• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat namešten barem 50 m2 Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat namešten barem 50 m2 Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat namešten barem 50 m2 Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat namešten barem 50 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.000 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Nova gradnja stan 49.6 m2 u kompleksu turističkog objekta FOREST PRESTIGE Brestova b.b. KO Čajetina, naselje 25. Maj, dvosoban drugi sprat sređen po standardima i kategorizovan kao objekat sa 4 kreveta 3 zvezdice. Opremljen svaka soba televizor, ugradni plakari u svakoj sobi i hodniku,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116476, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban, dvorišno orjentisan, stan na Novoj Detelinari, smešten na 2. spratu novije zgrade. Stan ima površinu od 50m² i idealan je za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 520 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep i komforan dvosoban stan u novoj zgradi sa liftom, na drugom spratu, u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Aleksandra, Djerma i Presevske.Stan je potpuno opremljen svim novim stvarima i uređajima potrebnim za udoban život i boravak. Raspored stanovanja uključuje ulazni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 440 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namesten stan u Bloku 29 na Novom Beogradu. Stan se nalazi u zgradi sa liftom na drugom spratu od sedam. Sastoji se od antrea ( zajednicki za dva stana), dnevne sobe, spavace sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila i zastakljenje lodje. Stan je kompletno namesten i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, namešten stan jednoiposobne strukture, na drugom spratu stambene zgrade, sa dva lifrta, u novom delu naselja Pantelej. Nalazi se u ulici Milovana Krstića. Ispred same zgrade je parkić za decu. Uz stan dolazi i obeleženo parkirno mesto. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, dvosoban stan na drugom spratu u zgradi sa liftom u naselju Lesnina. Stanu pripada i parking mesto u dvorištu zgrade. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje spojene sa trpezarijom i dnevnom sobom iz koje se izlazi na terasu, spavaće sobe i kupatila. Namešten je novim nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na 2. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za parove, zaposlene osobe ili manje porodice. Posebna prednost su niski mesečni troškovi, koji u zimskom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 150 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 50 m2 na DOBROJ LOKACIJI Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta,dvorišne orijentacije,komplet je opremljen, svetao je i funkcionalan nema Terasu. Grejanje je centralno gradskoZakupnina iznosi 150 e po Radniku sa svim....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 139.000 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dvosoban stan na drugom spratu zgrade na Bulevaru Evrope., u neposrednoj blizini Hotela Sheraton. Stan se prodaje kompletno namešten. Uknjižen je 1/1 i izdat u zakup na duži period po ceni od 430eura mesečno, uz mogućnost da podstanari ostanu. .

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 800 € na 1.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
17.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan za izdavanje - Pajsijeva, BeogradIzdaje se potpuno namešten dvosoban stan površine 50 m2 u Pajsijevoj ulici, u samom centru Beograda. Stan se nalazi na 2. spratu novije zgrade i nudi izuzetnu lokaciju u neposrednoj blizini Terazija, hotela Moskva i glavne pešačke ulice....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat namešten barem 50 m2 (316)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>