• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat klima barem 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs 2.sprat klima barem 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat klima barem 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat klima barem 60 m2" pronađeno 266 nekretnina - prosečna cena 1.429 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 73000 eura
    • do 91000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 916 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 685.000 €, 685,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

Centar - Stambeno-poslovna zgrada porvršine 684,88m2. Sastoji se iz dve etaže; U prvoj etaži se nalazi stambeni deo ukupne površine 293,05m2 (u prizemlju 178,47m2, a na spratu 114,58m2); u drugoj etaži se nalazi poslovni prostor ukupne površine 387,82m2 (u prizemlju 37,04m2, prvi....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 3.500 €, 350,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, poslovno-stambeni objekat ukupne površine 350 m², smešten u mirnom i atraktivnom delu Petrovaradina – Stari Majur, u neposrednoj blizini Preradovićeve ulice i Petrovaradinske tvrđave. Objekat se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1,5 km od centra Novog Sada,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 3.500 €, 305,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan poslovni prostor u centru grada u neposrednoj blizini pešačke zone. Poslovni prostor je površine 305m2 i sastoji se iz četiri nivoa: podruma, prizemlja i dva sprata. Podrum je površine 55m2 i sastoji se od dve prostorije, hodnika i toaleta. Prizemlje je površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 648.900 €, 221,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam prodaju petosobnog stana etažirane površine 221m2. Nalazi se na drugom spratu. Lift ide direktno do stana. Dvostrano orjentisan. Prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom površine 71m2, master spavaća soba površine 28m2, tri spavaće sobe, kupatilo i toalet.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 252,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u mirnom delu Mirijeva, funkcioniše kao kuća u nizu. Nalazi se u mirnom delu u blizini okretnice, škola, vrtića. Na prvom nivou se nalazi prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu i dvorište. Prvi sprat se sastoji od prostrane sobe koja izlazi na terasu,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 459.000 €, 460,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Vila lux - Barajevo Za ljubitelje života van grada, uz puni komfor i luksuz, ekskluzivno izdvajamo iz ponude izuzetnu kuću vrhunskog kvaliteta, sagrađenu za lične potrebe 2017.g. Na izuzetnoj lokaciji, na samo 15 minuta minuta vožnje od Banovog brda i 5 minuta od Ibarske magistrale,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 290.000 €, 330,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Hotela Tami, na 15 minuta do samog centra grada, sa prelepim pogledom na grad. Kuća se sastoji od prizemlja, dva sprata i potkrovlja sa velikom terasom. U sastavu prizemlja su dve garaže sa kotlarnicom, sprat je u funkciji četvorosobnog stana,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 8.000 €, 1200,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je reprezentativna poslovna zgrada savremene gradnje, idealna za kompanije koje traže funkcionalan, fleskibilan i lako organizovan radni prostor. Objekat je ukupne površine 1.200m2, na placu od 21 ar i sastoji se od prizemlja i dva sprata, sa jasno odvojenim celinama, koje....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 385.000 €, 328,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrana, kvalitetno građena kuća površine 128 m u osnovi, sa ukupno četiri etaže (suteren, prizemlje, prvi i drugi sprat), na placu od 5,85 ari. Objekat je funkcionalno projektovan kao porodična vila sa više stambenih jedinica i bogatom infrastrukturom. Struktura objekta:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 2.500 €, 300,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan kancelarijski prostor površine 300 m2, smešten u poslovnoj zgradi na izuzetno mirnoj lokaciji u okviru Bežanijske kose 1. Prostor je odmah useljiv i idealan za firme koje traže reprezentativno i funkcionalno radno okruženje Sastoji se od šest komfornih i funkcionalno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 6.813 €, 294,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor površine 294m2 sa add on faktorom, smešten na drugom spratu nove zgrade modernog dizajna u najlepšem delu Dedinja. Prostor čini većim delom open space prostor, četiri prostrane kancelarije, kuhinja sa frižiderom u open space delu i dva bloka toaleta sa po....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKO GRADIŠTE, 1.099.999 €, 1300,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Idealna pozicija u samom centru naselja. Objekat se satoji iz podruma (vešeraj, ostava, restoranska kuhinja), prizemlja (caffe restoran sa natkrivenom baštom (oko 170m2), recepcije i 4 sobe (sa bračnim ležajem, kupatilom, tv, klima, wifi.)) Restoran, recepcija, sobe i 3 apartmana....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.080.000 €, 364,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Banovo brdo kuća, 364m2, četiri terase, PR+I+II, EG, klima, telefon, interfon, video-nadzor, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 2.75 ari Na prodaju ekskluzivna kuća u jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija na Banovom brdu. Smeštena u mirnoj ulici,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 290.000 € na 278.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MALI MOKRI LUG, 278.000 €, 190,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 295.000 €
03.05.2026 - 290.000 €
15.05.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća kvalitetne gradnje, pikovana kamena fasada, izgrađena na 5,5 ari placa, uređeno i ograđeno dvorište. U prizemlju su dve garaže, letnja kuhinja i toalet. Unutrašnjim stepeništem se ulazi na prvi i drugi sprat, na obe etaže je po jedan trosoban stan. Na prvom spratu se iz dnevne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-266 (od ukupno 266)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>