• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat luksuzan do 80 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat luksuzan do 80 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat luksuzan do 80 m2 što manji

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat luksuzan do 80 m2 što manji" pronađeno 146 nekretnina - prosečna cena 1.608 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 75000 eura
    • do 94000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 948 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kluz, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 39 m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 73 m2. Karakteristike:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 320 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera od 25m2 u mirnoj ulici na Podbari. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je odmah useljiv. Nije pet frendly. Cena je 320€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 360 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

LUX Garsonjera sa PARKING mestom – Telep (blizina Bulevara patrijarha Pavla) Izdaje se moderno opremljena, LUX sređena garsonjera površine 28m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji na Telepu, u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. Osnovne karakteristike: Površina: 28m2 Spratnost:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat luksuzan do 80 m2 što manji'
116.390 €
450 €
350 €
  Stan, NOVI SAD, 101.500 €, 29,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1301 NS PRO – Garsonjera, 29m2, lux, prodaja sa kompletnim nameštajem Grbavica Ulica Danila Kiša 2.sprat Useljiva odmah! Jedinstven enterijer, kvalietan inventar. Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti: 101.500e Agencijska provizija 2% od konačne dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan apartman u Durlanu, preko puta Niteksa. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi novije gradnje. Stan je kompletno renoviran jula 2023, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina apartmana je 30 m2. Sastoji se od višenamenske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 37 m2, smešten na 2. spratu moderne novogradnje sa liftom, u ulici Radoja Dakića, u blizini naselja Zelena avenija u Zemunu.Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma svetao i prijatan za boravak. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican stan u centru,povrsine 37m2,2 sprat,gas, lift,terasa. Staj je idealan kako stanovanje,tako i ta rentiranje,kozmeticki sqlon,ordinaciju,kancelariju,agenciju. Stan je luksuzno opremljen. Cena 80000 eura .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Dorćol - Kapetan Mišina 1.0, 38m2, CG, klima, lift, 2/5, telefon, interfon Izdaje se luksuzno opremljen jednosoban stan površine 38m2, smešten na drugom spratu uredne i mirne zgrade u samom centru grada. Idealna lokacija za one koji žele da žive u urbanoj sredini, na korak....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 142.500 €, 38,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118534, II/IV, klima, terasa, parking, stambena zgrada. Prodaje se LUX stan, 38m2, u kompleksu PARK NOVI. Stan je jednoiposoban, grejanje je po utrošku. Dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, hodnik, kupatilo, terasa. Roletne su na dugme, poseduje mašinu za sudove, mašinu....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.800 €, 38,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! Direktno od investitora. Stanovi se prodaju bez agencijske provizije za kupca. U ponudi je stan u izgradnji u luksuznom kompleksu, u centru Stare Pazove u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Zgrade su izgrađene od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan lux stan u prestižnoj Palati Komenski, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Zgrada je diskretno pozicionirana, pruža potpuni mir i privatnost, a nalazi se u samom centru grada, na korak od svih važnih sadržaja. Stan je nov, moderno i luksuzno namešten, dvorišno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra Vrnjačke Banje, predstavlja idealan izbor za udoban život ili investiciju. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno četiri, u objektu koji je u fazi izgradnje. Površine je 39 m² i po strukturi je 1.5, što omogućava....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 700 €
26.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i luksuzno opremljen stan površine 40 m2, smešten na drugom spratu kvalitetne novogradnje sa liftom, na Crvenom krstu.garaza Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, moderno opremljenog kupatila i terase. Prostor je izuzetno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za one koji žele pravi osećaj planine, apartman je idealna prilika, kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Kompletno opremljen veoma....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 700 €
17.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen dvosoban stan za izdavanje - Vračar, Crveni krst, 40 m2Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten na drugom spratu novogradnje sa ukupno četiri sprata, na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u naselju Crveni krst. Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 700 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan, lux, II sprat, kod Fontane u ulici Narodnih heroja. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.116 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, jednoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na 2.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 41,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA LUKSUZAN STAN 41m U KAPIJAMA ZLATIBORA U ponudi je nov, luksuzan stan od 41m, smešten na drugom spratu ekskluzivnog kompleksa Kapije Zlatibora, koji se nalazi u jednom od najatraktivnijih delova Zlatibora. Savršen spoj elegancije, komfora i kvaliteta Opis nekretnine: Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 124.737 €, 42,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su 3 luksuzna stana na drugom spratu novoizgrađenog kompleksa. Kompleks se sastoji od dve elegantne lamele – ulične lamele prepoznatljive po modernoj fasadi i reprezentativnom pristupu i dvorišne lamele osmišljene da pruži mir, privatnost i pogled ka zelenilu. Ukupno, projekat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, namešten jednoiposoban stan, odmah useljiv. Nalazi se na drugom spratu zgrade koja ima dva lifta. Ispred zgrade je veliki parking koji nije zoniran. U neposrednoj blizini je Zemunski kej. Odlična saobraćajna povezanost sa gradom. Prostorije: hodnik, dnevna soba....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.500 €, 43,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredan, potpuno nov i luksuzan apartman u vili "Montagna", dvosobne strukture, na najlepšoj poziciji Zlatibora. U neposrednoj blizini hotela "Mona" i na 200m do jezera i centra Zlatibora. Izuzetna pozicija, nadohvat svih komercijalno-uslužnih sadržaja, restorana, kafeterija, brze....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 43,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, Tić polje - luksuzan apartman u apart-hotelu, 43 m2 Na prodaju luksuzan apartman u jednom od najlepših delova Zlatibora, u mirnom okruženju prirode, na svega 1,5 km od centra. Apartman se nalazi u okviru prestižnog kompleksa koji poseduje otvoreni bazen, SPA centar, restoran....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 91.000 €, 44,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodajem LUX apartman od 44m2 na Divčibarama, uknjižen, ulica Valjevska , u blizini je Maxi market. Zgrada je pored glavnog puta, od centra udaljena 800 m. Nalazi se na drugom spratu od četiri, u novoj stambenoj zgradi, useljenoj septembra 2022. Poseduje dve spavaće sobe, kuhinju....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 105.000 €, 44,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U pitanju je novogradnja koja se nalazi u samom centru Zlatibora, površine 44m2 na drugom spratu, sa pripadajućim parking mestom. Stan se sastoji od fizički odvojene spavaće sobe, kompletno opremljen za izdavanje. Tarketov parket, PVC stolarija, terasa, grejanje je na struju. Lux....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje luksuznog jednoiposobnog stana novogradnja neuseljavan Lekino BrdoIzdaje se luksuzan jednoiposoban stan u novogradnji na Lekinom Brdu u odlicnoj i mirnoj gradskoj zoni. Stan je potpuno nov i neuseljavan, sto znaci da ce buduci zakupci biti prvi stanari.Stan ima povrsinu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 850 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN DVOSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM U RADNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9112596. Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan na 2. spratu nove zgrade sa liftom, u radničkoj ulici. U cenu zakupa uračunato garažno mesto u suterenu zgrade.Stan je useljiv odmah.Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Za ljubitelje Dorćola i života u starom delu grada, nadomak Kalemegdana i reka, izdajemo odličan, lux renoviran stan, opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se na 2.spratu u zgradi sa liftom, interfonom i video nadzorom. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 850 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131686, II/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Lux stan u pored SPENS-a, na 2 spratu sa fizičkim obezbeđenjem 24 h i garažnim mestom koje je obezbeđeno video nadzorom 24 h iz garaže se ide direktno na sprat gde se nalazi stan.Stan je kompletno opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 45 m2 GRBAVICA ul.Braće Ribnikar - LUX dvosoban namešten stan, 2 sprat od 6, terasa, cg, vm, tv, klima, USELJIV CENA mesečno 550 Evra + 550 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 GRBAVICA ul. Braće Ribnikar 45m2 - 550 Evra lux IZ 45653....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 183.800 €, 46,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI NA CRVENOM KRSTU Cena kvadrata: 4000€ + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam predstavi luksuzno opremljen dvosoban stan u blizini parka Šumice! U ponudi je kompletno namešten stan površine 46 m², smešten na 2. spratu manje, uredne trospratne zgrade bez lifta. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 171.770 €, 46,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZNI STAN U CENTRU, sa PDV-om---Agencijska šifra: 1007833.U ponudi je moderan dvosoban stan (46 m2) u izgradnji, smešten u samom centru Novog Sada, u mirnoj i urbanoj zoni. Stan se nalazi na drugom spratu, sa pažljivo osmišljenim rasporedom i obiljem prirodne svetlosti. Zgrada....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 105.000 €, 46,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji koja savršeno spaja lepotu prirode i udobnost urbanog života. Udaljen samo 100 metara od početne stanice Gold Gondole, najduže panoramske gondole na svetu. Odlican, lux opremljen, uknjižen stan od 46 m², smešten na drugom spratu kvalitetne....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 73.600 €, 46,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! Direktno od investitora. Stanovi se prodaju bez agencijske provizije za kupca. U ponudi je stan u izgradnji u luksuznom kompleksu, u centru Stare Pazove, u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Zgrade su izgrađene od....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 101.000 €, 47,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Zlatibor - 2 minuta od centra | LUX 2.5 stan, 47 m2, spa sadržaji Na prodaju izuzetno kvalitetan stan na Zlatiboru, udaljen svega 2 minuta od centra, u mirnom i uređenom okruženju sa puno zelenila i četinara. Stan ima 47 m2 i odlikuje ga vrhunska gradnja....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.804 €, 48,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam neverovatnu priliku da postanete deo ekskluzivne zajednice koja će uživati u luksuzu i udobnosti modernog kompleksa u izgradnji, koji se prostire na 75 ari placa, i nalazi na samo 700m od pijace, pružajući savršen balans između urbanog i luksuznog života u mirnom....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, lux, jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, na Panteleju, kod Pantelejske crkve. Nalazi se na drugom spratu u novoj stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina....