• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat prizemlje zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat prizemlje zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat prizemlje zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat prizemlje zadnjih 14 dana" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 2.044 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, 1.150.000 €, 237,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u centru Beograd, u neposrednoj blizini Trg Slavija, prodaje se reprezentativna kuća ukupne površine 273 m, idealna za poslovni prostor, ordinaciju, kancelarije ili kombinovanu poslovno-stambenu namenu. Nekretnina je godinama korišćena za poslovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 75.000 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan koji nije samo adresa, ve�� mesto gde se stvaraju uspomene. Sme��ten u srcu Le��tana(5 minuta do autoputa), ovaj stan od 49 m2 na drugom spratu nudi toplinu koju samo pravi porodi��ni kutak mo��e da pru��i. Zamislite jutarnju kafu na terasi, dok kroz prozor posmatrate....

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 520.000 €, 520,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Žikina, pr+I+II+ptk, eg, uknjižena-Kuća izuzetno kvalitetne gradnje iz 2009 godine. Ugovorna površina je 237m2. Ukupna površina oko 520m2 na 7,2 ara placa. Ograđen plac sa elektro kapijom. Idealno za život više porodica ili da se nastavi poslovanje - starački dom - kao što je i opremljena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat prizemlje zadnjih 14 dana'
950 €
8.000 €
390.000 €
  Kuća, NIŠ, 440.000 €, 480,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji sa prelepim pogledom na grad. Kuća se nalazi na Kalač brdu, u neposrednoj blizini hotela Tami Residense. Kuća se sastoj od 4 etaže, nalazi se na placu od 404 m2. U prizemlju se nalaze dve garaže, ulazni deo kuće sa podrumom i kupatilom. Sprat se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 234.273 €, 86,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedinstvena kuća sa bazenom i wellness sadržajem omdah posle Avale u najlepšem delu naselja Zuce. Ušuškana u zelenilu i privatnosti, ova nekretnina predstavlja idealan spoj prirode, komfora i investicionog potencijala. Kuća se prostire na tri nivoa, ukupne površine 151....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 180.000 €, 51,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan dvoiposoban stan na 2. spratu – Banovo Brdo Prodaje se dvoiposoban stan na drugom spratu kvalitetne stambene zgrade. Stan se nalazi u mirnom delu naselja. Funkcionalan raspored obuhvata odvojenu kuhinju, dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i zastakljenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredna investicija-prodaje se vertikala zgrade. Stan od 72m2 2 u mirnoj ulici Profesorske Kolonije. Prostor je adaptibilan . Stan je moderno opremljen i funkcionalan. Sastoji se od ulaznog dela sa hodnikom i kupatilom u prizemlju, kuhinje sa trpezarijom i velike dnevne sobe sa....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 353,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na samo par kilometara od centra Kragujevca, prodaje se izuzetno lepa i poptuno sredjena porodična kuća na placu od 1446 m2. Kuću čine prizemlje, dva sprata i potkrovlje pri čemu svaka etaža ima drugačiju strukturu. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje,trpezarije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet gradnje: Zidovi od bloka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79,21 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 290.000 € na 278.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MALI MOKRI LUG, 278.000 €, 270,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 290.000 €
15.05.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća, prostrana, kvalitetne gradnje sa dva garažna mesta u prizemlju kuće, koja je smeštena u lepo održavanom dvorištu, punom zelenila. Kuća je uknjižena na 172m2 a zapravo je osnova objekta 9x10 m u tri etaže, sastoji se od prizemlja, prvog, drugog sprata i tavanskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79, 21m, NOVOGRADNJA LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>