulica Vračara – Stojana Protića. Visoki plafoni,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 127.000 €, 35,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada je useljena 2011 godine,,U mom posedu je od 2017 godine. Ja sam vlasnik stana. STan je orijentisan na 2 strane,,28 kvadrata je po paprima ,,i ima jos 7 kvadrata terasu koja se tad nije upisivala u kvadraturuDakle stan ima 35 kvadrata,,okrecen,,stavljena nova klima inverter....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

ZLATIBORSKI KONACI 35m² Prodaje se stan u kompleksu Zlatiborski konaci, površine 35 m². Stan je uknjižen, sa etažnim grejanjem, i nalazi se na 2. spratu stambene zgrade od ukupno 3 sprata. Idealan je kako za odmor, tako i kao investicija za izdavanje. Kompleks je uređen, miran i veoma....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 112.000 €, 34,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan od 34m2 sa odvojenom spavacom sobom i prelepom terasom sa pogedom na istocnu stranu u samom centru kod hotela Merkur na 30m od setalista , zavrseni , uknjizeni , na drugom spratu , u cenu je uracunat pdv-e .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.860 €, 34,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan pozicioniran na jednoj od najtraženijih lokacija - Bulevar patrijarha Pavla! Nalazi se na drugom spratu urbane vile, ne i poslednjem. Ulično orijentisan ali udaljen od gradske buke. Bez većih ulaganja i odlično održavan stan. Uknjižen na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 118.000 €, 33,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, kompletno renoviran, jednosoban, adaptibilan u 1.5 stan. Stan je na drugom spratu stambene zgrade, bez lifta. Uknjižen je na 33m2, a sa lođom ima 35m2. Stan ima i pripadajući podrum. Stan je na odličnoj lokaciji na Karaburmi u blizini gradskog prevoza u ul.Marijane Gregoran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 180.000 €, 30,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, uknjižen, namešten, 1.0, salonski stan, 30m2, u najužem centru grada, na korak od Skadarlije. Na drugom spratu odlične predratne zgrade sa mermernim ulazim i novim liftom - zgrada ima sopstveni veliki budžet za održavanje, što predstavlja ogroman benefit za stanare. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen jednoiposoban stan od 29m2,na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu-Podbari. Stan e pozicioniran na drugom spratu i predstavlja idealnu priliku za sopstveni život ili rentiranje (stan na dan,ili mesečni zakup) lokacija: Srce Podbare,na par minuta hoda od....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 73.130 € na 72.100 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 73.130 €
29.03.2026 - 72.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN STAN NA PODBARI---Agencijska šifra: 1007806. Prodaje se dobar jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade na Podbari. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Nikakva ulaganja nisu neophodna. Stan je uknjižen. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 101.500 €, 29,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1301 NS PRO – Garsonjera, 29m2, lux, prodaja sa kompletnim nameštajem Grbavica Ulica Danila Kiša 2.sprat Useljiva odmah! Jedinstven enterijer, kvalietan inventar. Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti: 101.500e Agencijska provizija 2% od konačne dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 47.380 €, 29,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen jednosoban stan u blizini Železničke stanice. Vrlo atraktivna i trazena lokacija. Drugi sprat, PVC stolarija, centralno gradsko grejanje, podrumska prostorija, dovoljan broj slobodnih parking mesta u okolini. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053363 .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 73.100 € na 72.100 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 72.100 €
07.12.2025 - 71.070 €
15.03.2026 - 73.100 €
29.03.2026 - 72.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, PODBARA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 29 m2 - Uknjižen, renoviran stan u starijoj zgradi. Odmah useljiv. Drugi sprat, grejsnje na struju. Agencijska oznaka 1008295. Kontakt - Ljiljana, tel. 064/284-4879, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: www.kalidas-nekretnine.com....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 74.000 € na 71.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 71.000 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 74.000 €
13.05.2026 - 71.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Studio - garsonjera na prodaju, ublizini Metroa na Petlovom brdu, suprotno orijentisan i zaklonjen od Ibarskog puta. Nalazi se na drugom spratu od tri, u zgradi bez lifta, svetao i južno orijentisan. Stan čini ga jedna velika prostorija i odvojeno kupatilo. Stan je u dobrom stanju,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 73.100 € na 72.100 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 72.100 €
16.03.2026 - 73.100 €
01.04.2026 - 72.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo na Podbari Uknjižen Jednoiposoban stan 29 m2 na Top Lokaciji stan se nalazi na drugom spratu u zgradi bez Lifta, komplet je Renoviran i Odmah Useljiv. Može kupovina preko Stambenog Kredita. grejanje je na struju više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 69.900 €, 28,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetna prilika! Odličan stan u novijoj zgradi. Nalazi se na drugom spratu, ima lift, svetao. Nema ulaganja, odmah useljivo! Uknjižen 1/1, moguća kupovina putem stambenog kredita. Lokacija je odlična, mirna, široka ulica sa dosta parkinga ispred zgrade. Gledanje stana moguće, uz....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 127.000 €, 28,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Oliverina – Nameštena garsonjera 28m2 + terasa 7m2 + Parking Prodaje se izuzetno funkcionalna i kompletno nameštena garsonjera u mirnom delu Zvezdare, u Oliverinoj ulici. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine i predstavlja idealnu priliku za život ili investiciju....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 390 € na 350 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BISTRICA, 350 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 390 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep stan sa jednom spavaćom sobom, jednoiposoban stan, uknjižen, na Bulevaru Evrope, na izuzetno traženoj i odlično povezanoj lokaciji. Stan je uknjiženih 28 m², ali zahvaljujući odličnom rasporedu i pažljivom uređenju deluje znatno prostranije. Nalazi se na drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 27,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.indomio.rs

Samo kod nas !!! Extra jednoiposoban stan, uknjižen na ime prodavca 1/1 bez tereta. Prodaje se sa komplet novim stvarima. Nalazi se na idealnom drugom spratu i u zgradi ima lift. Vizuelno stan deluje da ima više kvadrata. Idealna nekretnina za život ili za izdavanje, jer su računi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i zelenilom okruženom delu Šumica, u ulici Ljermontova, u ponudi je funkcionalna garsonjera površine 25m², uknjiženih 23m2, smeštena na idealnom drugom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Ono što ovu nekretninu izdvaja jeste otvoren pogled na park, koji pruža osećaj....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 22.000 €, 25,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u centru, nalazi se u sastavu Tržnog centra na drugom spratu, površine 25m2.Sastoji se od prostorije za obavljanje delatnosti i toaleta.Ulaz u poslovni prostor je iz zajedničkog hodnika a ima i izlaz na veliku zajedničku terasu.Po podovima su keramičke pločice, stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 34.000 €, 25,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Kalča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Pogodan za razna predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije. Trenutno je izdat. Uknjižen je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Ataše nekretnine Vam nude garsonjeru na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini parka Šumice prodaje se lep, svetao i funkcionalan stan sa prijatnim pogledom na zelenilo. Stan je površine 25m2, nalazi se na 2. spratu od ukupno 8, u urednoj stambenoj zgradi sa liftom. Odlikuje ga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

0.5, 25m2 (balkon), 2/8, lift, CG, interfon, internet, KTV, klima, video nadzor Ljermontova ulica nalazi se u mirnom delu Šumica, između Ustaničke ulice i Stefana Prvovenčanog. Ovaj deo grada odlikuje velika količina zelenila, park Šumice u непосредnoj blizini, kao i kompletno razvijena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam predstavi izuzetan stan na atraktivnoj lokaciji Voždovac – Šumice. Stan se nalazi u veoma kvalitetnoj i odlično održavanoj zgradi sa liftom, u mirnom delu naselja okruženom zelenilom, sa direktnim pogledom na park Šumice, što pruža prijatan....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 109.000 €, 25,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan, 25m2, na 2. spratu, u Ljermontovoj. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran jednosoban stan na Voždovcu, u naselju Šumice, u Ljermontovoj ulici. Stan je uknjižen na 25 m² i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, starije ali uredno održavane zgrade. Stan je veoma svetao i funkcionalnog rasporeda, a zahvaljujući dobro organizovanom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji lep, svetao stan, okrenut ka zelenilu ( parku Šumice). Nalazi se na 2.spratu od osam u zgradi sa liftom. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojenog kuhinjskog dela, hodnika i kupatila. Besplatan parking ispred i iza zgrade. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Retka ponuda – struktura koja je uvek tražena na odličnoj lokaciji. U ponudi je svetla i funkcionalna garsonjera iz koje se pruža otvoren pogled na park Šumice. Nalazi se na idealnom drugom spratu u održavanoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Prostorije u stanu: prostran dnevno-trpezarijski....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 60.000 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2023.,

www.indomio.rs

Tržni centar Banjica, srce naselja, najprepoznatljivija tačka u kraju, mesto gde se trguje, posluje, razgledaju izlozi, ide na lekarsku kontrolu, tretira celulit, uramljuje slika ili pije kafa sa komšijom. Jedan od retkih tržnih centara građenih u tranzicionom periodu koji je održao....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 60.000 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera kod fakulteta Zaštite na radu.Stan 24 m2 nalazi se u stambenoj zgradi na drugom spratu sa grejanjem na struju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika,kupatila i male terase . Sama lokacija zgrade u kojoj se stan nalazi pogodna je za život jer su....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 95.000 €, 23,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Braće Jerković, Zaplanjska – Sunčana garsonjera 23m2 + podrum 20m2 Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera površine 23m2 u naselju Braće Jerković, u Zaplanjskoj ulici. Stan se nalazi na idealnom 2. spratu održavane zgrade od ukupno 4 sprata. Struktura: Hodnik, višenamenska soba,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 93.000 € na 88.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 88.000 €, 22,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 93.000 €
22.04.2026 - 88.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129858, II/VI, lift, uknjižen. Prodaja - CENTAR - Bul. Oslobodjenja, 22 m2, Erker gradnja, blizu Futoške pijace, II sprat, LIFT. Uknjizena 1/1. Prodaje se potpuno namestena. Čisto vlasnistvo, bez tereta i hipoteke. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-460 (od ukupno 461)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>