• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat uknjižen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs 2.sprat uknjižen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat uknjižen" pronađeno 450 nekretnina - prosečna cena 2.565 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, noviji, kompletno namešten jednoiposoban stan blizu Lidla i Mornarice na kraju Limana IV. Stan je useljen krajem 2019. godine, uknjižen, u privatnom vlasništvu 1/1. Nalazi se na drugom spratu u ulazu koji ima dva lifta. Grejanje je na gas po utrošku, troškovi su minimalni,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2-soban stan, 40,74m2, na 2.spratu. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje etažno, inverter klima. Zgrada ima interfon i sigurnosna vrata .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 168.000 €, 100,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan četvorosoban stan u samom centru grada, na 100 metara od pešačke zone. Stan ima lep raspored tako da je odlična investicija kako za život, tako za izdavanje, kao i za poslovni prostor. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 87m2, plus dve terase....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade je dostupno autobusko stajalište, a nadomak su mnogi marketi, pošta, opština, piljare, škola, vrtić Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 22.000 €, 25,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u centru, nalazi se u sastavu Tržnog centra na drugom spratu, površine 25m2.Sastoji se od prostorije za obavljanje delatnosti i toaleta.Ulaz u poslovni prostor je iz zajedničkog hodnika a ima i izlaz na veliku zajedničku terasu.Po podovima su keramičke pločice, stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 75m2(lođa), 2/4, CG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Vojvode Stepe kao jedna od glavnih saobraćajnica u gradu, spaja Autokomandu sa naseljem Kumodraž. Nepokretnost se nalazi u blizini farmaceutskog fakulteta i instituta Torlak, iznad naselja Stepa Stepanović. Ovaj kraj grada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.570 €, 43,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.indomio.rs

Perfektan dvoban stan koji lako može biti dvoiposoban. Uknjižen je . Nalazi se na drugom spratu, okrenut je na dvorišnu stranu sa puno zelenila i parking mesta. U neposrednoj blizini je škola, vrtić, igralište za decu, gradske linije za ceo grad, šetalište na Bulevaru Evrope i Cara....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 350.000 €, 443,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Za one koji si mogu priuštiti kvalitet, uređenost, komfor. Za odmor, život, posao, druženje i hedonizam. Za sreću cele porodice. Ako ste se pronašli u ovom kratkom opisu, onda obavezno pročitajte ovaj oglas do kraja. Lokacija Fruška gora – Čortanovci – potez Kraljev breg Na Fruškoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 280.000 €, 143,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

Zemun, Donji Grad - Glavna dupleks 4.5, uknjižen na 64m2, mereno 142,5m2, 2/2, EG, telefon, klima, interfon, parking Stan poseduje: ulazni hodnik, dnevni boravak, tri spavaće sobe (dve veće i jedna manja), kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i ostavu. U samom centru Zemuna prodaje se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 187.000 €, 79,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična stana u novoizgradjenoj zgradi na Margeru. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade. Stan je površine 79m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, degažmana, kupatila, toaleta i terase. Grejanje u stanu je etažno,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 109.180 €, 53,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lep, svetao, funkcionalan dvoiposoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla, na 2. spratu novije stambene zgrade sa liftom. Grejanje je na gas, tako da se plaća samo tokom sezone. Stan poseduje terasu i ulično je orijentisan. Uknjižen je i bez tereta. U ceni je i ugradna kuhinja, a moguća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam predstavi izuzetan stan na atraktivnoj lokaciji Voždovac – Šumice. Stan se nalazi u veoma kvalitetnoj i odlično održavanoj zgradi sa liftom, u mirnom delu naselja okruženom zelenilom, sa direktnim pogledom na park Šumice, što pruža prijatan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.000 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126741, II/IV, lift, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju odličan namešten trosoban stan na Telepu u Prešernovoj ulici na drugom spratu sa liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila,, terase sa ostavom, zaseban toalet i hodnik.....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 109.000 €, 25,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan, 25m2, na 2. spratu, u Ljermontovoj. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 229,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 162 m2, na drugom spratu, u urbanoj vili u ulici Ćirila i Metodija na Telepu. Ukupna površina stana je 229 m2 (dve terase od 30m2 I 37m2 nisu ušle u korisnu površinu stana). Stan je na dva nivoa, bez kosina, dvostrano orijentisan. Prodaje se kompletno namešten.....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski prostor površine oko 50m2, pa je moguće proširiti stan. Stan je uknjizen, moguca je kupovina putem stambenog kredita. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 151.200 €, 54,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac, Danijelova ulica. Dvoiposoban stan, površine 54m² na drugom spratu u novogradnji. Grejanje je etažno, na struju. Stan je uknjižen na fizičko lice, nema povrata PDV-a. Rok završetka radova je početak avgusta. Samo za keš kupce. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 8.000 €, 522,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji, u centru Novog Sada, sredina Bulevara oslobođenja, izdaje se ceo objekat ili deo objekta, dugoročno. Zgrada je moderno građena, sa velikim staklenim površinama. Pogodna je za bilo koju vrstu poslovanja, a idealna za kancelarije, zdravstvene i obrazovne ustanove,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 96.820 €, 39,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan uknjižen dvosoban stan u novoj zgradi u kompleksu sa više zgrada. Izuzetan raspored sa puno svetlosti i idealna pozicija na drugom spratu. Stan ima svoje parking mesto. U ceni ostaje komplet kuhinja, klima, komplet spavaća soba, plakar u hodniku, sve kvalitetne izrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 162.225 €, 75,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.indomio.rs

41680, 063 547 298 Branka, Trosoban stan odličnog rasporeda, drugi sprat , terasa i lift.Stan je uknjižen a postoji mogućnost kupovine parkirnog mesta u dvorištu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 64,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo troiposoban stan u mirnom delu grada,na Novom Naselju,stan se nalazi na drugom spratu novije zgrade,sa dve terase,dve manje sobe i spavacom sobom,wc odvojen od kupatila,manja ostava takodje u stanu,u stanu bi ostala ugradna kuhinja,zgrada ima video nadzor,uknjizen,pa je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 69.900 €, 28,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetna prilika! Odličan stan u novijoj zgradi. Nalazi se na drugom spratu, ima lift, svetao. Nema ulaganja, odmah useljivo! Uknjižen 1/1, moguća kupovina putem stambenog kredita. Lokacija je odlična, mirna, široka ulica sa dosta parkinga ispred zgrade. Gledanje stana moguće, uz....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 72.100 € na 71.100 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 71.100 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 72.100 €
16.03.2026 - 73.100 €
01.04.2026 - 72.100 €
17.05.2026 - 71.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo na Podbari Uknjižen Jednoiposoban stan 29 m2 na Top Lokaciji stan se nalazi na drugom spratu u zgradi bez Lifta, komplet je Renoviran i Odmah Useljiv. Može kupovina preko Stambenog Kredita. grejanje je na struju više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep poslovni prostor kod crkve Svetog Luke. Nalazi se na 2. spratu stambeno-poslovne zgrade koja poseduje lift. Prostor je uknjižene površine 798m2 i sastoji se od ulaznoh dela, dve odvojene prostorije, čajne kuhinje, toaleta i terase. lokaciji. Grejanje je centralno, a....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 315.000 €, 163,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran petosoban, potpuno namešten stan u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u blizini glavne opštine i SUP-a, a ipak smešten u mirnom okruženju. Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne stambene zgrade bez lifta. **Osnovne karakteristike:** * ukupna površina: 163....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 93.000 € na 88.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 88.000 €, 22,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 93.000 €
22.04.2026 - 88.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129858, II/VI, lift, uknjižen. Prodaja - CENTAR - Bul. Oslobodjenja, 22 m2, Erker gradnja, blizu Futoške pijace, II sprat, LIFT. Uknjizena 1/1. Prodaje se potpuno namestena. Čisto vlasnistvo, bez tereta i hipoteke. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.700 €, 39,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju, uknjižen, dvoiposoban dupleks na Telepu. Stan ima 39m2 grejne površine plus terasa od 7m2. Nalazi se na drugom spratu (nije poslednji, iznad su još dva stana) u maloj zgradi sa 13 stanova. Na donjoj etaži nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i terasom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 414.000 €, 90,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan 3.0 stan (90m2, lodja, 2 francuska balkona) na 2. spratu. Stan je na prestiznoj lokaciji, izuzetno funkcionalan, svetao. Uknjizen. Prikaz na mapi je informativnog karaktera. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 417.000 €, 84,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen trosoban stan površine 87m2 merene površine 95m2 u ulici Kosovskoj u srcu Beograda, na nekoliko stotina metara Skupštine, osnovne škole, nekoliko trgovinskih lanaca, stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade koja poseduje lift. Stan je potpuno renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 340.000 €, 136,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov šestosoban dupleks stan bez kosina, 136 m2, na drugom spratu urbane vile na Telepu. Stan je uknjižen i odmah useljiv. Strukturu stana na prvom nivou čine ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe , kupatilo i 3 terase. Na drugi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 690.000 €, 264,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 5.0, 264m2, 3 mokra čvora, 4 terase, CG, garaža i parking mesto u ceni. Prelep lux stan na Banovom brdu u Žarkovačkoj ulici. Stan se sastoji od podruma, prizemlja, prvog sprata, drugog sprata i potkrovlja. Na prizemlju su veliki ulazni hodnik sa plakarima i prostorijom za....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 165.000 € na 163.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 163.000 €, 75,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €
17.05.2026 - 163.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja, u mirnom okruženju a blizu svih bitnih gradskih sadržaja, atraktivna ponuda na prestižnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 247.500 €, 99,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 99m2(terasa), 2/2, EG, bazen, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, parking Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica Vojvode Stepe i Bulevara Oslobođenja je novije naselje građeno u poslednjih dvadeset godina u poleđini Farmaceutskog fakulteta. Kraj karakterističan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 116.390 €, 75,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

40936, 063 555 832 Zoran, Uknjižen trosoban,komforan,odličnog rasporeda ,lux renoviran stan u blizini Železničke stanice. Odvojena kuhinja sa trpezarijom,ostava uz kuhinju. Uknjižen na 75 m2, a 6 m2 terase nije ušlo u kvadraturu. Drugi sprat,lift,terasa, u prizemlju dve biciklane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižen, namešten stan, 4.0, eg-gas, 2/2, dve terase, parking. Uknjižen nov 4.0 soban stan na 2 spratu. Sastoji se od dnevne sobe sa izdvojenom kuhinjom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i dve terase. Stan ima pripadajuće parking mesto kao i podrum-ostavu. Dvostrano je orijentisan sever-jug....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.000 €, 37,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - Vojvode Vlahovića 1.5, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, telefon, interfon U ponudi odličan i funkcionalan jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade novije gradnje. Zgrada je uredna i održavana, na dobroj poziciji. Izuzetno svetao stan, dvostrane orijentacije sa terasom. Prostorije:....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 137.000 € na 135.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 137.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep, dvosoban stan na drugom spratu od četiri, u zgradi iz 2022. godine, u Bukovačkoj ulici, na Ledinama. Stan je dvostrano orijentisan istok-zapad, vrlo svetao i sunčan. Useljen je 2022. godine, prvi vlasnik, uknjižen. Zgrada poseduje lift, parking koji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.000 €, 97,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u kući na odličnoj lokaciji na Panteleju. Stan je po strukturi trosoban, površine 97 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve odvojene sobe, kupatila i dve velike terase. Stan se nalazi na drugom spratu u kući kvalitetne gradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 245.000 €, 67,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno kvalitetan i moderno opremljen dvoiposoban stan površine 67 m², smešten na drugom spratu savremene zgrade iz 2023. godine, u mirnom i lepo uređenom delu Detelinare, u ulici Tarasa Ševčenka. Stan odiše elegancijom, funkcionalnošću i pažljivo biranim detaljima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 104,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo, odlican salonac na Starom Gradu, u odrzavanoj zgradi, sa renoviranom fasadom, stepenistem i novim ugradjenim liftom. Ovaj odlican stan dvostrano je orijentisan, na idealnom drugom spratu, vrlo svetao i skladne strukture. Sa tri izuzetno prostrane....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.000 €, 66,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2023.,

www.indomio.rs

Očuvan stan, centar, uknjižen, drugi sprat, stara gradnja, grejanje na gas, miran deo grada, idealno za odmor, cena 1300 evra po kvadratu. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 450)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>