• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat polunamešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat polunamešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat polunamešten

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat polunamešten" pronađeno 35 nekretnina - prosečna cena 1.131 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 206.000 €, 72,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep, svetao i funkcionalan dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji, u jednom od najprijatnijih delova Novog Sada. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade od 5 spratova, u mirnom okruženju punom zelenila, idealnom za porodični život. Osnovne karakteristike: Površina: 63....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.300 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dorćol, Gospodar Jevremova - renoviran dvoiposoban stan u srcu gradaIzdaje se kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 78 m2, smešten u jednoj od najtraženijih ulica u centru Beograda - Gospodar Jevremovoj, u neposrednoj blizini Muzeja Vuka i Dositeja.Stan se nalazi na 2. spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 1.100 €, 143,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 6070 NS – 5-soban, 143m2, novogradnja –premium kvalitet centar, Vase Stajića. za stanovanje ili POSLOVNI PROSTOR . 4.sprat 2 kupatila Novo, lux polunamešten stan (kuhinja). Optički internet PET FRIENDLY Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 1100 e + depozit Opciono - doplata....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat polunamešten'
87.000 €
310.000 €
91.000 €
 
+1%

Promena cene sa 126.180 € na 127.205 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 127.205 €, 47,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.08.2024 - 147.290 €
08.11.2024 - 120.510 €
24.03.2025 - 122.570 €
18.07.2025 - 120.510 €
10.10.2025 - 123.600 €
26.10.2025 - 126.180 €
05.04.2026 - 127.205 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan stan, polunamešten na drugom spratu sa liftom, sa terasom koja je zatvorena PVC stolarijom. Nalazi se u blizini Lidla i Železniče stanice. Uknjižen, moguća kupovima putem stambenog kredita. U dvorištu se nalazi parking za stanare. Postoji mogućnost kupovine garaže....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 126,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno komforan duplex na odličnoj lokaciji, poseduje pet spavaćih soba, veoma pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Stan se izdaje polunamešten. Uz stan se izdaje i parking mesto koje je uračunato u cenu. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, polunamešten jednoiposoban stan u blizini centra i Gradske kuće. Stan se nalazi na 2. spratu u novogradnji sa liftom. Stan je površine 50m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izdvojenom trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN TROSOBAN STAN – NASELJE STEPA STEPANOVIĆ Prodaje se prostran, osvetljen i izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 84 m², smešten u jednom od najtraženijih porodičnih naselja u Beogradu. Stan se nalazi na idealnom drugom spratu održavane zgrade sa liftom (izgradnja 2013.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 132.000 €, 66,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevo, Mirijevski bulevar, ul. Roda, BP Mol, Univer U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetan nov, trosoban stan, 66m2, na 2. spratu od 3, u novoj savremenoj gradnji. Uredan ulaz. Uz stan pripadajuce parking mesto odmah ispred ulaza. Odlicna lokacija sa punom infrastrukturom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 70 m2 Novo Naselje ul. Seljačkih Buna, trosoban polunamešten stan , 2 sprat od 4, cg, ugrađeni kuhinjski elementi,USELJIV – CENA mesečno 350 Evra + 350 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, Novo Naselje Seljačkih Buna 70 m2 - 350 Evra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 420 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov polunamešten trosoban stan u centru u blizini Crvenog pevca. Nalazi se na 2. spratu stambene zgrade sa liftom. Površina stana je 69 kvadrata. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa opremljenom kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, odvojenog wc-a....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 390 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor Sajmištu površine 52 m². Stan je polunamešten i odmah useljiv, što ga čini praktičnim izborom za brzo useljenje. Struktura stana je 2.5, a nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno pet spratova. U stanu su već postavljeni kuhinjski elementi i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 3.200 €, 181,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Kod Zelenog venca u Brankovoj ulici izdaje se u poslovnoj zgradi prostor od 181m2 pozicioniran je,na drugom spratu, ima 5 kancelarija, veliku terasu sa pogledom na grad, polunamešten, sa svom infrastrukturom, Internetom, 2 mokra čvora, opremljenom čajnom kuhinjom, izuzetno svetao.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 310.000 €, 89,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi – prostran, funkcionalan i izuzetno svetao četvorosoban stan površine 89m², idealan za udoban porodičan život. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa pet spratova i odlikuje ga promišljeno organizovan raspored koji omogućava maksimalno iskorišćenje prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 339.900 €, 101,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, nov, polunamešten 4.0 stan na Salajci, opremljen najnovijim nameštejem i tehnikom, tako da je sve pod garancijom. Nalazi se na drugom spratu nove zgrade koja ima lift i koja je odlično izolovana od buke. Na samo par minuta do centra. Ovaj odličan stan se sastoji....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 133.488 € na 126.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 126.000 €, 46,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 133.488 €
10.04.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – 46m² | Renoviran, uknjižen, odlična lokacija Osnovne informacije Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 46 m² Sprat: II sprat Stanje: Starija gradnja (kvalitetno renoviran) Grejanje: Gradsko Uknjiženje: Uknjižen Kupovina na kredit: Moguća Dodatne pogodnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

POLUNAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA SEVERNOM TELEPU, SA GARAŽNIM MESTOM---Agencijska šifra 9112191.Nov stan koji se nalazi u mirnoj ulici na Severnom Telepu na 2.spratu u zgradi sa liftom. U cenu je uračunato i garažno mesto. Stan je opremljen sa kuhinjskim elementima i uređajima.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 260 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 55m2 na 4.Julu. Stan je na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan ima ulaz, kuhinju, dnevnu sobu sa trpezarijom i terasom spavaću sobu i kupatilo. Stan je polunamešten, opremljena je kuhinja, u sobi je plakar, i veš mašina u kupatilu. Okrečen je i....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 120.000 €, 114,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, TROSOBAN, RENOVIRAN STAN U STROGOM CENTRU PANČEVA, POLUNAMEŠTEN, POVOLJNO NA PRODAJU! RETKO! Kontakt: +381668091211 Cena: 120.000 € Lokacija: Strogi centar Pančeva Površina: 114 m2 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom;....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 84.000 €, 60,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i polunamešten stan smešten na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je istočno orijentisan, što mu obezbeđuje prijatnu prirodnu svetlost. Raspored prostorija je veoma praktičan i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, prostrane spavaće....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.100 € na 990 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 990 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 1.100 €
27.03.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, prostran i polunamesten stan površine 115 m², smešten u samom srcu Vračara, u mirnoj i prestižnoj Golsvordijevoj ulici. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade i predstavlja idealan izbor za porodice, parove ili sve koji žele komforan život u jednom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.490 €, 46,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je odličan dvosoban porodični stan površine 46m2 na Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu starije kvalitetne gradnje u mirnom i zelenilom okruženom delu naselja, što ga čini idealnim za porodični život, ali i kao sigurnu investiciju. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Kalenić pijaca | Trosoban stan, 82 m2, terasa, garaža (opciono) U ponudi je kvalitetan i funkcionalan trosoban stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu - u neposrednoj blizini Kalenić pijace, na uglu ulica Baba Višnjine i Kursuline. Stan se nalazi na 2. spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 500 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se miran stan u Brankovoj ulici – prednost poslovna namena Izdaje se prijatan stan površine merene 35 m², smešten na drugom spratu zgrade sa liftom, u Brankovoj ulici. Iako se nalazi u samom centru grada, stan je orijentisan ka dvorištu zgrade, te je izuzetno miran i bez buke....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 224.000 €, 80,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan 72 m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta u ulici Episkopa Visariona, Podbara. Dve terase ukupne površine 8m2 ne ulaze u korisnu površinu stana. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN KOD SAJMA---Agencijska šifra: 9112694. Izdaje se prostran, polunamešten dvosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom blizu Sajma. Stan će biti u potpunosti ispražnjen i useljiv od 1.6.2026. Samo kuhinjski elementi će ostati u stanu.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 126.000 € na 117.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 117.000 €, 47,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 120.000 €
30.01.2026 - 129.600 €
27.03.2026 - 117.000 €
29.03.2026 - 126.000 €
03.04.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan, Novi Sad, Detelinara Agencija Gold nekretnine Vam predstavlja, dvosoban stan- Novi Sad, Detelinara Prodajemo uknjižen funkcionalan dvosoban stan površine 47 m², na drugom spratu. Zgrada se nalazi u mirnom delu, okruženom zelenilom, idealno za porodični život. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.790 €, 40,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- nov, polunamešten stan na prodaju - neposredna blizina kružnog toka kod Bulevara Evrope (700m) - 40m2, 2. sprat od 3. - visok kvalitet gradnje, poznat investitor - komforno garažno mesto uz doplatu, cena 20.000Eur Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450 €
29.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Polunamešten dvosoban stan, Podbara---Agencijska šifra: 9108734Nov, polunamešten dvosoban stan koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade locirane u ulici FIlipa Višnjića. Odmah useljiv. Pogodan je kako za stanovanje, tako i za poslovnu delatnost. Mogućnost doplate za garažno mesto....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 3.800 € na 3.600 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 3.600 €, 181,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 3.800 €
08.04.2026 - 3.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Kod Zelenog venca u Brankovoj ulici izdaje se u poslovnoj zgradi prostor od 210m2 pozicioniran je na drugom spratu, 5 kancelarija, velikom terasom sa pogledom na grad, polunamešten, sa svom infrastrukturom, Internetom, 2 mokra čvora, opremljenom čajnom kuhinjom i trpezarijom, etažno....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 400 € na 450 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BISTRICA, 450 €, 50,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 400 €
17.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA BULEVARU OSLOBOĐENJA ZA POSLOVNI PROSTOR---Agencijska šifra: 9108185.Izdaje se komforan dvosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Oslobođenja namešten kao poslovni prostor. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

POLUNAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN U SAJAM CORNERU---Agencijska šifra: 9112429.Izdaje se jednoiposoban stan od 40m2, bez nameštaja prikazanog na slikama. Nalazi se na 2. spratu zgrade sa liftom, Sajam Corner.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Beograd na vodiIzdaje se potpuno nov, polunamešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na drugom spratu zgrade Metropolitan, sa delimičnim pogledom na centar grada i reku. Zgrada se nalazi u atraktivnoj oblasti Beograda na vodi, u blizini promenade,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 9112645.Izdaje se dvosoban polunamešten stan, koji se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom na Novom Naselju.Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od....